citi handlowy

Proste 700 zł od Citi Handlowy

Cześć, dzisiaj ci powiem, jak zgarnąć nawet 700 zł za założenie konta w Citi Bank. Ten bank ostatnio bardzo zaskakuje pod względem promocji. Pieniądze dostaniesz za dosłownie kilka rzeczy. Całość jest naprawdę prosta i każdy sobie z tym poradzi. Teraz przejdźmy do tego jak odebrać 700 zł w Citi Handlowy.

bonus 600 zł citi handlowy


Dlaczego Citi Bank rozdaje pieniądze

Banki, w tym Citi Bank daje bonusy dla innych, ponieważ chcą mieć więcej aktywnych użytkowników. Wiadomo, że im więcej osób, tym lepiej dla banku. W związku z tym robią cały czas jakieś promocje i nie tylko. Z pewnością widziałeś wiele reklam związanych właśnie z takimi promocjami i bonusami. W telewizji jest ich naprawdę sporo. Poniżej przedstawiam główne powody, dlaczego banki rozdają bonusy.

 1. Banki chcą mieć więcej aktywnych użytkowników
 2. Mają oni bardzo dużo pieniędzy na promocje
 3. Bank musi budować silną pozycję w promocji bonusów
  

Krok 1. Załóż konto w Citi Bank, zamów kartę i dostań 20 zł

Pierwsze co musisz zrobić to założyć konto w banku. Po prostu podaj dane, wyraź zgody marketingowe. Cały proces przedstawiam w podpunktach poniżej.

Pamiętaj, aby założyć konto poprzez selfie lub za pomocą kuriera! Promocja jest tylko dla tych osób, które właśnie założą w ten sposób konto. Pamiętaj też, że promocja jest ograniczona. To znaczy, że może z niej korzystać tylko określona liczba osób. Dlatego załóż konto jak najszybciej, bo może zabraknąć miejsc.

Krok 2. Zrób to, aby odebrać 130 zł

Teraz pora na odebranie 130 zł. Jest to bardzo proste, bo musisz zrobić następujące czynności.

 • Przeleje na swoje konto 2000 zł (możesz to od razu wypłacić) w pierwszym miesiącu, w którym założysz konto.
 • Zrób to samo w drugim miesiącu.
 • Otrzymaj za to 130 zł.

Przykładowo: Robisz przelew na swoje konto w miesiącu, w którym założyłeś te konto. Przelewasz 2000 zł, które możesz od razu wypłacić.

Krok 3. Odbierz kolejne 250 zł za zwykłe czynności

Wystarczy, że przez kolejne 4 miesiące od założenia konta zrobisz co najmniej 3 transakcje na łączną kwotę 100 zł. Dostajesz za to łącznie 250 zł.

Krok 4. Dostań 300 zł za wpłatę wynagrodzenia

Jeśli na Twoje konto wpłynie minimum 2000 zł wynagrodzenia w każdym z kolejnych 5 miesięcy, dostajesz 300 zł.

Podsumowanie – bonus 700 zł od banku Citi Handlowy

Podsumowując, każdy z nas ma jakieś wydatki i potrzebuje forsy. Citi Bank przychodzi nam z promocją i pozwala na zgarnięcie 700 zł. Wszystko za wykonanie paru prostych kroków.

Już w kroku trzecim kroku odbierasz 250 zł. Wystarczy, że wykonasz kilka transakcji. Wszystko masz oczywiście opisane powyżej. W związku z tym, odbierz bonus, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Pobierz ułatwienie odebrania bonusu:

Przygotowałam dla Ciebie jeszcze specjalny dokument, dzięki któremu ułatwisz sobie życie. Pobierz teraz plik PDF, który dla Ciebie przygotowałam. Możesz go wydrukować lub po prostu edytować go poprzez przeglądarkę. Zaznacz sobie, ile już odebrałeś lub odebrałaś w danym miesiącu, aby wszystko mieć poukładane.

Zobacz szczegóły danej promocji bankowej:

Każdy bank, który analizujemy przygotowuje specjalne dokumenty. Dzięki nim dokładnie wiesz, na czym polega promocja i ile pieniędzy dostaniesz. Oczywiście to ile dostaniesz i jak to zrobić, jest opisane w artykule powyżej. Jednak zawsze i tak podrzucam to jako dodatek. Pochwal się jak już odbierzesz darmowe pieniądze 🙂

Podobne wpisy

8 komentarzy

 1. Avatar Martyna pisze:

  Ja nie robiłam 3 i 4 kroku, bo nie spełniam tych wymagań. Ale 140 zł wpadło za założenie konta, które potem sobie zamknąłam 🙂

 2. Avatar Anonimowy użytkownik pisze:

  Ej a nie było jeszcze dodatkowych 50 zł za wpisanie kodu? Czy mi się to pomyliło z inną promką?

 3. Avatar Anna pisze:

  ?? Co z tym filmem, pisałem do was na maila

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *