VeloBank

Jak Złapać 600 zł Dzięki VeloBank

Cześć, dzisiaj ci powiem, jak zgarnąć nawet 600 zł za założenie konta w VeloBank. Ten bank ostatnio bardzo zaskakuje pod względem promocji. To jedna z największych promocji, które przyszło mi analizować. Całość jest naprawdę prosta i każdy sobie z tym poradzi. Teraz przejdźmy do tego jak odebrać 600 zł na VeloBanku.

VeloBank


Dlaczego VeloBank rozdaje pieniądze

Banki, w tym VeloBank daje bonusy dla innych, ponieważ chcą mieć więcej aktywnych użytkowników. Wiadomo, że im więcej osób, tym lepiej dla banku. W związku z tym robią cały czas jakieś promocje i nie tylko. Z pewnością widziałeś wiele reklam związanych właśnie z takimi promocjami i bonusami. W telewizji jest ich naprawdę sporo. Poniżej przedstawiam główne powody, dlaczego banki rozdają bonusy.

 1. Banki chcą mieć więcej aktywnych użytkowników
 2. Mają oni bardzo dużo pieniędzy na promocje
 3. Bank musi budować silną pozycję w promocji bonusów
  
Opinia VeloBank

Krok 1. Załóż konto w VeloBank, zamów kartę (opcjonalne)

Pierwsze co musisz zrobić to założyć konto w banku. Po prostu podaj dane, wyraź zgody marketingowe. Cały proces przedstawiam w podpunktach poniżej.

 • Naciśnij tutaj i załóż konto w VeloBanku
 • Podczas zakładania konta wyraź zgodę na zgody marketingowe (jest to wymagane przy promocji)
 • Teraz czekaj na telefon od asystenta. Potwierdzi on twoje dane kontaktowe i wyślę do Ciebie kuriera. Pamiętaj, by założyć VeloKonto i VeloSkarbonkę.
 • Po założeniu konta zaloguj się do aplikacji Velo
 • Otrzymaj 60 zł za zalogowanie się do aplikacji (otrzymasz do 2 dni)

Pamiętaj, aby założyć konto poprzez selfie lub za pomocą kuriera! Promocja jest tylko dla tych osób, które właśnie założą w ten sposób konto. Pamiętaj też, że promocja jest ograniczona. To znaczy, że może z niej korzystać tylko określona liczba osób. Dlatego załóż konto jak najszybciej, bo może zabraknąć miejsc.

Krok 2. Rób transakcje blikiem lub kartą przez VeloBank

Tak jak wspomniałam, możesz zamówić kartę, choć jest to opcjonalne. Teraz przyszła pora na odebranie 540 zł. Już Ci mówię jak to zrobić.

 • Dostajesz 5% zwrotu za każdą transakcję blikiem lub kartą (przykład poniżej)
 • Zwrot otrzymujesz w przeciągu 2 dni na twoją VeloSkarbonkę
 • W jednym miesiącu możesz zarobić maks. 60 zł, aż osiągniesz 540 zł

Przykładowo: w danym miesiącu robisz zakupy za 60 zł. Może być to jedzenie, czy obuwie lub cokolwiek chcesz. Jak wydasz 60 zł to dostajesz 5%, czyli w tym przypadku 3 zł zwrotu. Przecież każdy z nas ma jakieś wydatki. A tutaj za te wydatki płacą Ci aż 5%, dopóki osiągniesz 540 zł.

Kto może skorzystać z bonusu w VeloBank

Z bonusu 600 zł mogą skorzystać osoby, które nie miały założonego konta w ostatnich 6 miesiącach. Jeśli na przykład konto miałeś założone 2 lata temu, a zamknąłeś po 1 roku, to nadal możesz skorzystać z promocji.

Przypominam, że bonus jest ograniczony. W związku z narastającym popytem na te konto, VeloBank ograniczył liczbę użytkowników w tej promocji. Sprawdź teraz czy nadal wyświetlana jest informacja o tym bonusie. (Kliknij, aby sprawdzić czy możesz odebrać bonus).

Podsumowanie – bonus 600 zł od banku VeloBank

Podsumowując, każdy z nas ma jakieś wydatki i potrzebuje forsy. VeloBank przychodzi nam z promocją i zwraca nam 5% za zakupy. Czy to w internecie, czy stacjonarnie. Kupować możemy co chcemy i kiedy chcemy.

Dostajemy dzięki temu zwrot w postaci 5% za każde zakupy. Dostajemy ten zwrot tak długo aż dostaniemy nasze obiecane 600 zł na konto. Wszystko dzięki VeloSkarbonce. Pamiętaj by ją wybrać podczas zakładania konta. Dzięki temu zaoszczędzisz i zyskasz 600 zł.

Pobierz ułatwienie odebrania bonusu:

Przygotowałam dla Ciebie jeszcze specjalny dokument, dzięki któremu ułatwisz sobie życie. Pobierz teraz plik PDF, który dla Ciebie przygotowałam. Możesz go wydrukować lub po prostu edytować go poprzez przeglądarkę. Zaznacz sobie, ile już odebrałeś lub odebrałaś w danym miesiącu, aby wszystko mieć poukładane.

Zobacz szczegóły danej promocji bankowej:

Każdy bank, który analizujemy przygotowuje specjalne dokumenty. Dzięki nim dokładnie wiesz, na czym polega promocja i ile pieniędzy dostaniesz. Oczywiście to ile dostaniesz i jak to zrobić, jest opisane w artykule powyżej. Jednak zawsze i tak podrzucam to jako dodatek. Pochwal się jak już odbierzesz darmowe pieniądze 🙂

Podobne wpisy

8 komentarzy

 1. Avatar Anonimowy użytkownik pisze:

  Z ciekawości zapytam. Czy VeloBank to nie był przypadkiem Getin Bank?

  1. Robert Robert pisze:

   To jest to samo, tylko teraz zmienili nazwę. W sumie dzięki temu są nowe promocje.

 2. Avatar Maria pisze:

  Ja często wydaje pieniądze i ta promocja mi się bardzo przyda 😀 Odebrałam jak na razie 3 stówki ze zwrotów.

 3. Avatar Gabriela pisze:

  Czyli wystarczą same transakcje blikiem?

  1. Robert Robert pisze:

   Tak, może być sam Blik lub karta.

 4. Avatar Anonimowy użytkownik pisze:

  A jak byłem klientem tego banku w 2020 roku?

  1. Robert Robert pisze:

   Jeśli zamknąłeś wtedy konto i chcesz jeszcze raz założyć, to nadal możesz odebrać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *