Jak Odebrać 70 zł od Revolut + Zobacz odpowiedzi

Otworzyłeś tą stronę, bo chcesz zrobić darmowy quiz na Revolut i zdobyć bonus. Oprócz tego pewnie chcesz poznać odpowiedzi do quizu przygotowanego przez tą aplikację. Dlatego dobrze trafiłeś. Przygotowaliśmy dla ciebie wszystkie odpowiedzi do quizu Revolut. Masz nawet przygotowany do tego specjalnie film w postaci bonusu. W związku z tym przeczytaj ten artykuł do końca i odbierz bonus.

bonus na revolut

Quiz z Revolut o kryptowalutach

Revolut ostatnio przygotował dla nas niesamowity quiz. Dzięki niemu możemy zgarnąć darmowy bonus w postaci 70 zł w kryptowalucie DOT. Za pomocą naszych odpowiedzi bonus zgarniesz w niecałe 15 minut. Pieniądze te od razu możesz wypłacić na swoje konto bankowe i cieszyć się z darmowych pieniędzy.

polkadot quiz

Jak odebrać bonus Revolut i jak się zarejestrować

Aby odebrać bonus z aplikacji Revolut najpierw się tam zarejestruj. Poniżej znajdziesz przycisk do rejestracji w Revolut. Jedyne co musisz zrobić, to kliknąć na niego i się zarejestrować.

Przy zakładaniu konta oczywiście należy się zweryfikować. Weryfikacja jest bardzo prosta i w błyskawicznym tempie cię zaakceptują. Niewątpliwie pamiętaj również o potwierdzenie adresu email. Zostanie wysłana wiadomość na twoją skrzynkę pocztową. Po prostu zaakceptuj wiadomość z Revolut i od razu przejdź do wypełniania quizu.

Aby odebrać bonus za quiz przejdź do zakładki „Kryptowaluty”. Następnie będziesz musiał zaakceptować tam parę rzeczy. Po tym jak to wszystko zrobisz pojawi Ci się quiz. Odpowiedzi do quizu z aplikacji Revolut znajdziesz poniżej.

Gdzie dokładnie jest quiz Revolut

Quiz Revolut jest w zakładce „Kryptowaluty”. Przejdź po prostu do tej zakładki i zacznij robić quiz. Jeśli pierwszy raz tam przechodzisz, to musisz zrobić jeszcze parę rzeczy. W związku z tym, będziesz musiał zaakceptować po prostu regulamin. Po akceptacji quiz powinien być już widoczny dla ciebie.

kryptowaluty

Odpowiedzi do quizu Revolut związanego z kryptowalutami

Teraz przyszedł czas na podanie odpowiedzi. Pamiętaj, aby zaliczyć quiz i odebrać bonus musisz odpowiadać w 100% dobrze. W związku z tym skup się teraz i dokładnie przeczytaj odpowiedzi. Dzięki temu bez problemowo otrzymasz bonus i wypłacisz sobie go na swoje konto bankowe.

Podstawy wiedzy o kryptowalutach w aplikacji Revolut

Poniżej znajdziesz odpowiedź na pierwsze pytanie. Mianowicie – czym są waluty Fiat. Reszte odpowiedzi znajdziesz w filmie, w którym przedstawiam aplikacje Revolut i jak odebrać bonus. Wytłumaczone jest tam wszystko, krok po kroku. W związku z tym odbierz teraz swój bonus zanim będzie za późno.

co to waluty fiat


Polkadot, czyli quiz w Revolucie

Poniżej przedstawiam film, w którym poznasz odpowiedzi do najnowszego quizu o krypto. Pamiętaj, by oglądnąć go do końca, bo mówię tam jak wymienić pieniądze na Revolut. Jest to bardzo proste, jednak wiele osób ma z tym problem. W takim razie miłego odbierania bonusu i oglądania filmu.

Do kiedy trwa quiz Revolut

Quiz Revolut trwa do 21 września 2022 roku. Jednak na pewno ta aplikacja zrobi jeszcze więcej takich quizów. Jeszcze niedawno mieli oni do odebrania 50 zł w postaci bonusów. Teraz do odebrania mamy aż 70 zł. Kto wie, może w przyszłości będzie tego jeszcze więcej i na spokojnie sobie z tym poradzimy.

Czym dokładnie jest Revolut

Revolut to aplikacja bankowa, która pozwala na przetrzymywanie pieniędzy w różnych walutach. Dzięki niej możemy wymieniać waluty z małą prowizją. Przykładowo możesz w błyskawicznym tempie wymienić złotówki na euro. Możesz również szybko przesłać te pieniądze komu chcesz.

czym jest revolutWszystko za pomocą przelewów międzynarodowych w różnych walutach. Oczywiście prowizje też są kolosalnie małe. Dlatego bez problemu możesz wysyłać pieniądze w każde miejsce na świecie. Oprócz tego jest możliwość wysyłania bezpośrednio do innego użytkownika Revolut. Niewątpliwie jest to o wiele szybsza opcja.

Jednak jeśli dana osoba nie ma konta na Revolut, to skorzystaj z opcji przelewów. Setki tysięcy osób codziennie korzysta z tej aplikacji. Zacznij korzystać z niej już teraz. Zobacz jak proste jest przelewanie środków.

Opinie o aplikacji Revolut

Opinie o Revolut są bardzo pozytywne. Blisko 2 miliony osób dało jej prawie 5 gwiazdek na sklepie Google Play. W związku z tym można powiedzieć o niej wiele rzeczy. Na przykład to, że jest to jedna z najlepszych aplikacji finansowych. Setki tysięcy osób korzysta z Revolut na co dzień.

opinie o revolut

Dlaczego warto korzystać z Revolut

Warto korzystać z Revolut, bo ma m. in. niskie prowizje. Przykładowo jeśli robimy przelew do Polski nic nie płacimy. Poniżej widzisz ilość jaką chce przelać oraz ile będę musiał za to zapłacić. Jak widzisz pisze tam „Brak opłat”. W związku z tym jest to na pewno opłacalne.

przelew

W co można inwestować na Revolucie

inwestycje

Na Revolut możesz inwestować w akcje i w kryptowaluty. Z pewnością wielu z was chciałoby zarobić jeszcze więcej. Dzięki aktualnym promocjom jest to możliwe. Zarabiać możesz na wiele sposobów.

Jednym z nich jest właśnie inwestycja w same kryptowaluty lub akcje. To już twoja decyzja w co chcesz zainwestować. Oprócz tego do odebrania jest wiele bonusów. W związku z tym najpierw odbierz bonusy, a następnie zacznij inwestować, jeśli chcesz.

Oczywiście inwestycja w akcje jest bardziej stabilna i bezpieczniejsza. Nie każdy zna się na kryptowalutach. Jednak na krypto zarobimy znacznie więcej w krótszym czasie. Polecam Ci obejrzeć filmy na Revolut odnośnie tych inwestycji.

Jak zamówić kartę Revolut

Aby zamówić kartę Revolut przejdź do zakładki „Karty”, a następnie „Zamów kartę”. Jest tam dostęp do kart debetowych oraz kredytowych. Ja wybrałem kartę debetową. Następnie masz możliwość samodzielnej personalizacji.

Standardowa karta Revolut kosztuje 28,99 zł. Nie jest to jakaś bardzo duża kwota, a kartę zgarniesz w kilka dni. Oczywiście są też inne karty do wyboru. Przykładowo możesz wybrać inny kolor. Tyczy się to oczywiście płatnych planów.

Płatne plany to nic innego jak korzyści wynikające z posiadania konta Revolut. W Revolut są następujące plany: Metal, Plus i Premium. Każdy z nich niewątpliwie ma swoje zalety. Przykładowo możesz wymieniać waluty z zerową prowizją.

Inne plany oferują na przykład mniejszą prowizję przy wymianie kryptowalut. Zmniejsza się ona o 1,5%. Jeśli chcesz mieć lepszy wygląd karty, to oczywiście możesz wykupić płatny plan. Cena planów na Revolut waha się od 14,99 zł do 49,99 zł na miesiąc.