Opinie o Trading212 i jak odebrać bonus

Jesteś tu pewnie, bo chcesz poznać opinie o aplikacji Trading212. Oprócz tego nie wiesz czy bonus z tej aplikacji jest prawdziwy i wypłacalny. W tym artykule dowiesz się wszystkiego o tej aplikacji. Na końcu czeka jeszcze na Ciebie bonus w postaci filmu o Trading212.

trading212

Ile mogę zarobić na Trading212

Bonus na tej aplikacji jest niewątpliwie bardzo duży. Jednak wszystko zależy od twojego szczęścia, przyznawany on jest z pewnością losowo. Na Trading212 możesz zarobić do 100 euro. Czyli przy obecnym kursie euro, jest to około 485 zł.Jednak zgarnięcie tak dużej sumy wymaga na pewno szczęśliwego trafu. Jednak jest to możliwe. Ja maksymalnie dzięki tej aplikacji zgarnąłem przykładowo 350 zł. Jest to nawet duża suma, choć nie dorównuje ona wartości 100 euro.

inwestycja

Zaraz powiem ci czy ta aplikacja wypłaca pieniądze i jak odebrać bonus w postaci nawet 485 zł. W związku z tym czytaj do końca, bo czeka na Ciebie też film, który wszystko niewątpliwie ułatwi.

Czy aplikacja Trading212 wypłaca pieniądze

Aplikacja Trading 212 niewątpliwie wypłaca pieniądze. Ogólnie to korzystam z tej aplikacji już kilka miesięcy. Za każdym razem, gdy zlecam wypłatę bez problemu wypłacają ją na moje konto bankowe. Poniżej przesyłam zdjęcie z ostatniej wypłaty z tej aplikacji do inwestowania.

wypłata z witryny

Jak odebrać bonus na Trading212.com

Aby odebrać bonus wejdź przez ten link na ich stronę. Kliknij tutaj, aby odebrać bonus. Jeszcze jedna niewątpliwie ważna rzecz. Aplikacja Trading212 ma promocję na odebranie darmowych bonusów. Uwaga – pośpiesz się, bo za niedługo promocja się skończy.

Tak jak mówiłem, możesz otrzymać do 100 euro dzięki tej aplikacji. Jednak nie zawsze Trading212 pozwala na odbieranie bonusów. Chodzi mi o to, że promocja trwa jakiś okres czasu.

bezpłatne akcje

Skąd możesz wiedzieć, czy akurat teraz dostaniesz bonus. Odpowiedź jest bardzo prosta. Jeśli widzisz na dole przycisk, to znaczy, że promocja cały czas trwa. Jeśli nie widzisz przycisku, to zobacz mój kanał na YouTube i mój film o Trading. Tam będziesz wiedział kiedy wróci promocja.

Instrukcja jak odebrać bonus

  1. Zarejestruj się na Trading212 (naciśnij przycisk na górze)
  2. Przejdź pomyślnie weryfikacje (KYC)
  3. Wpłać 50 zł (później to wypłacasz) i zyskaj darmową akcję
  4. Ciesz się darmowymi pieniędzmi

Dobra, ale po co musisz wpłacać 50 zł. Jest to niestety taki wymóg, ale pieniądze te będziesz mógł od razu wypłacić po odebraniu akcji. Czyli odbierasz akcję do 100 euro i wypłacasz wpłacone pieniądze.

Jak zarejestrować się w aplikacji

Aby się zarejestrować, wejdź na ich stronę przez ten link. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować. Cały proces rejestracji jest niewątpliwie prosty. Już ci mówię co dalej trzeba zrobić.

Po kliknięciu w link należy wybrać gdzie chcesz założyć konto. Wybierz pierwszą opcję, czyli Trading212 Invest. Następnie wpisz po prostu swoje dane. Tutaj po prostu wypełniasz odpowiednie pola.

Jeśli już wszystko wypełnisz, to będziesz musiał przejść weryfikację. Prześlij odpowiednie dokumenty i zrób selfie. Jest to wymagane niewątpliwie przy rejestracji praktycznie w każde takiej aplikacji.

Teraz wystarczy wpłacić odpowiednią sumę. Po tym otrzymasz darmową akcję o wartości do 100 euro. Na pewno każdy sobie z tym poradzi i odbierze darmowy bonus.

Jak zarabiać na Trading212

Zarabiać możesz inwestując lub odbierając darmowe bonusy. Jeśli masz większy kapitał, to powinieneś pokusić się o jakąś inwestycję.

Możesz zacząć inwestować na tzw. akcje firmy lub z dźwignią finansową. Są to dwa różne rodzaje kont. Dlatego przy zakładaniu konta możesz wybrać, gdzie dokładnie chcesz stworzyć swoje konto.

Do wyboru masz konto Trading212 Invest oraz ETF. Ogólnie to druga opcja jest już dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Można tam bardzo szybko stracić swoje pieniądze.

Ja przykładowo inwestuje w akcje na tej aplikacji. Akcje firm są bardziej pewne, chociaż możecie o wiele mniej zarobić. Niewątpliwie ryzyko jest dużo mniejsze. To już twój wybór jak będziesz zarabiać.

Ja polecam na początku po prostu odebrać najpierw bonus. Następnie możesz polecać tą aplikacje nowym użytkownikom i zgarniać darmowe akcje do 100 euro. Potem zastanów się nad inwestycją np. w akcje.

trading212 konto

Czy aplikacja Trading212 jest bezpieczna

Trading212 jest niewątpliwie bezpieczny. Setki tysięcy osób codziennie rejestruje się na tej aplikacji. Oprócz tego sama aplikacja jest w sklepie Google Play. Ma ona bardzo dużo pobrań oraz opinii. Większość osób nie wie jak odebrać bonus i daje negatywną opinię.

Jednak ja w tym artykule mówię jak krok po kroku odebrać bonus. Wszystko masz wytłumaczone w formie tekstowej. Oprócz tego przygotowałem również dla Ciebie film instruktażowy.

W filmie dowiesz się jak szybko odebrać bonus na Trading212. Całość jest niewątpliwie bardzo prosta. Wszystko zrobisz w mniej niż 20 minut. W związku z tym zrób to teraz i odbierz bonus. Video jest na końcu tego artykułu.

google play

Opinie o aplikacji Trading212

Dobra, teraz nadszedł czas na opinie. Powiem tak, jeśli chcesz darmowe pieniądze, to po prostu załóż tam konto i odbierz swój bonus. Są oni profesjonalną i legalną firmą, która działa na rynku już bardzo długo.

Ani razu mnie nie oszukali. To samo tyczy się osób, które poleciłem. W związku z tym możesz śmiało się zarejestrować. Poniżej znajdziesz jeszcze kilka przykładowych opinii o Trading212.

opinie o trading212

Kiedy można wypłacić pieniądze z Trading212

Wypłacić pieniądze z Trading212 możesz dopiero po 30 dniach. To dotyczy oczywiście samych bonusów. Jeśli chodzi np. o wpłatę to możesz ją od razu wypłacić. Jest to niewątpliwie jedyny minus tej aplikacji. Ale przecież możemy odczekać ten 1 miesiąc i wypłacić pieniądze.

Film na temat inwestowania w aplikacji

Poniżej znajdziesz film, w którym pokazuje możliwości Trading212. Mówię tam szczegółowo o tej aplikacji i pokazuje jak odebrać bonus. Video jest dosyć krótkie, dlatego, abyś mógł jak najszybciej odebrać bonus.

Oglądnij teraz ten film i zobacz jakie to proste. Dzięki darmowym bonusom zyskasz na pewno jakieś pieniądze. Jedynym minusem tego, to jest to, że można je wypłacić dopiero po 30 dniach. Jednak i tak są to darmowe pieniądze i warto z nich skorzystać.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z odebraniem pieniędzy z Trading212 skontaktuj się ze mną. Możesz zrobić to poprzez napisanie komentarza w powyższym filmie. Albo po prostu napisz do mnie w zakładce kontakt. Miłego odbierania bonusu. Do usłyszenia.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie tutaj. Zobacz też ten artykuł o zarabianiu.

 

Scroll to Top