opinie o picodi

Picodi Cashback – Zobacz Opinie i Aktualne Rabaty

Poznaj najnowsze opinie o Picodi cashback. Tutaj dowiesz się jak działa Picodi i czy nie oszukuje. Poznasz opinie o tej aplikacji oraz ogólną recenzję. Dowiesz się także o aktualnych rabatach na stronie Picodi i jak na niej zarabiać.

Uwaga, na końcu czeka na Ciebie specjalny bonus w postaci filmu. Dowiesz się m. in. jak zjeść za darmo, czy kupić przedmiot w empiku za darmo. W związku z tym czytaj do końca.

opinie o picodi


Hej, aktualnie są wolne miejsca i możesz zacząć zarabiać z nami. Praca jest bardzo prosta i w 100% online. Wymagane jest tylko 18 lat i posiadanie dostępu do internetu. Naciśnij tutaj, po więcej informacji.

Jak działa serwis Picodi

Serwis Picodi działa na zasadzie cashback. Już Ci mówię czym jest cashback. Cashback to zwrot za zrobione zakupy w internecie. Dostajesz określony procent zwrotu za kupno jakiegoś przedmiotu czy po prostu jedzenia.

Powiedzmy, że kupiłeś coś za 100 zł i cashback wynosi 10%. W tej sytuacji dostajesz 10% z tych 100 zł, czyli 10 zł. Takie coś właśnie oferuje Picodi. Możesz kupować przedmioty na znanych Ci stronach i otrzymywać za to zwrot części pieniędzy.

Niewątpliwie są też inne plusy Picodi. Na przykład możesz dowiedzieć się o aktualnych kodach rabatowych i promocjach na danej stronie. Wszystko dzięki wtyczce Picodi, którą możesz dodać do przeglądarki.

cashback

Jak w skrócie działa serwis cashback Picodi

  1. Zarejestruj się w Picodi i potwierdź swój mail
  2. Znajdź swój ulubiony sklep
  3. Zamów jedzenie lub kup jakąś rzecz
  4. Otrzymaj zwrot za zakup danego przedmiotu lub jedzenie
zarobek

Jak zarejestrować się w Picodi

Aby zarejestrować się kliknij tutaj i przejdź na ich stronę. Teraz wyskoczy Ci okienko do rejestracji. Masz tutaj z pewnością parę opcji na rejestracje. Możesz zarejestrować się poprzez serwis Google lub Facebook. To co wybierzesz to już twoja sprawa.


rejestracja picodi


Jeśli nie chcesz wybrać tej metody, to wybierz sposób tradycyjny. Czyli możesz po prostu wpisać swojego maila. Wtedy przyjdzie Ci potwierdzenie na skrzynkę pocztową. Wejdź w tą wiadomość i zaakceptuj ją od Picodi. Pamiętaj o potwierdzeniu swojego konta Picodi za pomocą maila.

Picodi vs Letyshops – zobacz porównanie

Różnice pomiędzy Picodi i Letyshops są niewielkie. Letyshops nie jest polską firmą, ale wielu polaków korzysta z tej wtyczki. Tak samo jest bardziej popularna niż Picodi. Jednak nie ma między nimi jakiś ogromnych różnic w samym funkcjonowaniu.

Picodi natomiast jest polskie i posiada grono fanów. Działa w 46 krajach, czyli w mniejszej ilości niż samo Letyshops. Osobiście wybrałbym Picodi, bo jakoś lepiej mi się korzysta właśnie z ich ofert. Jest to już oczywiście kwestia niewątpliwie indywidualna.

Jak dodać wtyczkę Picodi i jak z niej korzystać

Aby dodać wtyczkę Picodi do przeglądarki przejdź pod ten link i naciśnij na „Dodaj wtyczkę”. Po tym wtyczka zostanie dodana do twojej przeglądarki. Niewątpliwie jest to bardzo proste i intuicyjne. Z pewnością każdy sobie z tym poradzi.

wtyczka picodi


Cały proces jest szybki. Teraz będziesz mógł przeglądać aktualne rabaty i promocje na stronach. Wtyczka sama Cię o tym poinformuje. Po prostu wejdź na jakąś stronę i w prawej stronie wtyczka sama się aktywuje. Picodi wyświetli Ci wtedy wszystkie najważniejsze informacje o danym produkcie i stronie. Ciesz się po prostu z darmowych zniżek.

Najnowsze opinie o serwisie cashback Picodi

Picodi jest niewątpliwie jedną z najnowszych i największych ofert dotyczących cashback. Ma on mnóstwo wystawionych opinii i w większości są one pozytywne. Negatywne opinie mogą wynikać z niewiedzy użytkowników o Picodi.

Poniżej przedstawiam screeny osób zadowolonych z serwisu Picodi. Część z nich otrzymała już wysoki zwrot za zakupy w internecie. Jak widzisz na tym też można całkiem nieźle zarobić. Nie mówimy tu o kolosalnie dużych kwotach, ale o pewnym dochodzie, który możemy bez problemu później wypłacić.

Jak zjeść za darmo dzięki Picodi

Picodi oferuje nam mnóstwo najnowszych rabatów i promocji. Dzięki nim będziesz mógł na przykład zjeść za darmo czy coś zamówić. Już ci mówię po kolei jak możesz to zrobić. Picodi aktualnie ma dostępną bardzo korzystną ofertę.

Dotyczy ona zniżki 20 zł na pierwsze zamówienie na stronie pyszne.pl. Tak, będziesz mógł zjeść za darmo rzecz do 20 zł dzięki Picodi. Wszystko co musisz zrobić tłumaczę oczywiście w filmie poniżej. Ale to nie wszystko, bo mówię też jak zdobyć darmową rzecz z empika.

Jak widzisz w filmie mówię o tym, jak zdobyć za darmo jedzenie. Oczywiście oprócz tego przedstawiam jak zdobyć darmową książkę z empika. Wszystko działa na prostej zasadzie. Otrzymujecie ode mnie 10 zł na start, jeśli zarejestrujecie się przez mój link w opisie filmu.

Następnie po prostu dokonujecie zakupu. Jeśli zdecydujesz się na pyszne.pl, to otrzymujesz po prostu zwrot 20 zł za pierwszy zakup. Książka działa na podobnej zasadzie. Kup ją i otrzymasz za nią cashback. Minimalna kwota wypłaty to 20 zł. W związku z tym bez problemu możesz wypłacić te pieniądze na swoje konto.

Czy strona Picodi jest bezpieczna

Picodi jest niewątpliwie bezpieczne. Serwis oferuje mnóstwo aktualnych promocji. Każdy może na tym skorzystać i jeszcze na tym zarobić. Dodaj wtyczkę do przeglądarki i załóż konto. Otrzymuj określony procent za zakupy w internecie.


serwis cashback

Podsumowanie serwisu Picodi

Jak widzisz Picodi to jeden z najlepszych i najpopularniejszych serwisów cashback w Polsce. Skorzystało już z niego ponad 4 miliony osób i liczba ta ciągle rośnie. Dzięki niemu bez problemu zrobisz zakupy w internecie. Najlepsze jest to, że jeszcze na tym zarobisz pieniądze.

Niewątpliwie jest masa serwisów podobnych właśnie do Picodi. Mówiłem tutaj na przykład o Letyshops. Jednak ja wole korzystać z Picodi i to właśnie tam zgarniaj cały cashback. Z pewnością to już twoja decyzja z czego będziesz korzystać. Miłego zgarniania darmowych pieniędzy.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie tutaj. Zobacz też ten artykuł o zarabianiu.

Podobne wpisy