Konto firmowe Pekao

Konto Firmowe Pekao – Wraz z 2000 zł dla Twojej firmy

Prowadzisz firmę? Szukasz odpowiedniego konta dla twojej działalności? Te konto bankowe, ma dla Ciebie bonus w postaci 2000 zł i innych promocji. Z tego banku skorzystały miliony osób i liczba ta ciągle rośnie. Według mnie, jego bonusy są najbardziej atrakcyjne dla przedsiębiorców.
Przeczytaj ten artykuł do końca, bo naprawdę te konto bankowe to peterda!

Konto firmowe Pekao

Dlaczego warto założyć konto w Pekao

Bank Pekao niewątpliwie wyróżnia się na tle konkurencji. Oto kilka kluczowych powodów, dla których warto założyć konto w tym banku:

KorzyściOpis
Szybka aktywacjaKonto Twojej firmy w banku Pekao, otworzysz już w niecałe 15 minut, nie wychodząc nawet z domu.
2000 zł z bonusówPo założeniu konta, otrzymujesz 2000 zł w bonusach. Nagrody to kolejno: 200 zł, 600 zł, 600 zł i kolejne 600 zł. Wszystkie te bonusy, opisuje w tym artykule.
Korzystne warunki prowadzenia kontaBank Pekao oferuje konkurencyjne warunki prowadzenia konta firmowego, takie jak 0 zł opłaty za przelew elixir i 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta.
Wygodne narzędzia internetoweNowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorców, które umożliwia zarządzanie finansami firmy oraz obsługę księgowości.
Mobilne aplikacjeBank Pekao oferuje intuicyjne aplikacje mobilne, które umożliwiają Ci dostęp do konta firmowego z dowolnego miejsca. Dzięki nim możesz łatwo sprawdzać saldo konta, dokonywać przelewów i zarządzać finansami firmy za pomocą smartfona.

Jak założyć konto Pekao w 15 minut

Konto firmowe, wraz z bonusami o łącznej wartości 2000 zł, założysz w 15 minut. Wszystko możesz zrobić online, nie wychodząc nawet z domu.

  1. Wyślij wniosek do banku Pekao o konto firmowe – Kliknij, aby założyć konto >>
  2. Rozpocznij proces weryfikacji (trwa kilka minut)
  3. Zacznij korzystać z konta i ciesz się dodatkowymi bonusami w postaci 2000 zł
  

Bonus 2. 600 zł od Pekao, za transakcje na koncie

To bardzo proste, już Ci tłumaczę, jak możesz to zgarnąć. Wystarczy, że będziesz robić transakcje bezgotówkowe, czyli aplikacją PeoPay lub poprzez kartę. Dostajesz 3% zwrotu, za wydanie swoich pieniędzy, potrzebnych do prowadzenia firmy.

Przykładowo: Opłacasz reklamę lub coś innego (co jest potrzebne do prowadzenia firmy) i dostajesz za to zwrot co miesiąc. Jeśli wydasz np. 9000 zł, to dostajesz z tego 3% zwrotu, czyli 90 zł.

Bonus 2. Dostajesz 200 zł, za księgowość z Żubrem

Księgowość z Żubrem, to nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorców. Za połącznie bankowości, właśnie z tą księgowością, dostajesz 200 zł bonusu na twoje konto. Dodatkowo dostajesz jeszcze te rzeczy za darmo:

  • 0 zł za wystawianie faktur
  • 0 zł za pakiet „Księgowość self-service”
  • porządek w dokumentacji

Bonus 3. 600 zł za umowę o terminal POS

Możesz dostać najnowszy, przenośny terminal płatniczy – MiniPOS PAX A50. Kiedy sfinalizujesz umowę o terminal, dostaniesz go i 600 zł, za zawarcie umowy. Ale nawet jeśli nie potrzebujesz terminala, to pozostałe bonusy i tak są bardzo korzystne (możesz zdobyć 1400 zł).

Terminal Pekao

Bonus 4. Kolejne 600 zł za zawarcie umowy

Tutaj możesz dostać 600 zł, za zwykłe zawarcie umowy. Warto zastanowić się, nad usługami jakie oferuje nam bank Pekao. Korzyści jest niewątpliwie bardzo dużo i każdy znajdzie coś dla siebie. Pieniądze te, dostajesz, gdy podpiszesz umowę o:

  • kredyt lub pożyczkę
  • faktoring z Pekao
  • leasing z Pekao

Podsumowanie – konto firmowe w Pekao

Jak widzisz cały proces zakładania konta jest niewątpliwie prosty. Konto firmowe założysz już w 15 minut, wszystko nie wychodząc nawet z domu. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i potrzebujesz odpowiedniego konta bankowego, to jest to konto dla Ciebie.

Konto w Pekao jest bezpłatne przez 2 pierwsze lata i dostajesz także bonusy w postaci 2000 zł. Bonusy dzielą się kolejno na 200 zł, i 3x 600 zł. Załóż konto teraz i ciesz się spokojem i pełnymi bonusami dla twojej firmy.

Kto może założyć konto firmowe w Pekao?

Konto firmowe w banku Pekao, może założyć osoba prowadząca firmę (JDG, Spółkę itp.). Jeśli jesteś przedsiębiorcą, to warto założyć konto w banku Pekao, ponieważ oferuje on bardzo korzystne bonusy.

Czy są jakieś opłaty korzystania z banku Pekao dla firm?

Nie ma żadnych ukrytych kosztów – konto prowadzisz za darmo przez pierwsze 2 lata. Nawet po 2 latach, opłaty są kolosalnie niskie. Dlatego warto założyć konto, bo przez pierwsze 2 lata płacisz za nie okrągłe 0 zł.

Ile pieniędzy dostaję, za założenie konta w Pekao?

Do odebrania masz łącznie 2000 zł w bonusach dla twojej firmy. Wszystkie bonusy, opisałem szczegółowo powyżej w tym artykule. Sam fakt darmowego konta i tak korzystnych bonusów, zachęca przedsiębiorców do zakładania konta w Pekao.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *