Nasza Misja w Internecie

"PROWADZIMY ZA RĄCZKĘ"

Pomagamy, analizujemy i zarabiamy

Jesteśmy zgranym zespołem, który pomaga innym osobą w zarabianiu w internecie od 2015 roku. Skupiamy się przede wszystkim na darmowych promocjach bankowych oraz bonusach z różnych stron. Pamiętaj, że każda promocja jest przez nas dokładnie analizowana.

Magda

Magda Bednarczyk

magda@mysticspeed.pl

"Redaktor Blogowy"

Od ponad 7 lat Magda pisze artykuły na naszym blogu. Oprócz tego kocha podróżować. Ostatnio była w wymarzonym kraju – Australii. Kocha swoją pracę i codziennie myśli nad nowym artykułem.

Ewelina

Ewelina Młonarska

ewelina@mysticspeed.pl

"Social Media Manager"

Ewelina to dusza kick-boxingu. Trenuje kick-boxing, po prostu robi to co kocha. Aktywnie prowadzi profile w naszych sieciach społecznościowych oraz realizuje swoje własne, prywatne profile.

Robert Miślewski

robert@mysticspeed.pl

"Analityk Zespołowy"

To właśnie dzięki niemu mamy najlepsze promocje kont bankowych. Robert kocha piłkę nożną i aktywnie gra w III-ligowym zespole. Ostatnio też aktywnie zajmuje się ekonomią i nauką ścisłą oraz czyta książki rozwojowe.

Jesteśmy zgranym zespołem przyjaciół i sami zakładamy konta

Wszystko zaczęło się na początku 2015 roku, kiedy to usłyszeliśmy o promocjach bankowych. Zastanawialiśmy się jakie promocje są najlepsze. No i oczywiście czy to w ogóle działa? 

Nie założyliśmy konta jako wszyscy, najpierw zaczęła Magda. Już za samo otwarcie dostała 50 zł w bardzo szybkim czasie. Następnie czekaliśmy na to, aż zrobi kilka transakcji kartą.

 Dostała kolejne wynagrodzenie. Wtedy każdy z nas zrobił to co ona i łącznie zgarnęliśmy ponad 750 zł, z czego 1/3 jest dla jednej osoby. Czyli na „głowę” zarobiliśmy 250 zł.

Dlaczego mówimy o promocjach bankowych

Chcemy przede wszystkim, abyś zarobił lub zarobiła jak najszybciej. Szczerze, to nie znamy lepszego sposobu na zarobek w internecie w tak szybki i prosty sposób. Oczywiście są inne metody jak na przykład dropshipping.

Jednak nawet w dropshippingu musisz poświęcić dużo czasu na naukę i promocję produktów. Do założenia konta bankowego wystarczy Ci tylko komputer lub telefon z dostępem do internetu. Dlatego właśnie piszemy o promocjach bankowych.

Naszym celem jest...

…poprowadzenie Cię krok po kroku, aby odebrać pieniądze z bonusów. Chcemy, aby było to jak najprostsze. Wystarczy Ci tylko dostęp do internetu, laptopa lub komputera. Ale to chyba masz prawda? Skorzystaj z promocji już teraz, zanim wygaśnie. Zobacz jeszcze nasze media społecznościowe 😀