bonus etoro

Jak Odebrać Bonus 105 zł od eToro – Pełna Instrukcja 2024

Dzisiaj powiem Ci jak odebrać darmowy bonus od eToro. Dowiesz się, jak zarejestrować się w aplikacji eToro, jak je zweryfikować i aktywować. Przedstawię ci także inne, także bardzo duże i darmowe bonusy.

eToro to popularna platforma finansowa, która oferuje możliwość handlu na różnych rynkach. Przeczytaj ten artykuł do końca, bo mam dla Ciebie bonus, w postaci filmu o eToro.

bonus etoro


Co to eToro

eToro to innowacyjna platforma inwestycyjna, która zdobyła ogromną popularność wśród traderów i inwestorów na całym świecie. To więcej niż tylko zwykła giełda papierów wartościowych. eToro łączy elementy handlu społecznościowego z możliwością inwestowania w różnorodne aktywa finansowe.

Możesz także odbierać wiele bonusów, w postaci darmowych pieniędzy, które oferują. Ja przetestowałem wiele aplikacji i powiem wam, że bonus z eToro, jest jednym z najlepszych w 2024 roku.

Dlaczego warto założyć konto w eToro

Strona oferuj nam wiele korzyści, w tym darmowy bonus. Cały proces odbierania bonusu opisuję dalej.

KorzyściOpis
Społeczność InwestoróweToro umożliwia śledzenie i kopiowanie strategii inwestycyjnych innych użytkowników.
Intuicyjna i Przyjazna Dla PoczątkującychInterfejs eToro jest łatwy w obsłudze, co sprawia, że jest odpowiedni dla nowych inwestorów.
Regulacje i BezpieczeństwoeToro jest regulowane przez odpowiednie organy nadzoru finansowego. Wprowadza pewność co do bezpieczeństwa środków.
Darmowe bonusyMożesz odebrać darmowe bonusy z tej aplikacji. Wystarczy, że przeczytasz instrukcję, którą opisuję poniżej.

Jak odebrać bonus od eToro

Teraz dam Ci pełną instrukcję, abyś mógł odebrać darmowy bonus 105 zł. Na końcu przygotowałem także film, w którym dokładnie wszystko wyjaśniam.

  1. Kliknij tutaj, aby przejść do założenia konta na eToro (załóż przez ten link, bo inaczej stracisz bonus)
  2. Przejdź weryfikacje i aktywuj konto
  3. Wpłać minimum 101$ i wykonaj jedną transakcję za tą kwotę (kup i od razu sprzedaj akcje np. Tesli). Później oczywiście wypłacasz środki.
  4. Ja dostaje z Ciebie bonus 50$ i dzielimy się po połowie – 25$ dla Ciebie (czyli 105 zł). Dostanę od Ciebie bonus do 7 dni roboczych, ale zazwyczaj jest to szybciej.
  5. Skontaktuj się ze mną, aby odebrać bonus. Mój email: unchanred@gmail.com. Jak będziesz do mnie pisać, to napisz od razu twój nick z eToro.
  6. Ja przesyłam Ci 105 zł w odpowiedniej dla Ciebie formie np. blik na telefon czy przelew bankowy.
trade eToro

Pamiętaj, aby założyć konto, klikając na tekst poniżej. Jeśli tego nie zrobisz to stracisz darmowy bonus.

Kliknij, aby założyć darmowe konto >>

Ile wcześniej wynosił bonus od eToro

Wcześniej bonus od eToro wynosił aż 100$. To znaczy, że zamiast 25$ dostałbyś 50$. Jednak nie jest to zależne ode mnie, ale i tak odbierasz tutaj darmowe pieniądze.
Wszystko zależy od kraju i popularności danej strony. eToro może w każdej chwili zmienić swój regulamin i z bonusu 100$, może stać się 50$. Niewątpliwie jest to trochę słabe, jednak 105 zł drogą nie chodzi.

Jak otrzymać bonus za założenie konta w eToro

Jak widzisz, całość jest naprawdę prosta i każdy sobie z tym poradzi. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków i odbierzesz darmowy bonus od eToro. Dosłownie wpłacasz, robisz transakcję i później dostajesz bonus ode mnie w postaci pieniędzy.

W poniższym filmie dokładnie wyjaśniam, jak odebrać ten bonus. W miniaturce i tytule występuje „215 zł”, jednak aktualnie jest to 105 zł. Jest tak, bo eToro ograniczyło bonus do takiej kwoty. Oglądnij teraz ten film i odbierz bonus, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Podsumowanie bonusu od eToro

eToro oferuje różnego rodzaju bonusy i promocje dla swoich użytkowników. Niewątpliwie ich dostępność może się zmieniać w zależności od regionu i okresu czasu. Te bonusy mogą obejmować np. bonusy za pierwszy depozyt, zwroty kosztów transakcyjnych lub inne korzyści dla nowych klientów.

Ja przedstawiłem Ci jak odebrać bonus 105 zł od eToro. Oprócz tego pokazałem Ci jak wypłacić środki z eToro, czy wykonać transakcję. Wszystko znajdziesz w filmie, który dla Ciebie stworzyłem. Zobacz także, jak odebrać bonus z Trading212.

Czy eToro jest bezpieczne?

Tak, eToro jest bezpieczne, ponieważ jest kontrolowane przez odpowiednie instytucje.

Ile wynosi bonus od eToro?

Bonus aktualnie wynosi 50$ w Polsce. Jednak może on się zmieniać w zależności od kraju i regulaminu.

Jak wypłacić środki z eToro?

Aby wypłacić środki, przejdź do zakładki „Wypłaty” i zleć wypłatę. Pamiętaj, że obowiązuje opłata 5$ za wypłatę środków.

Czy eToro jest darmowe?

Tak, aplikacja eToro jest w 100% darmowa. Wystarczy się zarejestrować i aktywnie z niej korzystać.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *