Jak Odebrać Bonus 25 euro Od Luno – Zobacz Pełną Instrukcję

Dzisiaj powiem Ci jak odebrać bonus 25 euro od strony Luno. Jeśli naprawdę interesują Cię darmowe pieniądze, to ten artykuł jest niewątpliwie dla Ciebie. Czytaj do końca, bo mam dla Ciebie bonus, w postaci filmu.


Kilka słów o Luno i odbieramy bonus

Luno istnieje od 2013 roku i jest w TOP 50 najlepszych giełd kryptowalut. Tak, właśnie pieniądze te odbierzemy w kryptowalucie. Ale spokojnie, powiem Ci jak to wypłacić na realne środki. Wszystko otrzymasz na swoje konto bankowe i będziesz cieszyć się z darmowych pieniędzy. Bonus to aż 25 euro, czyli ponad 112 zł.

Zalety LunoOpis
Prosta i intuicyjna platformaLuno oferuje łatwą w obsłudze i intuicyjną platformę, która jest przyjazna dla użytkowników z różnym poziomem doświadczenia.
Wysoki poziom bezpieczeństwaLuno przykłada dużą wagę do ochrony środków i danych swoich użytkowników, zapewniając zaawansowane protokoły bezpieczeństwa i wielopoziomową weryfikację.
Szeroki wybór kryptowalutPlatforma oferuje bogatą gamę dostępnych kryptowalut, umożliwiając inwestorom eksplorację różnorodnych cyfrowych aktywów.
Dostanie darmowych bonusówLuno umożliwia dostanie darmowych bonusów, w postaci na przykład 25 euro. Oczywiście konto możemy sobie zamknąć, po odebraniu bonusu.
Profesjonalna obsługa klientaZespół obsługi klienta Luno jest gotowy do udzielenia pomocy i odpowiedzi na pytania, zapewniając wsparcie w razie potrzeby.
Globalna obecnośćLuno cieszy się uznaniem i zaufaniem inwestorów na całym świecie, co potwierdza jego globalna obecność i reputacja.
Edukacyjne materiały i zasobyPlatforma Luno dostarcza użytkownikom bogate źródła edukacyjne i informacyjne, które pomagają w poszerzaniu wiedzy na temat kryptowalut i rynku finansowego.

Krok 1. Załóż konto na Luno i wpisz ten kod, aby odebrać bonus

Rejestracje można dokonać przez telefon i przez komputer. Cały proces jest niewątpliwie prosty i na pewno sobie z tym poradzicie. Kliknij tutaj, aby założyć konto w Luno. Pamiętaj, żeby się zweryfikować i uzupełnić wszystkie niezbędne pola.

kod bonusowy

Pamiętaj, aby wpisać ten kod podczas rejestracji: Y8VPYA
W pewnym momencie wyskoczy Ci okienko z wpisaniem kodu. Wpisz tam ten kod, aby odebrać darmowy bonus. Jeżeli nie wpiszesz tego kodu, to stracisz 25 euro, czyli jakieś 112 zł. Kod możesz wpisać także w zakładce „Rewards”. Na pewno nikt z nas nie lubi tracić i wolimy odbierać darmowe bonusy 🙂

Kliknij, aby założyć darmowe konto >>

Krok 2. Jak doładować nasze konto na Luno

Jesteśmy już o krok, od odebrania bonusu. Teraz musimy jednorazowo doładować nasze konto i kupić dowolną kryptowalute. Ale spokojnie, tą kryptowalute możesz sobie od razu sprzedać i wypłacić wpłacone pieniądze na swoje konto bankowe. Całość zajmie Ci dosłownie chwilę.

Doładowanie Luno

Musisz wpłacić 255 euro, które później możesz od razu wypłacić. Cały proces masz w filmie, który dla Ciebie nagrałem. Obejrzyj go teraz, aby wiedzieć jak odebrać bonus od Luno. Ja sam doładowałem za pomocą karty. Oczywiście możesz doładować też na przykład przelewem. Za to wystarczy kupić jakąś kryptowalute. Cały proces masz w filmie.

Krok 3. Zdobądź 25 euro na swoje konto

Teraz po 30 dniach na twoje konto trafi 25 euro. Wszystko możesz śledzić w zakładce „Rewards”. Pieniądze te później wypłacisz sobie na swoje główne konto bankowe. To jedyny minus tej promocji – że trzeba czekać 30 dni. Ale przecież to darmowe pieniądze i warto tyle poczekać. Jak już odbierzemy te około 112 zł, będziemy z pewnością usatysfakcjonowani.

  • Zakładasz konto na Luno i wpisujesz ten kod: Y8VPYA
  • Wpłacasz 255 euro i kupujesz kryptowalute (od razu ją sprzedajesz i wypłacasz swoje pieniądze na konto bankowe)
  • Bonus stanie się aktywny i wypłacisz go sobie po 30 dniach

Luno – całe podsumowanie odebrania bonusu

Teraz przyszedł czas na podsumowanie bonusu od Luno w postaci filmu. W video przedstawiam krok po kroku, jak odebrać bonus od Luno i zgarnąć darmowe pieniądze. Oglądaj do końca, aby wszystko zrozumieć. Film przedstawiający cały opis, jest poniżej.

Czy Luno jest bezpieczny?

Tak, Luno przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa. Korzysta z zaawansowanych protokołów zabezpieczeń i wielopoziomowej weryfikacji, aby chronić środki i dane użytkowników.

Ile wynosi bonus od Luno?

Bonusy od Luno mogą się różnić w zależności od aktualnych promocji. Teraz bonus wynosi 25 euro, dla nowych użytkowników.

Jak wypłacić z Luno?

Aby wypłacić pieniądze z Luno, przejdź do zakładki „Portfel”. Najpierw musisz sprzedać kryptowalute, a potem środki te znajdą się w innej walucie. To wypłacasz sobie na swoje konto bankowe.

Jak zamknąć konto w Luno?

Aby zamknąć konto w Luno, skontaktuj się poprzez dymek czatu z pracownikiem Luno. Napisz po angielsku: „Please close my account”. Wszystko także omawiam w wyżej wymienionym filmie.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *