Jak złapać 600 zł dzięki VeloBank

Cześć, dzisiaj ci powiem, jak zgarnąć nawet 600 zł za założenie konta w VeloBank. Ten bank ostatnio bardzo zaskakuje pod względem promocji. To jedna z największych promocji, które przyszło mi analizować. Całość jest naprawdę prosta i każdy sobie z tym poradzi. Teraz przejdźmy do tego jak odebrać 600 zł na VeloBanku.

VeloBank


Dlaczego VeloBank rozdaje pieniądze

Banki, w tym VeloBank daje bonusy dla innych, ponieważ chcą mieć więcej aktywnych użytkowników. Wiadomo, że im więcej osób, tym lepiej dla banku. W związku z tym robią cały czas jakieś promocje i nie tylko. Z pewnością widziałeś wiele reklam związanych właśnie z takimi promocjami i bonusami. W telewizji jest ich naprawdę sporo. Poniżej przedstawiam główne powody, dlaczego banki rozdają bonusy.

  1. Banki chcą mieć więcej aktywnych użytkowników
  2. Mają oni bardzo dużo pieniędzy na promocje
  3. Bank musi budować silną pozycję w promocji bonusów
  
Opinia VeloBank

Kliknij, aby założyć konto w banku VeloBank >>

Krok 1. Załóż konto w VeloBank, zamów kartę (opcjonalne)

Pierwsze co musisz zrobić to założyć konto w banku. Po prostu podaj dane, wyraź zgody marketingowe. Cały proces przedstawiam w podpunktach poniżej.

  • Naciśnij tutaj i załóż konto w VeloBanku
  • Podczas zakładania konta wyraź zgodę na zgody marketingowe (jest to wymagane przy promocji)
  • Teraz czekaj na telefon od asystenta. Potwierdzi on twoje dane kontaktowe i wyślę do Ciebie kuriera. Pamiętaj, by założyć VeloKonto i VeloSkarbonkę.

Pamiętaj, aby założyć konto poprzez selfie lub za pomocą kuriera! Promocja jest tylko dla tych osób, które właśnie założą w ten sposób konto. Pamiętaj też, że promocja jest ograniczona. To znaczy, że może z niej korzystać tylko określona liczba osób. Dlatego załóż konto jak najszybciej, bo może zabraknąć miejsc.

Krok 2. Rób transakcje blikiem lub kartą przez VeloBank

Tak jak wspomniałam, możesz zamówić kartę, choć jest to opcjonalne. Teraz przyszła pora na odebranie 600 zł. Już Ci mówię jak to zrobić.

  • Dostajesz 10% zwrotu za każdą transakcję blikiem lub kartą (przykład poniżej)
  • Zwrot otrzymujesz w przeciągu 2 dni na twoją VeloSkarbonkę
  • W jednym miesiącu możesz zarobić maks. 100 zł, aż osiągniesz 600 zł

Przykładowo: w danym miesiącu robisz zakupy za 100 zł. Może być to jedzenie, czy obuwie lub cokolwiek chcesz. Jak wydasz 100 zł to dostajesz 10%, czyli w tym przypadku 10 zł zwrotu. Przecież każdy z nas ma jakieś wydatki. A tutaj za te wydatki płacą Ci aż 10%, dopóki osiągniesz 600 zł.

Kto może skorzystać z bonusu w VeloBank

Z bonusu 600 zł mogą skorzystać osoby, które nie miały założonego konta w ostatnich 6 miesiącach. Jeśli na przykład konto miałeś założone 2 lata temu, a zamknąłeś po 1 roku, to nadal możesz skorzystać z promocji.

Przypominam, że bonus jest ograniczony. W związku z narastającym popytem na te konto, VeloBank ograniczył liczbę użytkowników w tej promocji. Sprawdź teraz czy nadal wyświetlana jest informacja o tym bonusie. (Kliknij, aby sprawdzić czy możesz odebrać bonus).

Podsumowanie – bonus 600 zł od banku VeloBank

Podsumowując, każdy z nas ma jakieś wydatki i potrzebuje forsy. VeloBank przychodzi nam z promocją i zwraca nam 10% za zakupy. Czy to w internecie, czy stacjonarnie. Kupować możemy co chcemy i kiedy chcemy.

Dostajemy dzięki temu zwrot w postaci 10% za każde zakupy. Dostajemy ten zwrot tak długo aż dostaniemy nasze obiecane 600 zł na konto. Wszystko dzięki VeloSkarbonce. Pamiętaj by ją wybrać podczas zakładania konta. Dzięki temu zaoszczędzisz i zyskasz 600 zł.

Pobierz ułatwienie odebrania bonusu:

Przygotowałam dla Ciebie jeszcze specjalny dokument, dzięki któremu ułatwisz sobie życie. Pobierz teraz plik PDF, który dla Ciebie przygotowałam. Możesz go wydrukować lub po prostu edytować go poprzez przeglądarkę. Zaznacz sobie, ile już odebrałeś lub odebrałaś w danym miesiącu, aby wszystko mieć poukładane.

Zobacz szczegóły danej promocji bankowej:

Każdy bank, który analizujemy przygotowuje specjalne dokumenty. Dzięki nim dokładnie wiesz, na czym polega promocja i ile pieniędzy dostaniesz. Oczywiście to ile dostaniesz i jak to zrobić, jest opisane w artykule powyżej. Jednak zawsze i tak podrzucam to jako dodatek. Pochwal się jak już odbierzesz darmowe pieniądze 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top