bonus 15 euro Admiral Markets

Jak Odebrać Bonus 15 euro od Admiral Markets – Sprawdź Aktualną Promocję

Dzisiaj powiem Ci jak odebrać bonus 15 euro od strony i aplikacji Admiral Markets. Jeśli naprawdę interesują Cię darmowe pieniądze, to ten artykuł jest niewątpliwie dla Ciebie. Czytaj do końca, bo mam dla Ciebie dodatkowy bonus, w postaci filmu.

bonus 15 euro Admiral Markets


Co to jest Admiral Markets

Admiral Markets, to legalna firma, która działa na rynku już wiele lat. Oferują darmowy bonus, w postaci pieniędzy za naprawdę prostą czynność. Po odebraniu bonusu, konto oczywiście będziesz mógł zamknąć.

Szeroki wybór instrumentów finansowychAdmiral Markets oferuje szeroki zakres instrumentów finansowych, takich jak waluty, surowce, indeksy i akcje, co daje inwestorom większe możliwości diversyfikacji swojego portfela.
Zaawansowane platformy handloweAdmiral Markets zapewnia dostęp do zaawansowanych platform handlowych, takich jak MetaTrader 4 i MetaTrader 5, które oferują liczne narzędzia, wskaźniki i funkcje, umożliwiające skuteczne zarządzanie inwestycjami.
Darmowe bonusyRejestrując się na ich stronie, dostaniesz darmowe pieniądze. Dostajesz 15 euro, czyli około 70 zł. Zaraz powiem Ci, jak je odebrać.
Brak minimalnego depozytuAdmiral Markets nie wymaga minimalnego depozytu, co oznacza, że inwestorzy mogą rozpocząć handel nawet od niewielkiej kwoty, co jest korzystne dla początkujących inwestorów.
Wielość rynków do handluFirma oferuje możliwość handlu na różnych rynkach, w tym na rynku Forex, CFD i kryptowalutach, co umożliwia inwestorom wybór najbardziej atrakcyjnych i zyskownych instrumentów.
Szeroki wybór kont handlowychAdmiral Markets oferuje różne rodzaje kont handlowych, w tym konta demo, standardowe i profesjonalne, zapewniając inwestorom elastyczność i możliwość dopasowania do swoich indywidualnych potrzeb.

Krok 1. Załóż konto na Admiral Markets, aby odebrać bonus

Pierwsze co musisz zrobić, to założyć darmowe konto na Admiral Markets. Mi cała rejestracja zajęła jakieś 10 minut. Zresztą wszystko przedstawiam także w filmie, pod koniec tego artykułu. Kliknij tutaj, aby założyć konto i odebrać bonus.

Admiral Markets
rejestracja

Pamiętaj, aby założyć konto, klikając na tekst poniżej. Jeśli tego nie zrobisz, to stracisz darmowe 15 euro (prawie 70 zł). W związku z tym, załóż teraz konto na Admiral Markets.

Kliknij, aby założyć darmowe konto >>

Krok 2. Zweryfikuj swoje konto na Admiral Markets

Po założeniu konta, logujemy się na nie. Następnie klikamy na „Complete your application” i naciskamy na „Investing”. Dalej wpisujemy po prostu dalsze dane, potrzebne do weryfikacji.

aplikacja na Admiral Markets

Mi konto zweryfikowali w dosłownie 2 minuty. Cały proces jest naprawdę szybki i weryfikacja jest robiona w maksymalnie kilka minut. Po zakończonej weryfikacji, przechodzimy do kolejnego, niezbędnego kroku.

Krok 3. Otwórz konto Investing

Po tym, jak zweryfikują nam konto, to wyświetli się nam informacja. Wtedy naciskamy na „Open live account” i otwieramy konto „Investing”. Wpisujemy tam nazwę (może być dowolna) oraz hasło. Następnie odpowiadamy na proste pytania. Jeśli chcesz zobaczyć moje odpowiedzi, to zobacz film na dole tej strony.

konto Investing

Krok 4. Ostatnia rzecz do odebrania bonusu 15 euro

Teraz została ostatnia rzecz do zrobienia. Wszystko tłumaczę w najnowszym filmie, na temat Admiral Markets. Zobacz teraz ten film, aby odebrać około 70 zł w bonusie. Niewątpliwie każdy z nas lubi darmowe pieniądze i chce je odebrać.

Ile wynosi bonus w Admiral Markets?

Bonus w Admiral Markets, obecnie wynosi 15 euro (czyli około 70 zł). Są to darmowe pieniądze, które możemy z pewnością odebrać zakładając konto.

Jakie platformy handlowe są dostępne w Admiral Markets?

Admiral Markets zapewnia dostęp do zaawansowanych platform handlowych, takich jak MetaTrader 4 (MT4) i MetaTrader 5 (MT5), które oferują szeroki zakres narzędzi, wskaźników i funkcji, umożliwiających skuteczne zarządzanie inwestycjami.

Czy mogę zamknąć konto w Admiral Markets?

Tak, wystarczy, że napiszesz do nich maila, z prośbą o zamknięcie konta. Pamiętaj, żeby przed tym, wypłacić pieniądze z bonusu, na swoje konto bankowe.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *