Jak Zgarnąć 400 zł Za Założenie Konta w Santander

Cześć, dzisiaj ci powiem, jak zgarnąć nawet 400 zł za założenie konta w Santander. Według mnie jest to jedna z najlepszych promocji bankowych. Jeśli wykonasz niezbędne czynności, to zgarniesz całe 400 zł. Czytaj do końca, bo mam dla ciebie jeszcze bonus w postaci filmu. W związku z tym możemy zaczynać odbieranie bonusu w banku Santander.

santander 500 zł


Dlaczego Santander rozdaje pieniądze

Bank Santander rozdaje pieniądze, bo po prostu ma niezwykle dużo kapitału. Banki zarabiają między innymi, na udzielanie kredytów, prowizjach itd. W związku z tym mają kolosalnie dużo pieniędzy. Dzięki temu mogą pozwolić sobie na rozdawanie ich, w postaci promocji.

Sam Santander, jak i inne banki chcą zachęcić inne osoby, do skorzystania z ich usług. W ostatnim artykule o Pekao mówiłem o podobnej rzeczy. Każdy bank ma trochę odmienną formę promocji bonusów. Jednak ja przedstawiam ci te najlepsze banki, których promocja jest najkorzystniejsza. Niewątpliwie możesz odebrać bonus zarówno w Pekao, jak i Santanderze. Z pewnością będzie to większa korzyść dla ciebie.

  

Kliknij, aby założyć konto w banku Santander >>

Krok 1. Załóż konto w Banku Santander z kartą i otrzymaj 100 zł

Aby odebrać 400 zł od banku Santander, musisz spełnić parę warunków. Są one niewątpliwie banalne i każdy sobie z nimi poradzi. Ogólnie, to można powiedzieć, że każdy bonus otrzymuje się w nieco inny sposób. Mamy więc 3 bonusy. Powiem ci dokładnie jak uzyskać pieniądze z bonusów. Zacznijmy od pierwszego bonusu. Najpierw załóż konto wraz z kartą.

  • Załóż konto w Santander (link poniżej) i zamów kartę
  • Wyraź wszystkie zgody marketingowe (inaczej nie dostaniesz bonusu)
  • Wykonaj minimum 1 transakcję kartą lub Blikiem w październiku, na dowolną kwotę (jeśli masz mniej niż 26 lat) lub na min. 300 zł jeśli masz więcej jak 26 lat
  • Otrzymaj za to pierwsze 100 zł

Przykładowo: możesz iść do Żabki i kupić lizaka za 1 zł kartą. Oczywiście może to być też inny, tani produkt. Za to dostajesz 100 zł.

Pamiętaj, aby założyć konto poprzez selfie lub za pomocą kuriera! Promocja jest tylko dla tych osób, które właśnie założą w ten sposób konto. Pamiętaj też, że promocja jest ograniczona. To znaczy, że może z niej korzystać tylko określona liczba osób. Dlatego załóż konto jak najszybciej, bo może zabraknąć miejsc.

Krok 3. Zdobądź 200 zł, za parę aktywności

Jak odebrać dodatkowo 200 zł? To bardzo proste, zrób te rzeczy, które są opisane poniżej. Mianowicie robisz to w tych miesiącach: listopad, grudzień, styczeń i luty. Za to dostajesz kolejne 200 zł. Czyli robisz dokładnie to:

  • Dokonaj jednorazowego wpływu 300 zł (jeśli masz mniej niż 26 lat) lub 1000 zł (jeśli masz więcej niż 26 lat). Te pieniądze możesz od razu wypłacić!
  • Wykonaj minimum 1 transakcję kartą w danym miesiącu, na dowolną kwotę
  • Otrzymaj za to łącznie 200 zł

Krok 3. Zgarnij jeszcze 100 zł

  • Wystarczy, że spełnisz wszystkie poprzednie warunki i dostajesz dodatkowe 100 zł

Kto może skorzystać z bonusu w Santander

Z bonusu o wartości 400 zł mogą skorzystać osoby, które w ciągu ostatniego roku nie miały konta w Santander. Jeśli na przykład konto miałeś założone 3 lata temu, a zamknąłeś po 1 roku, to nadal możesz skorzystać z promocji.

Przypominam, że bonus jest ograniczony. W związku z narastającym popytem na te konto, Santander ograniczył liczbę użytkowników w tej promocji. Sprawdź teraz czy nadal wyświetlana jest informacja o tym bonusie. (Kliknij, aby sprawdzić czy możesz odebrać bonus).

Podsumowanie – bonus 400 zł od banku Santander

Jak widzisz, całość jest naprawdę prosta, aby odebrać bonus. Wiadomo, jest tu sporo warunków do spełnienia, ale z pewnością sobie z nimi poradzisz. Nawet jeśli nie spełnisz wszystkich, to dostaniesz te 100 zł. Zrób sobie to najlepiej teraz, bo zajmuje to na prawdę mało czasu.

Konto w banku otwiera się bardzo szybko. Otwórz je na selfie lub po prostu kurierem. Im więcej kont bankowych stworzysz, tym szybciej otrzymasz bonusy. Pamiętaj o tym, co napisałem i po prostu spełnij warunki i otrzymaj bonus. Zobacz też mój kanał na YouTube, gdzie mówię o pozostałych metodach zarobku.

Pobierz ułatwienie odebrania bonusu:

Przygotowałam dla Ciebie jeszcze specjalny dokument, dzięki któremu ułatwisz sobie życie. Pobierz teraz plik PDF, który dla Ciebie przygotowałam. Możesz go wydrukować lub po prostu edytować go poprzez przeglądarkę. Zaznacz sobie, ile już odebrałeś lub odebrałaś w danym miesiącu, aby wszystko mieć poukładane.

Zobacz szczegóły danej promocji bankowej:

Każdy bank, który analizujemy przygotowuje specjalne dokumenty. Dzięki nim dokładnie wiesz, na czym polega promocja i ile pieniędzy dostaniesz. Oczywiście to ile dostaniesz i jak to zrobić, jest opisane w artykule powyżej. Jednak zawsze i tak podrzucam to jako dodatek. Pochwal się jak już odbierzesz darmowe pieniądze 🙂

About The Author

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top