Jak zdobyć proste 450 zł od Alior Banku

Cześć, dzisiaj ci powiem, jak zgarnąć nawet 450 zł za założenie konta w Alior Banku. Bardzo prosty i przyjemny bonus do odebrania. Jestem pewna, że poradzisz sobie ze wszystkim. Czytaj do końca, bo mam dla Ciebie jeszcze niespodziankę w postaci filmu.

450 zł


Dlaczego Alior Bank rozdaje pieniądze

Banki, w tym Alior Bank daje bonusy dla innych, ponieważ chcą mieć więcej aktywnych użytkowników. Wiadomo, że im więcej osób, tym lepiej dla banku. W związku z tym robią cały czas jakieś promocje i nie tylko. Z pewnością widziałeś wiele reklam związanych właśnie z takimi promocjami i bonusami. W telewizji jest ich naprawdę sporo. Poniżej przedstawiam główne powody, dlaczego banki rozdają bonusy.

 1. Banki chcą mieć więcej aktywnych użytkowników
 2. Mają oni bardzo dużo pieniędzy na promocje
 3. Bank musi budować silną pozycję w promocji bonusów
  

Kliknij, aby założyć konto w banku Alior Banku >>

Krok 1. Załóż konto w Alior Bank wraz z kartą

Pierwsze co musisz zrobić to założyć konto w tym banku. Wypełnij dane i czekaj na aktywacje konta. Pamiętaj, żeby najlepiej założyć je na selfie, bo otrzymujesz za to już 50 zł.

Pamiętaj, aby założyć konto poprzez selfie lub za pomocą kuriera! Promocja jest tylko dla tych osób, które właśnie założą w ten sposób konto. Pamiętaj też, że promocja jest ograniczona. To znaczy, że może z niej korzystać tylko określona liczba osób. Dlatego załóż konto jak najszybciej, bo może zabraknąć miejsc.

Krok 2. Rób transakcje kartą przez Alior Bank

Tutaj już odbierasz 400 zł. Dostajesz po 50 zł w każdym miesiącu. Warunki są bardzo proste, przedstawiam je poniżej.

 • W każdym miesiącu dostajesz 50 zł od Alior Banku (przykład poniżej)
 • Wykonaj minimum 1 transakcję kartą w miesiącu (na dowolną kwotę)
 • Minimum raz zaloguj się do aplikacji Alior w miesiącu

Przykładowo: Idziesz do Żabki i kupujesz lizaka za 1 zł. Następnie logujesz się do swojej aplikacji Alior Bank. Za to dostajesz 50 zł w danym miesiącu.

Podsumowanie – bonus 450 zł od banku Alior

Jak widzisz całość jest naprawdę prosta. Robisz kilka transakcji i masz za to 400 zł. Możesz kupić na przykład lizaka w Żabce za 1 zł i już odbierzesz bonus 50 zł. Oczywiście pamiętaj, żeby minimum raz zalogować się do aplikacji w miesiącu.

Otrzymujesz też samo 50 zł za założenie konta. Pamiętaj o tym, aby założyć konto na selfie. Dzięki temu zyskasz właśnie ten dodatkowy bonus, przy zakładaniu konta.

Pobierz ułatwienie odebrania bonusu:

Przygotowałam dla Ciebie jeszcze specjalny dokument, dzięki któremu ułatwisz sobie życie. Pobierz teraz plik PDF, który dla Ciebie przygotowałam. Możesz go wydrukować lub po prostu edytować go poprzez przeglądarkę. Zaznacz sobie, ile już odebrałeś lub odebrałaś w danym miesiącu, aby wszystko mieć poukładane.

Zobacz szczegóły danej promocji bankowej:

Każdy bank, który analizujemy przygotowuje specjalne dokumenty. Dzięki nim dokładnie wiesz, na czym polega promocja i ile pieniędzy dostaniesz. Oczywiście to ile dostaniesz i jak to zrobić, jest opisane w artykule powyżej. Jednak zawsze i tak podrzucam to jako dodatek. Pochwal się jak już odbierzesz darmowe pieniądze 🙂

About The Author

  1. Robert

   Tak, możesz iść np. do Żabki i kupić coś za 50 groszy. Za taką prostą rzecz masz 50 zł od Alior

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top