Jak Odebrać Bonus 200 zł Od Pekao – Zobacz Ten Sposób

Hej drogi użytkowniku, dzisiaj powiem ci jak odebrać bonus 200 zł od banku Pekao. Całość jest naprawdę prosta i robi się to szybko. Pieniądze te są za darmo, także korzyści są ogromne. Przeczytaj do końca ten artykuł, bo na końcu czeka na ciebie kolejny bonus.

jak odebrać bonus 200 zł Pekao


Dlaczego Pekao i inne banki dają bonusy

Banki dają bonusy, bo po prostu mają kolosalnie dużo pieniędzy. Zarabiają oni przede wszystkim na prowizjach. Może zdarzyło ci się kiedyś płacić w jakimś banku za na przykład użytkowanie karty. Jednak nie każdy bank taką prowizję pobiera. Niewątpliwie, nawet jeśli pobiera to te kwoty są małe, o wartości kilku zł.

Oprócz tego banki dają bonusy dla innych, ponieważ chcą mieć więcej aktywnych użytkowników. Wiadomo, że im więcej osób, tym lepiej dla banku. W związku z tym robią cały czas jakieś promocje i nie tylko. Z pewnością widziałeś wiele reklam związanych właśnie z takimi promocjami i bonusami. W telewizji jest ich naprawdę sporo. Poniżej przedstawiam główne powody, dlaczego banki rozdają bonusy.

  1. Banki chcą mieć więcej aktywnych użytkowników
  2. Mają oni bardzo dużo pieniędzy na promocje
  3. Bank musi budować silną pozycję w promocji bonusów

Na czym polega 50 zł na start od Pekao

Promocja 50 zł na start to dostanie tej kwoty za samo założenie konta w Pekao. Jest to jeden z najlepszych sposobów na darmowe pieniądze. Tak jak mówiłem, bank może sobie na to pozwolić, bo ma miliardy. Oczywiście zazwyczaj taka promocja jest ograniczona. To znaczy, że tylko jakaś część osób może otworzyć konto z bonusem.

bonus Pekao S. A.

Czyli w skrócie dostajesz 50 zł za zwykłe otwarcie konta. Z pewnością dostaniesz też jeszcze więcej, a mianowicie dodatkowe 150 zł. Powiem ci zaraz jak będziesz mógł je uzyskać. Pierwszy bonus dostajesz za samo założenie, kolejny za spełnienie tak zwanych warunków.

Kiedy dostaje się pieniądze z bonusu od Pekao

Pieniądze z bonusów w banku Pekao dostaje się zazwyczaj w następnym miesiącu. Jednak czasami otrzymuje się je też w tym samym miesiącu. Nie mam pojęcia od czego to jest zależne. Przypuśćmy, że założysz konto 13 stycznia. Pieniądze za założenie konta najpóźniej dostaniesz w lutym. Niewątpliwie możesz je dostać znacznie wcześniej.

To samo tyczy się oczywiście samych bonusów za spełnienie dodatkowych warunków. Praktycznie zawsze jest to po prostu wykonanie kilku transakcji kartą. Na przykład idziesz do sklepu i kupujesz lizaka za 1 zł. Bank nie podaje, jaka konkretnie kwota musi być w obrocie. Czyli możesz kupić pięć rzeczy po na przykład tej złotówce. Jest to niewątpliwie bardzo duże ułatwienie.

Jak mieć darmowe konto od Pekao S. A.

Aby mieć całkowicie darmowe konto od banku Pekao, musisz mieć mniej niż 26 lat. Dla tych osób zarówno karta, jak i konto jest darmowe. W związku z tym otrzymujesz wszystko całkowicie za darmo. Nie licząc oczywiście tych kilku złotych przeznaczonych na transakcję kartą. Jednak na co dzień i tak kupujemy różne rzeczy i z nich korzystamy.

konto przekorzystne


Jednak jeśli masz więcej niż 26 lat, to nie przejmuj się, bo też możesz mieć darmowe konto. Wystarczy, że w ciągu miesiąca przypłynie minimum 500 zł i wykonasz jedną transakcję kartą. Wtedy twoje konto, jak i karta debetowa jest niewątpliwie darmowa. Nawet jeśli tego nie zrobisz, to zapłacisz tylko parę złotych za kartę i konto. W związku z tym najlepiej wpłacić pieniądze i zrobić tą minimum jedną transakcję kartą.

Jak odebrać 200 zł na koncie przekorzystnym Pekao

Aby odebrać 200 zł na koncie przekorzystnym, musisz spełnić kilka warunków. Teraz powiem ci po kolei o tych warunkach. Tak jak wspomniałem, bonus w postaci pieniędzy otrzymasz całkiem szybko. Mianowicie będzie to albo w tym samym miesiącu lub w następnym.

  • Kliknij poniższy przycisk i otwórz konto przekorzystne w Pekao S. A.
  • Zaloguj się do strony Pekao (tutaj już zgarniasz 50 zł za założenie konta)
  • W każdym miesiącu wykonaj 5 transakcji kartą

Pamiętaj jeszcze o tym, by zawsze chociaż raz logować się w miesiącu do twojego konta. To są warunki, które musisz spełnić, aby otrzymać pieniądze. Oczywiście pierwsze 50 zł dostajesz tylko i wyłącznie za samo założenie konta. Kolejne 150 zł dostajesz już za te transakcje kartą. W jednym miesiącu wykonaj po prostu pięć takich transakcji.

Jak szybko założyć konto w Pekao S. A.

Aby założyć konto w Pekao musisz najpierw się zarejestrować. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się w banku. Po tym musisz wysłać odpowiedni wniosek o założenie konta. Twój wniosek będzie rozpatrywany i jeśli dane będą zgodne, to twoje konto zostanie utworzone. Niewątpliwie bardzo szybko rozpatrują wniosek i otwierają ci konto w banku.

promocja pekao


Konto możesz założyć na wiele sposobów. Najszybszym sposobem jest po prostu skorzystanie z opcji na selfie. Nie musisz nawet wychodzić z domu, by odebrać bonus w banku Pekao. Kolejną metodą jest po prostu otwarcie konta przez kuriera. Kurier przyjedzie do ciebie z umową od banku i po prostu ją podpisujesz. Kurierzy zazwyczaj są mili i we wszystkim ci pomogą. Całość zajmie ci maksymalnie 3 minuty.

Podsumowanie – jak zdobyć bonus 200 zł w Pekao

Jak widzisz, zdobycie bonusu w tym banku jest banalnie proste. Wystarczą tylko chęci i działanie. Dzięki temu szybko założysz konto i zdobędziesz bonus. Już za samo założenie otrzymujesz wynagrodzenie. Za spełnienie warunków otrzymujesz trzy razy większy bonus.

Jeśli jeszcze nie założyłeś konta w Pekao, to zrób to teraz. Całość zajmie ci maksymalnie 15 minut, a korzyści są niewątpliwie ogromne. Darmowe pieniądze są w twoich rękach i to ty decydujesz, czy chcesz je odebrać. Wszystko dzięki kontu przekorzystnemu w banku Pekao S. A.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie tutaj. Zobacz też ten artykuł o bonusie 500 zł z Santander.

Przewiń do góry