Prosty Bonus 620 zł Od Fortuny

Dzisiaj powiem Ci jak zgarnąć bonus 620 zł od Fortuny. To jedna z najlepszych okazji, do zgarnięcia darmowych pieniędzy. Jeśli naprawdę potrzebujesz pieniędzy, to ten artykuł jest dla Ciebie. Czytaj do końca, bo mam dla Ciebie kolejne bonusy do odebrania.

bonus Fortuna


Kilka słów wstępu o Fortunie i bonusie

Fortuna na rynku jest już od 1996 roku. To zaufany bukmacher, który ma wiele atrakcyjnych bonusów. Jest to topowa strona, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie w Polsce. Teraz powiem Ci, co możesz dostać dzięki tej stronie. W skrócie pomimo tego, że jest to strona bukmacherska, to i tak dzięki temu bonusowi nic nie tracisz! Tylko możesz zyskać darmowe pieniądze, zaraz Ci powiem jak.

 1. Możecie dostać nawet darmowe 600 zł, jeśli zrobicie wymagane rzeczy
 2. Dodatkowo dostajecie bonus freebet 20 zł (wszystko wam wytłumaczę)

Krok 1. Załóż konto klikając na przycisk poniżej

Pierwszym krokiem jest oczywiście założenie konta. Pamiętaj, aby wejść przez poniższy przycisk. Bo to właśnie dzięki temu zyskujesz ten darmowy bonus. Już Ci mówię, jak dokładnie odebrać pieniądze z tego portalu. Powiem Ci także, jak będziesz mógł wypłacić zarobione pieniądze.

Kliknij, aby założyć darmowe konto >>

rejestracja fortuna

Jak widzisz, zarejestrować się możesz także poprzez własne konto bankowe. Niewątpliwie ten proces jest o wiele szybszy, niż formularz. Pamiętaj, że jak już odbierzesz bonus, to konto możesz sobie zamknąć. Jeśli jednak interesujesz się bukmacherką, to możesz sobie zostawić takie konto – nie ma przymusu.

Krok 2. Jak możesz zdobyć 600 zł i je wypłacić

Teraz przyszła pora na najwyższy bonus. Jest to zakład bez ryzyka o wartości 600 zł. Został on podzielony na 100 zł, 200 zł i 300 zł. Już Ci mówię o co chodzi. Najpierw wpłacasz 100 zł, które możesz wypłacić kiedy chcesz. Pamiętaj, że jeśli przegrasz to Fortuna natychmiastowo zwróci Ci te 100 zł. To samo tyczy się następnych 200 zł i 300 zł. Nawet jeśli nie masz 600 zł, to możesz kogoś o nie po prosić, bo i tak nic nie stracisz.

Nie musisz nawet wpłacać okrągłych 600 zł. Jeśli naprawdę nie masz takich środków, to możesz wpłacić na przykład tylko 100 zł. Teraz powiem Ci jak z 600 zł zrobić kolejne 600 zł. Oczywiście jeśli masz np. tylko 100 zł, to też możesz to zrobić. Tylko zamiast 600 zł, zrobisz jakieś 200 zł. Pamiętaj też, że masz 72 godziny na skorzystanie z danego zakładu bez ryzyka.

 • Pierwszy zakład bez ryzyka dostajesz od razu po rejestracji (na 100 zł)
 • Kolejny zakład na 200 zł, dostajesz po 3 dni
 • Zakład na 300 zł dostajesz po 6 dniach od rejestracji

Jak z tego bonusu zrobić pieniądze

Po tym, jak wpłacisz już pieniądze, możesz przystąpić do zakładu bez ryzyka. Ogólnie, to tutaj masz rozpisane jak działa ten bonus. Kliknij i zobacz stronę Fortuny. Po prostu robisz kupon na kurs min. 2.15. Dzięki temu możesz pomnożyć swój kapitał x2. Jeśli chcesz bardziej zaryzykować, to oczywiście możesz zrobić wyższy kurs.

Czyli ze 100 zł robisz 200 zł. Zysk to 100 zł. Nawet jeśli kupon Ci nie siądzie, to nic nie tracisz. Fortuna zwraca Ci cały kapitał, który możesz od razu wypłacić na konto bankowe. To samo robisz z pozostałymi 200 zł i 300 zł. Prawdopodobieństwo na to, że wygrasz jest naprawdę spore! Jestem pewien, że minimum 1 zakład Ci wejdzie. Niewątpliwie mogą Ci wejść wszystkie kupony.

Pamiętaj, że nic tutaj nie tracisz. Jak już wygrasz, to po prostu wypłacasz pieniądze. W przypadku nieudanego kuponu, Fortuna zwraca Ci całą wpłaconą kwotę. Czyli na przykład postawiłeś 100 zł, to zwracają Ci 100 zł, które możesz od razu wypłacić na swoje konto bankowe.

Krok 3. Odbierz jeszcze 20 zł w freebecie

Teraz pora na kolejny bonus. Pamiętaj, że tutaj możesz tylko zyskać, nic nie tracąc. Freebet to darmowy kupon na daną kwotę. Czyli dostajesz 20 zł na kupon. Jeśli przegrasz, to nic nie tracisz, bo to nie twoje pieniądze.

Jak wypłacić zarobione pieniądze

Proces wypłaty jest bardzo prosty i intuicyjny. Już Ci mówię, jak wypłacić twoje środki z Fortuny na konto bankowe. Przejdź do zakładki swojego konta i naciśnij na zlecenie wypłaty. Środki dostaniesz bardzo szybko. Ja ostatnią moją wypłatę dostałem w dosłownie 10 minut.

wypłata

Fortuna – ważne informacje o bonusie

Pamiętaj, że ten bonus jest dla nowych osób. Jeżeli masz już konto na Fortunie, to odbierz inne bonusy z naszego bloga. Jeśli jeszcze nie masz konta na Fortunie, to lepiej dla Ciebie. Kliknij i zarejestruj się bezpłatnie. Następnie odbierz bonus i darmowe pieniądze. Poniżej przedstawiam miejsce na wpisanie kodu. Zobacz też ten bonus Pekao.

Jak wpłacić środki na konto w bukmacherze "Fortuna"?

Istnieje kilka sposobów wpłacenia środków na konto w bukmacherze „Fortuna”. Można skorzystać z płatności kartą kredytową, przelewem bankowym, systemem płatności online lub korzystając z aplikacji mobilnej „Fortuna”. Szczegółowe informacje na temat dostępnych opcji można znaleźć na stronie internetowej bukmachera.

Czy "Fortuna" jest bezpieczna?

Tak, Fortuna jest niewątpliwie bezpieczna. Mają bardzo wysokie zabezpieczenie i nikt nie włamie Ci się na konto. Wypłaty są bardzo szybkie i po prostu dostaniesz swoje wypłacone pieniądze.

Jak szybko "Fortuna" wypłaci nam środki?

Wypłata środków z Fortuny jest niewątpliwie szybka. Na ich oficjalnej stronie jest napisane, że przelew idzie do 15 minut na wasze konto bankowe.

 1. Avatar

  Hah, ja to mam szczęście. 2 pierwsze kupony mi nie siadły (to pewnie dlatego, bo miałem kurs 7.0), ale i tak zwrócili mi te pieniądze dzięki temu bonusowi. Teraz przy 300 zł zrobiłem kurs 5.23 i siadło!! Prawie 1700 zł zarobione bez ryzyka!

  1. Robert

   Brawo Maria! Ja trochę zaryzykowałem z kursem 4.17, ale i tak hajs mi zwrócili, bo to jest bez ryzyka 🙂

  1. Robert

   Dosłownie kilka minut, przynajmniej mi tak weryfikowali 🙂 Pewnie piszesz to od razu po tym, jak wysłałaś dokumenty do weryfikacji. Jestem pewny, że już Ci dali akcepta

 2. Avatar

  Do dupy to, bo już nie mogę tego odebrać. Zakładałam konto 3 lata temu i wtedy nie było chyba tego bonus, tylko teraz go wprowadzili.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top