Etap 1 - Rejestracja w Programie

REJESTRACJA W PROGRAMIE PARTNERSKIM MONEY2MONEY

Szacowany czas wykonania: 10 min

Do wykonania 1 prosta rzecz.

Witam Cię bardzo serdecznie w naszym projekcie! Wspaniale, że tu jesteś, ponieważ to sprawia, że będziesz mógł zacząć zarabiać na Afiliacji!

Na początku zarejestruj się bezpłatnie w Money2Money. To program afiliacyjny w którym pracujemy. W specjalizacji wybierz cokolwiek, np. blogi, w nazwie możesz podać swoje imię i nazwisko. Poniżej film jak założyć tam konto.

 

Posumowanie:
1. Zarejestruj się w Money2Money

2. Napisz swój numer id z M2M twojemu przypisanemu ekspertowi: https://www.facebook.com/robert.mislewski.9  

PS. Całość zajmie Ci maks 10 minut

PPS. Jeśli masz jakieś pytania, to pisz do twojego przypisanego eksperta 🙂

Jeśli zarejestrowałeś/aś się już na money2money, to został ostatni krok. Napisz do twojego przypisanego eksperta (kliknij tu) i wyślij mu swój kod z money2money. Wszystko masz też przedstawione w filmie.

"Projekt stworzyłem 7 lat temu"

Jest to twój pierwszy krok do zarabiania w internecie. Projekt ten stworzyłem dokładnie 17 czerwca 2015 roku. Pamiętam dokładnie tą datę… Nie miałem praktycznie nic, oprócz długów na kilka tysięcy i pracy na etacie…

Wtedy poznałem swojego pierwszego mentora. Nauczył mnie zarabiać BEZ INWESTYCJI na afiliacji. Ja stworzyłem ten projekt – on mi tylko pomógł.

Wyobraź sobie, jak zarabiasz już swoje pierwsze 1000 zł przez internet . Jednak z czasem możesz zarabiać tak inni (nawet 10000 zł), którzy w projekcie są już od paru miesięcy. 

Mogę śmiało powiedzieć, że jest to NAJBEZPIECZNIEJSZY sposób na zarabianie w internecie. Dlaczego? Bo nie ma tu żadnej inwestycji!

TU ZACZYNA SIĘ TWOJA DROGA

Etapy do przejścia

Etap 1 - Rejestracja w Programie

Poznajesz cały nasz projekt. Jesteś właśnie na tym etapie. Przejrzyj tą stronę, aby dowiedzieć się więcej.

Etap 2 - Poznanie Produktów i Bonusy

Tutaj zaczynasz już zarabiać. W jeden tydzień możesz zgarnąć jednorazowo 1000 zł.

Etap 3 - Program Afiliacyjny

Na tym etapie dostajesz najlepsze sieci partnerskie. Oprócz tego dostaniesz instrukcje o nich.

Etap 4 - Mentalność Finansowa

Przedstawiam tutaj mentalność finansową. Techniki te wykorzystują najbogatsi ludzie.

Etap 5 - Dostęp Do Systemu i Narzędzi

Daje Ci gotowe narzędzia i systemy do afiliacji. Zbierałem je ponad 7 lat i są bardzo cenne.

Etap 6 - Dostęp do naszej grupy

Otrzymujesz dostęp do naszej zamkniętej grupy. Będziesz tam uczyć się od najlepszych.

Porada
Afiliacja

Najczęściej zadawane pytania

Twoim zadaniem będzie polecanie bezpłatnych produktów finansowcyh przez internet gotowym systemem, który daje Ci pod rękę. Produkty finansowe są najbardziej opłacalne, bo po prostu najwięcej na nich zarabiamy. Będziesz prowadzony/a za „rączkę” i powiem ci co dokładnie trzeba robić. Wszystko opiera się na kilku rzeczach, które musisz po prostu robić kilka razy dziennie. Pamiętaj, nie wydajesz tu żadnej złotówki!

Może słyszałeś o czymś takim jak dropshipping, czy po prostu „kupowanie taniej i sprzedawanie drożej”. Przy takim czymś musisz użyć swojego kapitału, czy to na reklamy, czy na kupowanie produktu. Jednak afiliacja zakłada promocje produktów, na które nie musisz nic wydawać. Czyli w skrócie, nawet jeśli na koncie masz 0 zł, to możesz zacząć zarabiać w afiliacji. Potrzebujesz tylko laptopa, komputera lub smartfona. Ale to chyba masz, prawda?

Zadam Ci teraz proste pytania. Czy potrafisz uruchomić laptop/komputer? Czy radzisz sobie z obsługą komputera bądź laptopa? Czy swobodnie poruszasz się po internecie, czy potrafisz to robić? Jeśli twoja odpowiedź na przedstawione pytania to „tak”, to z pewnością sobie poradzisz. Oczywiście na początku zarobki nie będą bardzo duże. Dam Ci prosty przykład, mianowicie Kamila, który miesiąc temu do nas dołączył. Ludzie średnio w pierwszym miesiącu zarabiają od 1500 do 2000 zł. Jemu udało się w pierwszym miesiącu zarobić 3698,83 zł! Wystarczy odpowiednia motywacja i zaangażowanie. Jak powiedział Napoleon Hill – „Wiara czyni cuda”. Oczywiście w miarę doświadczenia możesz dojść do o wiele większych zarobków. Jeśli nudzi ci się praca na etacie, jeśli szukasz dodatkowej pracy, jeśli po prostu chcesz zarobić w internecie poświęcając 2/3 h dziennie, to jest miejsce dla ciebie i twojej nowej przyszłości. Wyobraź sobie, że działasz bez mentora. Czy wiesz co masz robić? No właśnie. Dlatego jestem tu, aby za przysłowiową „rączkę” poprowadzić cię przez wszystkie etapy.

To ile zarobisz zależy od Ciebie. Zarobki w afiliacji są różne i z biegiem czasu są coraz większe. Jeśli weźmiesz ten projekt na poważnie i odpowiednio się zmotywujesz, to osiągnięcie progu 5-6 tysięcy nie będzie żadnym problemem. Wyobraź sobie, że z biegiem czasu będziesz zarabiać nawet 10 tysięcy. Wcześniej wspomniałem o Kamilu, który w pierwszym miesiącu zarobił 3698,83 zł! Był odpowiednio zmotywowany i po prostu chciał zarobić w internecie. Teraz zarabia o wiele większe kwoty Ty też tak możesz, tylko najpierw przejdź przez wszystkie etapy.

Pozdrawiam, 
Karol Kozłecki
Affiliate Marketing Manager

Tutaj jeszcze wyniki osób, które dołączyły do projektu

zarobki
lista
Scroll to Top