jak zarabiać w money2money

Jak Zarabiać Na Money2Money – Zobacz Najlepsze Sposoby

Dzisiaj powiem Ci krok po kroku jak zarabiać na Money2Money. Serwis ten funkcjonuje już od wielu lat i na pewno jeszcze pożyje. Oferuje możliwość zarobku dla każdego. Zarabianie na tej stronie jest niewątpliwie proste i każdy sobie z tym poradzi. Oglądaj do końca, bo czeka cię jeszcze film w postaci bonusu.

jak zarabiać w money2money


Co to Money2Money

Money2Money to strona, która należy do totalmoney.pl. Ta druga witryna należy do Wirtualnej Polski. Chyba każdy wie, co to jest Wirtualna Polska i może nie raz byłeś na ich stronie. Wiele osób myśli, że Money2Money to oszustwo, ale tak nie jest. Sam tam działam i zawsze wypłacają mi pieniądze na czas. Nigdy nie miałem z nimi jakiś większych problemów.

Serwis ten funkcjonuje już od wielu lat. Oferuje on możliwość zarobku nawet pasywnego. Znam osoby, które z Money2Money zarabiają ponad 30 tysięcy nic nie robiąc. Wiadomo, że takie coś trzeba budować przez lata. Niemniej jednak z pewnością Ci się to opłaci i może ty sam będziesz mieć takie wyniki. Jako początkująca osoba sam możesz tam z pewnością zarobić. Zaraz powiem ci dokładnie, jak możesz tego dokonać.

Co poleca się w Money2Money

W Money2Money poleca się przede wszystkim produkty finansowe. Platforma oferuje nam promocje takich produktów. To za nie dostajemy najwięcej pieniędzy. Możemy polecać zarówno konta bankowe i pożyczki. Rachunki bankowe są niewątpliwie bardziej opłacalne. Więcej osób jest w stanie założyć konto niż wziąć pożyczkę.

kampanie

Za jedno konto dostajemy średnio 100 zł. Z pewnością zależy to też od Money2Money, który sam często zmienia stawki. Kiedyś za Pekao można było dostać 170 zł, a teraz jest to 130 zł. Niestety wynika to z obecnych sytuacji. Może akurat kiedy to czytasz, to wynagrodzenie w Money2Money jest większe niż obecnie. My skupimy się tutaj na promocji kont bankowych.

Czy Money2Money jest bezpieczne

Money2Money jest niewątpliwie bezpieczne. Wspomniałem, że wiele osób myśli, że jest to oszustwo. Nic takiego, to ich błędne myślenie. Dlaczego część Wirtualnej Polski miałaby być niebezpieczna. Przecież zepsuliby sami sobie wizerunek. Naraziliby się przy tym na wiele oszustw finansowych. Dlatego Money2Money jest w 100% zabezpieczone i można na tym zarabiać.

money2money

Banki płacą Money2Money za promocje. Wielu z was może się zastanawiać, jak oni wypłacają im pieniądze. Instytucje bankowe są niewątpliwie bardzo bogate i mogą sobie pozwolić na wszelkiego rodzaju kampanie promocyjne. Z pomocą tego można polecać wiele produktów przez internet gotowym systemem. Powiem ci, jak to wygląda od wewnątrz.

Opinie o Money2Money

Opinie o Money2Money są bardzo mieszane. Tak jak wspomniałem, wiele osób myśli, że jest to oszustwo. Zapewniam Cię teraz, że jest to bardzo bezpieczne i zawsze wypłacają wynagrodzenie. Nieznajomość tego portalu i błędne skojarzenia wynikają z różnych przyczyn. Na przykład z tego, że dana osoba nie ma pojęcia, co to jest.

Usłyszała tylko, że Money2Money to oszustwo i później ciągle to powtarza. Nawet nie zaczęła promować produktów finansowych. Nie wie zapewne jak to robić i poleca to byle komu. Jednak takie rozumowanie jest z pewnością złe. Ja dzisiaj dam ci gotowy system na promocje produktów z Money2Money. Dlatego przejrzyj ten artykuł do końca. Poniżej przedstawiam, z czego wynikają negatywne opinie.

  1. Nie wiesz czym jest Money2Money
  2. Nawet nie spróbowałeś zarobić w Money2Money
  3. Powtarzasz zdanie innych o tym portalu do zarabiania

Jak można zarobić w Money2Money

W Money2Money zarabiamy dzięki polecaniu bezpłatnych produktów przez internet. Dostajesz gotowe linki afiliacyjne, dzięki którym możesz zacząć promocje przez internet. My dostajemy wynagrodzenie dzięki afiliacji. Jeśli nie wiesz czym, jest dokładnie afiliacja, to już ci mówię. Afiliacja to polecanie czyiś produktów. My tutaj polecamy konta bankowe.

link afiliacyjny

Dostajemy specjalny link, dzięki któremu możemy polecać różne produkty. Ten link jest przypisany tylko do nas. Trochę wyżej też masz przykład takiego linku afiliacyjnego. Zarobek z niego trafia bezpośrednio do ciebie. Możesz go utworzyć bezpośrednio z panelu Money2Money i cieszyć się zarobkiem. Całość jest naprawdę prosta. Zresztą masz też wszystko wyjaśnione w video na samym dole. Obejrzyj to teraz, aby dowiedzieć się więcej.

Na początek załóż sobie tam darmowe konto. Chcę cię nauczyć jak tam zarabiać. Kliknij przycisk „Załóż konto” i postępuj zgodnie z instrukcjami. W specjalizacji wybierz cokolwiek. W nazwie możesz wpisać na przykład swoje imię i nazwisko. Całość robi się w maksymalnie 10 minut.

Sposób na darmowe polecanie produktów

Fajnym i dobrym sposobem na polecanie produktów są grupy na Facebook. Dodaj się teraz do 15 grup o tematyce zarabiania lub po prostu związanych z ogłoszeniami. Z każdym kolejnym dniem dodawaj się do kolejnych 10 grup. Rób tak aż będziesz już w około 1000 grupach. Dzięki temu będziesz mieć stałą kontrolę nad postami.

grupy facebook

Całość polega na tym, aby wysyłać informacje o promocjach bankowych. W ogłoszeniach piszemy o tym, że jakiś bank ma promocję na przykład 200 zł i powiemy, jak to odebrać. Gdy osoba się do nas zgłasza, to wysyłamy jej taki link partnerski. Dzięki temu, gdy założy konto my otrzymujemy dodatkowe wynagrodzenie.

Jak dołączyć do nas i zarabiać więcej

Chce ci teraz przedstawić naszą bezpłatną akademię. Uczę tam jak możesz zarabiać w Money2Money. Nawet jeśli jesteś początkujący, to możesz do nas niewątpliwie dołączyć. Kliknij tutaj, aby zobaczyć jak zarabiać w Money2Money. Kurs przygotowany jest w formie video, jak i mentoringu. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Od metod bezpłatnych po inne, bardzo korzystne sposoby na promocje.

Kiedy dostaje się pieniądze od Money2Money

Pieniądze od Money2Money dostajemy zazwyczaj miesiąc od spełnienia warunków. Warunki w M2M są bardzo proste. W niektórych przypadkach są trochę bardziej skomplikowane. Jednak bez problemu możemy sobie z nimi poradzić. Niewątpliwie najprostszymi warunkami są kampanie związane z bankiem Pekao. Tam dostajemy wynagrodzenie za samo założenie konta i zalogowanie się do aplikacji.

prowizja M2M

Niektóre banki są jednak bardziej wymagające. Na przykład w Nest Bank trzeba wykonać dowolną transakcję kartą w ciągu 30 dni. Podobne warunki mają inne konta, które możemy zacząć promować. Oczywiście najlepszą kampanią do promocji jest Pekao, bo nie ma tam dużych warunków. To co będziesz promować, zależy od ciebie. Sam skupiam się na Pekao i Santander.

Podsumowanie – jak zarabiać w Money2Money

Jak widzisz zarabianie w Money2Money nie jest takie trudne. Wystarczy tylko zaangażowanie i dyscyplina. Dzięki temu możemy osiągnąć naprawdę wiele. Promocja bezpłatnych produktów finansowych jest niewątpliwie bardzo korzystna. Dostajemy bardzo wysokie stawki za polecenie i zarabiamy dzięki temu fajne pieniądze.

Konta możemy polecać osobom pełnoletnim. Jeśli taka osoba założy konto z naszego linku, to dostajemy pieniądze. To ile dostaniemy, zależy od banku i wielu innych czynników. Tak jak wspomniałem, średnio jest to około 100 zł. Każda kampania ma nieco inne stawki. Możesz to sprawdzić w swoim panelu Money2Money.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie tutaj. Zobacz też ten artykuł zarabianiu bez 18 lat.

Podobne wpisy