Jak Zgarnąć 500 zł Za Założenie Konta w Santander

Cześć, dzisiaj ci powiem, jak zgarnąć nawet 500 zł za założenie konta w Santander. Według mnie jest to jedna z najlepszych promocji bankowych. Jeśli wykonasz niezbędne czynności, to zgarniesz całe 500 zł. Czytaj do końca, bo mam dla ciebie jeszcze bonus w postaci filmu. W związku z tym możemy zaczynać odbieranie bonusu w banku Santander.

santander 500 zł


Dlaczego Santander rozdaje pieniądze

Bank Santander rozdaje pieniądze, bo po prostu ma niezwykle dużo kapitału. Banki zarabiają między innymi, na udzielanie kredytów, prowizjach itd. W związku z tym mają kolosalnie dużo pieniędzy. Dzięki temu mogą pozwolić sobie na rozdawanie ich w postaci promocji.

Sam Santander, jak i inne banki chcą zachęcić inne osoby, do skorzystania z ich usług. W ostatnim artykule o Pekao mówiłem o podobnej rzeczy. Każdy bank ma trochę odmienną formę promocji bonusów. Jednak ja przedstawiam ci te najlepsze banki, których promocja jest najkorzystniejsza. Niewątpliwie możesz odebrać bonus zarówno w Pekao, jak i Santanderze. Z pewnością będzie to większa korzyść dla ciebie.

O co chodzi z 500 zł od banku Santander

Bank Santander umożliwia opcje odebrania 500 zł na start. Promocje bankowe to jedne z najszybszych metod zarobienia pieniędzy. Dlatego tyle osób zakłada konta i się rejestruje. Niewątpliwie ty możesz założyć konta w wielu innych bankach i zgarnąć jeszcze więcej. Tak jak wspomniałem, nadal trwa promocja w banku Pekao S. A. Czyli oprócz w Santanderze, możesz założyć też konta gdzieś indziej.

konto santander

Oczywiście w Polsce można mieć nieograniczoną ilość kont bankowych. To znaczy, że możesz mieć konta w kilku bankach i tam też odebrać bonusy. Jest to niewątpliwie bezcenne i bonusy są naprawdę duże. Wyobraź sobie, że odbierasz łącznie 1000 zł za założenie kont w różnych bankach. Na pewno każdego skusiłaby taka kwota pieniędzy.

Kiedy dostaje się pieniądze od banku Santander

Pieniądze od banku Santander dostaje się zazwyczaj w następnym miesiącu od spełnienia warunków. Są jednak osoby, które dostały ten bonus wcześniej. Może tobie też się poszczęści i dostaniesz bonus o wiele wcześniej niż inni. Dlatego warto założyć konto i spełnić warunki.

bank santander

Jeśli chodzi o spełnienie warunków w Banku Santander, to już ci o nich mówię. Każdy bank ma nieco inną metodę promocji. To samo tyczy się warunków otrzymania bonusu od samego banku. Santander ma proste warunki i na pewno je spełnisz. Poniżej mówię jak odebrać pieniądze od banku.

Jak odebrać 500 zł od Santander

Aby odebrać 500 zł od banku Santander, musisz spełnić parę warunków. Są one niewątpliwie banalne i każdy sobie z nimi poradzi. Ogólnie, to można powiedzieć, że każdy bonus otrzymuje się w nieco inny sposób. Mamy więc bonus 300 zł, 100 zł i kolejnych 100 zł. Powiem ci dokładnie jak uzyskać pieniądze z bonusów. Zacznijmy od tego największego.

  1. Załóż konto w banku Santander
  2. Aktywuj konto i od 1 do 31 grudnia wykonaj min. 1 transakcję na 10 zł
  3. Minimum raz zaloguj się do aplikacji Santander Mobile
promocja santander

Za te powyższe warunki dostaniesz już 100 zł. Czyli za jedną transakcję kartą i zalogowanie się dostajesz taką kwotę. Jest to bardzo szybki sposób na zyskanie darmowych pieniędzy. To jest jeden z warunków, aby otrzymać 300 zł. Teraz powiem ci, jak otrzymasz dodatkowe 200 zł, co dokładnie trzeba zrobić.

  • Spełnij powyższe warunki, które napisałem powyżej
  • Od stycznia do marca 2023 roku, na twoje konto wpłynie łącznie 1000 zł
  • Zrobisz minimum 1 transakcję kartą na 10 zł
  • Minimum 2 razy zalogujesz się do aplikacji Santander Mobile

Jak odebrać pozostałe 200 zł od banku

Aby odebrać dodatkowe 200 zł, trzeba spełnić jeszcze prostsze warunki. Tak jak wspomniałem, ogólnie trzeba wykonać 3 zadania w Santanderze. Czyli teraz do zgarnięcia jest 100 zł za jedno zadanie i kolejna stówa za drugie.

Zyskaj teraz 100 zł od swoich rodziców. Dotyczy to osób, które nie są pełnoletnie, ale chcą odebrać pieniądze z bonusów bankowych. Będzie tu oczywiście potrzebna zgoda rodzica lub opiekuna. W Polsce samemu nie możesz założyć konta w banku, będąc niepełnoletnim. Natomiast twoje rodzice mogą założyć ci takie konto za darmo.

formularz bankowy

Całość jest niewątpliwie bardzo prosta. Twój rodzic musi złożyć wniosek o konto dla swojego dziecka wraz z kartą debetową. Później musi zgłosić się do promocji, wypełniając bardzo prosty formularz. Po założeniu konta, osoba niepełnoletnia wykona minimum jedną transakcję kartą lub blikiem. Oprócz tego musisz przynajmniej raz zalogować się do aplikacji Santander Mobile. Teraz już wiesz, jak zgarnąć 500 zł od Santander, ale została ostatnia rzecz.

Odebranie ostatniego bonusu 100 zł od Santander

Teraz przyszła pora na odebranie ostatnich pieniędzy z promocji. Dostaniesz tutaj Open eVoucher Sodexo. Już ci mówię, co to dokładnie jest. Ten voucher to darmowe 100 zł na wykorzystanie go na popularnych serwisach. Mowa tu o Allegro, Żabka, Biedronka itd.

voucher Santander

Po prostu będziesz mógł kupić, co chcesz do kwoty 100 zł w swoich ulubionych sklepach. Teraz powiem ci co trzeba zrobić, aby odebrać ten voucher w Santander. Tutaj trzeba zrobić coś odmiennego, jak w pozostałych promocjach.

Od grudnia do kwietnia musisz wykonać minimum 3 przelewy na rachunek obcy. Czyli musisz przelać pieniądze na konto zewnętrzne. Nie ma ustalonej kwoty, więc może być ona dowolna, nawet mniejsza niż 10 zł.

Podsumowanie – bonus 500 zł od banku Santander

Jak widzisz, całość jest naprawdę prosta, aby odebrać bonus. Wiadomo, jest tu sporo warunków do spełnienia, ale z pewnością sobie z nimi poradzisz. Nawet jeśli nie spełnisz wszystkich, to dostaniesz te 300 zł. Zrób sobie to najlepiej teraz, bo zajmuje to na prawdę mało czasu.

Konto w banku otwiera się bardzo szybko. Otwórz je na selfie lub po prostu kurierem. Im więcej kont bankowych stworzysz, tym szybciej otrzymasz bonusy. Pamiętaj o tym, co napisałem i po prostu spełnij warunki i otrzymaj bonus. Zobacz też mój kanał na YouTube, gdzie mówię o pozostałych metodach zarobku.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie tutaj. Zobacz też ten artykuł zarabianiu bez 18 lat.

Przewiń do góry