Etap 2 – Konta

Etap 2 - Poznaj produkty

POZNAJESZ PRODUKTY NA JAKICH BĘDZIESZ ZARABIAĆ

Mam przyjemność przedstawić Ci pierwszą rzecz na jakiej będziemy zarabiać, pierwszy produkt finansowy. Obejrzyj film i  wykonaj załączone do niego instrukcje jak najszybciej!

Zanim zaczniesz realizować etap 2, zobacz wideo, w którym opowiadam czemu rzuciłem etat:

Zarabianie na Afiliacji z M2M jest według mnie najbezpieczniejszym biznesem jaki istnieje. W tradycyjnym biznesie, nowa osoba musi najpierw zainwestować, tutaj bazujemy na darmowych produktach. W systemie współpracujemy z zaufanym polskim programem partnerskim Money2Money, który istnieje od 2001 roku, natomiast właścicielem money.pl od 2014 roku jest bardzo znany portal Wirtualna Polska – wp.pl.

Pora na realizację etapu 2.

Zobacz wideo, w którym szczegółowo omawiam etap 2:

Aby awansować do kolejnego etapu, załóż poprawnie minimum 6 nowych rachunków z linków na tej stronie:

Główna lista

 1. Link do Pekao>> Płatność kartą nie jest wymagana. Po aktywacji konta zaloguj się do serwisu transakcyjnego lub aplikacji peopay. (zgarnij dodatkowy bonus 200 zł za założenie konta – czytaj warunki)
 2. Link do Santander>> Płatność kartą nie jest wymagana. Po aktywacji konta zaloguj się do serwisu transakcyjnego. (zgarnij dodatkowy bonus 400 zł za założenie konta – czytaj warunki)
 3. Link do PKO>> Po aktywacji konta jak najszybciej wykonaj płatność kartą na dowolną kwotę, np. 1 zł. Kup np. lizaka w Żabce
 4. Link do Nest Bank>> Po aktywacji konta jak najszybciej wykonaj płatność kartą na dowolną kwotę, np. 1 zł. Kup np. lizaka w Żabce
 5. Link do mBank>> Wykonaj 5 transakcji kartą (zgarnij dodatkowy bonus 300 zł za założenie konta – czytaj warunki)
 6. Link do BNP>> Po aktywacji konta jak najszybciej wykonaj płatność kartą lub BLIK na dowolną kwotę, np. 1 zł. Kup np. lizaka w Żabce
 7. Link do Credit Agricole>> Wykonaj 6 transakcji kartą lub BLIK / Google Pay na dowolną kwotę, np. 1 zł Kup np. lizaka w Żabce (zgarnij dodatkowy bonus 555 zł za założenie konta – czytaj warunki)
 8. Link do Alior>> Po aktywacji konta jak najszybciej wykonaj płatność kartą na dowolną kwotę, np. 1 zł. Kup np. lizaka w Żabce (zgarnij dodatkowy bonus 400 zł za założenie konta – czytaj warunki)

Ułatwienie: Jeśli chcesz szybko i bez wychodzenia z domu zaliczyć wymagane transakcje, możesz to zrobić online poprzez specjalnie utworzony przycisk dla tego etapu: https://akademiaafiliacyjna.elms.pl/s/transakcja-na-1-zl-ekspert-afiliacji

Rezerwowa lista

 1. Link do Millennium>> Po aktywacji konta dokonaj wpływu w wysokości 500 zł na konto (tych pieniędzy nie musisz trzymać na stałe na koncie Millennium) oraz wykonaj 5 transakcji kartą na dowolną kwotę, np. 1 zł. Kup np. lizaka w Żabce (zgarnij dodatkowy bonus 360 zł za założenie konta – czytaj warunki)
 2. Link do Citi>>  Po aktywacji konta zaloguj się do CitiMobile i przelej sobie 100 zł z innego konta niż Citi. (zgarnij dodatkowy bonus 270 zł – czytaj warunki)

Film wyjaśniający po co nam konta bankowe

Czasem mówicie: Nie potrzebuję tylu kont. Czy aby na pewno?

Poznaj System 6 słoików T. Harva Ekera − innowacyjna metoda oszczędzania

Sposobów na oszczędzanie może być wiele. Największym hamulcem jest najczęściej brak wolnych środków, które możemy regularnie odkładać – zarówno na wymarzone zakupy, jak i na przyszłość. Pewien amerykański biznesmen opracował jednak ciekawą koncepcję. Okazuje się, że oszczędzanie wcale nie jest takie trudne! Od czego należy zacząć? Od założenia 6 rachunków bankowych!

Autorem innowacyjnej metody oszczędzania jest Harv Eker, który znany jest z teorii na temat bogacenia się oraz motywacji. Dzięki analizie błędów i tego, jak ludzie podchodzą do pieniędzy, napisał kilka bestsellerowych książek, m.in. „Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie”. Najbardziej jednak zaciekawiła mnie koncepcja dotycząca oszczędzania. Na czym polega?

Można jednocześnie żyć i oszczędzać

Jars Money Management System to znana na całym świecie metoda oszczędzania Harva Ekera. Tłumacząc to na polski, otrzymamy wdzięczną nazwę „System sześciu słoików”. Rozwiązanie to polega na rozkładaniu swoich miesięcznych przychodów na sześć rachunków bankowych.

 1. Po pierwsze 55% Twoich dochodów powinieneś przeznaczyć na potrzeby życiowe jak ubiór, jedzenie, paliwo, rachunki czy kredyty.
 2. 10% to pieniądze, których nie wolno Ci ruszać. To są pieniądze na Twoją emeryturę lub na studia Twoich dzieci.
 3. Kolejne 10% powinieneś przeznaczyć na długoterminowe i nieprzewidziane wydatki. Te środki możesz przeznaczyć np. na podróże, zakup samochodu, czy też jego naprawę.
 4. Czwarty słoik (10%) to słoik przyjemności. Pieniądze które wkładasz do tego słoika musisz wydać na własne zachcianki. Pracujesz, więc powinieneś się wynagradzać. Opróżniaj ten słoik co miesiąc!
 5. 10 % Twojej wypłaty które wkładasz do piątego słoika przeznaczaj na książki i szkolenia. Tylko solidna edukacja finansowa pozwoli Ci na stabilny i długoterminowy wzrost bogactwa
 6. Ostatnim słoikiem jest słoik dobroczynności, do którego powinieneś co miesiąc wkładać 5% ze swojej wypłaty. Pamiętaj, że wszystko co dajesz światu, wraca do Ciebie z nawiązką!

WAŻNE – PRZECZYTAJ:

 1. Konta należy założyć poprawnie za pierwszym razem, bez cofania, przeładowywania strony. Skup się!
 2. Jeśli któryś link nie działa, poinformuj mnie o tym niezwłocznie: https://www.facebook.com/robert.mislewski.9
 3. Zamów karty do wszystkich rachunków, chyba, że przy linku napisałem wyraźnie, że nie trzeba.
 4. Zdjęcia do wniosków staraj się robić wyraźnie. Sprawdź to przed wysłaniem.
 5. Adres zameldowania to adres z dowodu. Adres korespondencyjny to adres dla kuriera, tam gdzie ma dostarczyć umowę.
 6. Korzystaj z przeglądarki Google Chrome. Nie korzystaj z przeglądarki Mozilla Firefox.
 7. Konta zakładamy z linków online bądź kurierem, a nie w placówce.
 8. Screeny z wysłanych wniosków wyślij mi na Facebooku: https://www.facebook.com/robert.mislewski.9
 9. Jeśli konto jest od razu aktywne, od razu wyślij mi screen na potwierdzenie: https://www.facebook.com/robert.mislewski.9
 10. 6 kont oznacza 6 kont w różnych bankach, a nie 6 subkont w ramach jednego rachunku. Nie trzyma się wszystkich jajek w jednym koszyku.
 11. Poczekaj na kurierów, aktywuj karty i rachunki. Swoje dane na screenach możesz oczywiście zamazać.
 12. Po przesłaniu screenów poproś o dostęp do etapu 3: https://www.facebook.com/robert.mislewski.9

Póki co, na razie nikt nie wymyślił lepszego systemu…  Świadczy chociażby o tym fakt, że 5 z 20 najlepiej zarabiających osób w m2m, które zostały zaproszone na szkolenie VIP do siedziby firmy, było właśnie z projektu Ekspert Afiliacji!

Warto wspomnieć w tym miejscu o zarobkach jakich możesz się spodziewać zakładając 6 nowych rachunków i awansując do kolejnego etapu. Link do strony z zarobkami>>

Gwarancja

Wspominałem już, że udzielam na mój system gwarancji? 

Tak, mogę dać Tobie gwarancję, że zarobiszGwarantuję, że pokażę Ci jak zarobić w prosty sposób oczywiście pod warunkiem, że będziesz trzymał się instrukcji krok po kroku tak jak pokazuję w projekcie. Jeśli nie zarobisz – płacę za Twój czas – pod warunkiem, że wykonasz wszystkie etapy projektu zgodnie z instrukcjami.

Dlaczego daję gwarancję? Bo w tym programie partnerskim, działając moim systemem nie da się nie zarobić. Tylko zadania trzeba wykonać, a nie tylko przeczytać czy udać, że się wykonuje! Jak wykonasz wszystkie zadania poprawnie i przejdziesz przez wszystkie etapy, to pokażę Ci, jak zarobić powyżej 3,5 tys. zł. w ciągu miesiąca.

Jeśli nasza współpraca dalej będzie przebiegać bez zakłóceń, nauczę Cię zarabiać ponad 10 000 zł miesięcznie w przeciągu najbliższych 3 – 6 miesięcy. Jednym z warunków mojej gwarancji jest użycie linków z projektu. Jeśli użyjesz innych linków, czy to bezpośrednio ze strony banków czy z innego programu partnerskiego, czy w jakiejkolwiek formie z poza panelu czyli z poza tej strony, gwarancja nie zadziała. Nie odblokujesz również wtedy swoich linków i nie będziesz zarabiać. Bez linków z tego etapu nie działają również bonusy.

Gwarancja jest na to, że zarobisz. Natomiast wysokość zarobków nie jest gwarantowana – wysokość zarobków zależy od Ciebie.
Także wszystko zależy od Ciebie.

UWAGA WAŻNE! To nie bank wypłaca prowizje Tobie bezpośrednio. Prowizja jest wypłacana bezpośrednio przez program partnerski. Oczywiście wtedy, kiedy spełnisz warunki prowizji. Pokażę Ci to dokładnie w kolejnych etapach (pokazuję wszystko krok po kroku, żebyś łatwiej przyswoił/a wiedzę).

Zarobki statystycznie wyglądają mniej więcej tak:

 • Po 1 miesiącu statystycznie ludzie zarabiają od 1600 zł do nawet 3500 zł miesięcznie
 • Po 2 miesiącach zarobki oscylują w granicach 3000 zł do 4000 zł miesięcznie.
 • Po 4 miesiącach 5000 zł do nawet 10000 zł miesięcznie.
 • Po 5 miesiącach 8000 zł do nawet 15000 złotych miesięcznie.
 • Po 6 miesiącach spokojnie powyżej 15000 złotych miesięcznie.

System jest legalny i bezpieczny – bez inwestycji

Posumowanie:
1. Załóż min. 6 rachunków bankowych
2. Aktywuj rachunki i spełnij warunki przyznania bonusów
3. Screeny z założonych kont wyślij na Facebooku. Dzięki temu uzyskasz awans do kolejnego etapu.

Facebook: https://www.facebook.com/robert.mislewski.9

Pozdrawiam
Karol Kozłecki
Affiliate Marketing Manager

Czas na wykonanie zadania: Zacznij wysyłanie wniosków – zajmie Ci to 30-45 minut. Czas na aktywację rachunków – 2 tygodnie. Gdyby miał się przedłużyć – napisz do mnie.

Przewiń do góry