Proste 600 zł od Citi Handlowy

Cześć, dzisiaj ci powiem, jak zgarnąć nawet 600 zł za założenie konta w Citi Bank. Ten bank ostatnio bardzo zaskakuje pod względem promocji. Pieniądze dostaniesz za dosłownie kilka rzeczy. Całość jest naprawdę prosta i każdy sobie z tym poradzi. Teraz przejdźmy do tego jak odebrać 600 zł w Citi Handlowy.

bonus 600 zł citi handlowy


Dlaczego Citi Bank rozdaje pieniądze

Banki, w tym Citi Bank daje bonusy dla innych, ponieważ chcą mieć więcej aktywnych użytkowników. Wiadomo, że im więcej osób, tym lepiej dla banku. W związku z tym robią cały czas jakieś promocje i nie tylko. Z pewnością widziałeś wiele reklam związanych właśnie z takimi promocjami i bonusami. W telewizji jest ich naprawdę sporo. Poniżej przedstawiam główne powody, dlaczego banki rozdają bonusy.

 1. Banki chcą mieć więcej aktywnych użytkowników
 2. Mają oni bardzo dużo pieniędzy na promocje
 3. Bank musi budować silną pozycję w promocji bonusów
  

Kliknij, aby założyć konto w banku Citi Bank >>

Krok 1. Załóż konto w Citi Bank, zamów kartę

Pierwsze co musisz zrobić to założyć konto w banku. Po prostu podaj dane, wyraź zgody marketingowe. Cały proces przedstawiam w podpunktach poniżej.

Pamiętaj, aby założyć konto poprzez selfie lub za pomocą kuriera! Promocja jest tylko dla tych osób, które właśnie założą w ten sposób konto. Pamiętaj też, że promocja jest ograniczona. To znaczy, że może z niej korzystać tylko określona liczba osób. Dlatego załóż konto jak najszybciej, bo może zabraknąć miejsc.

Krok 2. Zrób to, aby odebrać 150zł

Teraz pora na odebranie pierwszych 125 zł. Jest to bardzo proste, bo musisz zrobić następujące czynności.

 • Wyraź zgody marketingowe (za to dostajesz 25 zł)
 • Wykonaj tylko 3 transakcje blikiem (nie kartą) na łączną kwotę 300 zł
 • Pamiętaj, żeby zrobić to do miesiąca od założenia konta
 • Zgarnij za transakcje 125 zł

Przykładowo: Wiadomo, że masz jakieś wydatki miesięczne. Czy to na jedzenie, czy ubrania. Wydaj 300 zł w pierwszym miesiącu i otrzymaj za to 125 zł zwrotu + 25 zł. Możesz kupić też coś innego np. przez internet. Tylko pamiętaj, żeby zrobić to za pomocą blika.

Krok 3. Odbierz kolejne 125 zł za zwykły wpływ

Teraz możesz odebrać kolejne 125 zł. Całość polega na dokonaniu przelewu na twoje konto. Pamiętaj, że jeśli nie masz tych 2000 zł na szybki wpływ, to i tak możesz zarobić. Jak odbierzesz 150 zł z kroku 2, to możesz sobie zamknąć to konto.

 • Przelej z innego konta na Citi Bank minimum 2000 zł (możesz je później od razu odesłać)
 • Zyskaj za to 125 zł
 • UWAGA – nawet jeśli nie masz 2000 zł, to i tak możesz odebrać pierwsze 150 zł z kroku 2

Krok 4. Dodatkowe 125 zł do odebrania + 200 zł za korzystanie z karty

Jeśli spełnisz wszystkie poprzednie warunki, to zyskasz 125 zł na Twoje konto. Warto zrobić wszystko, aby odebrać jak najwięcej pieniędzy z banku. Aby odebrać jeszcze 200 zł z Citi, musisz zamówić kartę kredytową „Citibank”. Jak już dojdzie Ci karta, to po prostu robiąc różne transakcje, dostajesz 1% zwrotu na Twoje konto. Maksymalnie w miesiącu możesz dostać 50 zł zwrotu.

Podsumowanie – bonus 600 zł od banku Citi Handlowy

Podsumowując, każdy z nas ma jakieś wydatki i potrzebuje forsy. Citi Bank przychodzi nam z promocją i pozwala na zgarnięcie 600 zł. Wszystko za wykonanie paru prostych kroków.

Już w kroku drugim odbierasz 150 zł. Wystarczy, że wyrazisz zgody marketingowe i wykonasz kilka transakcji. Wszystko masz oczywiście opisane powyżej. W związku z tym, odbierz bonus, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Pobierz ułatwienie odebrania bonusu:

Przygotowałam dla Ciebie jeszcze specjalny dokument, dzięki któremu ułatwisz sobie życie. Pobierz teraz plik PDF, który dla Ciebie przygotowałam. Możesz go wydrukować lub po prostu edytować go poprzez przeglądarkę. Zaznacz sobie, ile już odebrałeś lub odebrałaś w danym miesiącu, aby wszystko mieć poukładane.

Zobacz szczegóły danej promocji bankowej:

Każdy bank, który analizujemy przygotowuje specjalne dokumenty. Dzięki nim dokładnie wiesz, na czym polega promocja i ile pieniędzy dostaniesz. Oczywiście to ile dostaniesz i jak to zrobić, jest opisane w artykule powyżej. Jednak zawsze i tak podrzucam to jako dodatek. Pochwal się jak już odbierzesz darmowe pieniądze 🙂

About The Author

 1. Avatar

  Ja nie robiłam 3 i 4 kroku, bo nie spełniam tych wymagań. Ale 140 zł wpadło za założenie konta, które potem sobie zamknąłam 🙂

 2. Avatar
  Anonimowy użytkownik

  Ej a nie było jeszcze dodatkowych 50 zł za wpisanie kodu? Czy mi się to pomyliło z inną promką?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top