Jak Zgarnąć 600 zł Za Założenie Konta w Santander

Cześć, dzisiaj ci powiem, jak zgarnąć nawet 600 zł za założenie konta w Santander. Według mnie jest to jedna z najlepszych promocji bankowych. Jeśli wykonasz niezbędne czynności, to zgarniesz całe 600 zł. Czytaj do końca, bo mam dla ciebie jeszcze bonus w postaci filmu. W związku z tym możemy zaczynać odbieranie bonusu w banku Santander.

santander 500 zł


Dlaczego Santander rozdaje pieniądze

Bank Santander rozdaje pieniądze, bo po prostu ma niezwykle dużo kapitału. Banki zarabiają między innymi, na udzielanie kredytów, prowizjach itd. W związku z tym mają kolosalnie dużo pieniędzy. Dzięki temu mogą pozwolić sobie na rozdawanie ich, w postaci promocji.

Sam Santander, jak i inne banki chcą zachęcić inne osoby, do skorzystania z ich usług. W ostatnim artykule o Pekao mówiłem o podobnej rzeczy. Każdy bank ma trochę odmienną formę promocji bonusów. Jednak ja przedstawiam ci te najlepsze banki, których promocja jest najkorzystniejsza. Niewątpliwie możesz odebrać bonus zarówno w Pekao, jak i Santanderze. Z pewnością będzie to większa korzyść dla ciebie.

  

Kliknij, aby założyć konto w banku Santander >>

Krok 1. Załóż konto w Banku Santander z kartą Mastercard

Aby odebrać 600 zł od banku Santander, musisz spełnić parę warunków. Są one niewątpliwie banalne i każdy sobie z nimi poradzi. Ogólnie, to można powiedzieć, że każdy bonus otrzymuje się w nieco inny sposób. Mamy więc 3 bonusy. Powiem ci dokładnie jak uzyskać pieniądze z bonusów. Zacznijmy od pierwszego bonusu. Najpierw załóż konto wraz z kartą.

  • Załóż konto w Santander (link poniżej) i zamów kartę (do 31 stycznia 2024 roku)
  • Wyraź wszystkie zgody marketingowe (inaczej nie dostaniesz bonusu)
  • Wykonaj minimum 1 transakcję kartą lub Blikiem (na min. 300 zł) w styczniu 2024 i lutym 2024 lub lutym i marcu 2024 i otrzymaj za to 150 zł.
  • Zaloguj się minimum raz do aplikacji w każdym z tych miesięcy
  • To samo robisz w marcu i kwietniu lub kwietniu i maj i zapewnij wpływ minimum 1000 zł na konto.
  • Otrzymujesz kolejne 150 zł
  • 200 zł premii dostajesz za wykonanie min. 10 transakcji Blikiem lub Kartą w każdych z 4 miesięcy (na dowolną kwotę)

Przykładowo: możesz iść do Żabki i kupić lizaka za 1 zł kartą. Oczywiście może to być też inny, tani produkt.

Pamiętaj, aby założyć konto poprzez selfie lub za pomocą kuriera! Promocja jest tylko dla tych osób, które właśnie założą w ten sposób konto. Pamiętaj też, że promocja jest ograniczona. To znaczy, że może z niej korzystać tylko określona liczba osób. Dlatego załóż konto jak najszybciej, bo może zabraknąć miejsc.

Krok 2. Bonus w postaci 100 zł

  • Poleć konto Santander znajomym. Jeśli otworzą konto z Twojego linku i spełnią warunki, to dostaniecie po 100 zł.
  • Otwórz konto Santander i Konto24 i korzystaj z kantoru Santander (otrzymujesz za to 50 zł)

Kto może skorzystać z bonusu w Santander

Z bonusu o wartości 600 zł mogą skorzystać osoby, które w ciągu ostatniego roku nie miały konta w Santander. Jeśli na przykład konto miałeś założone 3 lata temu, a zamknąłeś po 1 roku, to nadal możesz skorzystać z promocji.

Przypominam, że bonus jest ograniczony. W związku z narastającym popytem na te konto, Santander ograniczył liczbę użytkowników w tej promocji. Sprawdź teraz czy nadal wyświetlana jest informacja o tym bonusie. (Kliknij, aby sprawdzić czy możesz odebrać bonus).

Podsumowanie – bonus 600 zł od banku Santander

Jak widzisz, całość jest naprawdę prosta, aby odebrać bonus. Wiadomo, jest tu sporo warunków do spełnienia, ale z pewnością sobie z nimi poradzisz. Zrób sobie to najlepiej teraz, bo zajmuje to na prawdę mało czasu.

Konto w banku otwiera się bardzo szybko. Otwórz je na selfie lub po prostu kurierem. Im więcej kont bankowych stworzysz, tym szybciej otrzymasz bonusy. Pamiętaj o tym, co napisałem i po prostu spełnij warunki i otrzymaj bonus. Zobacz też mój kanał na YouTube, gdzie mówię o pozostałych metodach zarobku.

Pobierz ułatwienie odebrania bonusu:

Przygotowałam dla Ciebie jeszcze specjalny dokument, dzięki któremu ułatwisz sobie życie. Pobierz teraz plik PDF, który dla Ciebie przygotowałam. Możesz go wydrukować lub po prostu edytować go poprzez przeglądarkę. Zaznacz sobie, ile już odebrałeś lub odebrałaś w danym miesiącu, aby wszystko mieć poukładane.

Zobacz szczegóły danej promocji bankowej:

Każdy bank, który analizujemy przygotowuje specjalne dokumenty. Dzięki nim dokładnie wiesz, na czym polega promocja i ile pieniędzy dostaniesz. Oczywiście to ile dostaniesz i jak to zrobić, jest opisane w artykule powyżej. Jednak zawsze i tak podrzucam to jako dodatek. Pochwal się jak już odbierzesz darmowe pieniądze 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top