Najlepsze Hity, Jeśli Chodzi o Konta Bankowe

Poniżej przedstawiam najlepsze konta osobiste. Jest to lista kont, które są najbardziej opłacalne. Znajdziesz tu TOP 3 najlepsze konta bankowe na rok 2023. 

Porównałem wszystkie konta ze sobą i ostatecznie te 3 konta okazały się najlepsze. Uwzględniłem wszystko – łatwość dostania bonusu, wysokość promocji oraz jak szybko otrzymasz bonus.

Poniżej lista najlepszych kont.

250 zł od Pekao (50 zł za samo otwarcie konta + 150 zł za kilka transakcji kartą i 50 zł jako voucher)

Bank Pekao

Promocja aktualna: „Witaj w Pekao – Edycja XX”

Według mnie najszybsze 250 zł do zdobycia dzięki promocji bankowej. Wszystko ładnie rozpisane i zdobycie tych 250 zł jest banalnie proste. Już dostajemy 50 zł za same założenie konta. Sam założyłem tam konto i odebrałem już bonus!

Santander, czyli jak dostać 400 zł z kartą Mastercard (bardzo proste zadania)

Promocja aktualna: „Konto Jakie Chcę”

Oprócz wspomnianych 400 zł bank Santander oferuje nam 8% na koncie oszczędnościowym. Dostajesz także voucher do sklepu Biedronki o wartości 100 zł! Zobacz teraz tą promocję.

Złap do 600 zł na VeloSkarbonce, za jedną prostą rzecz

Velo Bank

Promocja aktualna: „Witaj w VeloBanku – edycja 1/2022”

Według mnie jedna z najlepszych promocji. Wyobraź sobie, że dostajesz samo 600 zł za kilka transakcji kartą, telefonem lub blikiem. Przecież każdy z nas robi zakupy, a ty za to dostajesz jeszcze 600 zł!

Nowe promocje, nowe możliwości

Chcesz zgarnąć jeszcze więcej w promocjach bankowych? Kliknij przycisk poniżej i zobacz ile jeszcze możesz zgarnąć. Aktualnie jest bardzo dużo banków, które rozdają darmowe pieniądze. Pamiętaj, że wszystkie promocje są ograniczone czasowo. W związku z tym pośpiesz się, aby nie przegapić okazji i zarobienia pieniędzy.