Jak Zarabiać Na Discordzie – Zobacz Najlepsze Metody

Jesteś tu, bo chcesz dowiedzieć się jak zarabiać na discordzie. W tym artykule poznasz najlepsze metody do zarabiania na tej platformie. Możliwe, że masz już swój serwer discord. Jeśli tak, to dowiesz się wielu ciekawych rzeczy. W związku z tym czytaj do końca, bo przygotowałem dla ciebie bonus.

jak zarabiać na discord


Hej, aktualnie są wolne miejsca i możesz zacząć zarabiać z nami. Praca jest bardzo prosta i w 100% online. Wymagane jest tylko 18 lat i posiadanie dostępu do internetu. Naciśnij tutaj, po więcej informacji.

Zarabianie na discordzie w dzisiejszych czasach

Powiem tak, metod na zarobek jest niewątpliwie sporo. Powiem ci o tych najlepszych i o tych, których sam używam. Pamiętaj, że każda metoda jest dobra. Jednak musisz poćwiczyć i zobaczyć, która jest tą tak zwaną „perełką”.

W moim przypadku fajną opcją okazała się jedna rzecz. O niej oczywiście powiem ci w tym artykule. Pamiętaj, by czytać do końca, bo na końcu jest bonus w postaci filmu. Dzięki niemu z pewnością jeszcze więcej zarobisz i zobaczysz jakie to proste.

Poznaj metody zarabianie na discord

Pierwszą metodą zarabianie na discordzie będzie stworzenie płatnych kanałów. Jest to mianowicie umożliwianie promocji innym osobom. Już ci tłumaczę o co mi dokładnie chodzi. Dobra, więc tworzysz osobną kategorię z kanałami. Umieszczasz w nich odpowiednie cenniki za reklamę.

reklama discord

Zobacz, na zdjęciu powyżej przedstawiłem swoją reklamę na discordzie. Możesz oczywiście sam stworzyć podobną. Zasada jest bardzo prosta. Mianowicie inne serwery mogą się ogłaszać u ciebie. Ja na przykład podjąłem współpracę z takimi osobami. Zapłacili mi, a ja umieściłem ich reklamę na moim serwerze discord.Dołącz teraz do mojego discorda. Poznaj go od wewnątrz i metody jakie tam wykorzystuje na zarabianie. Wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej i dołączysz do naszego discorda. W każdej chwili możesz do mnie napisać, ale w sprawach ważnych oczywiście.

zarobek

Kolejna metoda zarobku na discordzie

Aby zarobić na discord, możesz stworzyć swój własny sklep. Zdecydowanie jest to moja z ulubionych metod. Dzięki niej możesz kontrolować ceny i wszystko inne. Sprzedawać możesz cokolwiek. Ja na przykład sprzedawałem konta premium. Zdjęcie możesz zobaczyć poniżej.

zarobek discord


Zarobki tutaj są na prawdę różne. Zależy to od tego, co będziesz sprzedawał i w jakiej ilości. Niewątpliwie ważne jest to, ile masz osób na swoim serwerze. Im więcej, tym lepiej oczywiście. Pamiętaj jednak, by był to produkt najlepiej uniwersalny, taki który każdy może kupić.

Jednak możesz też się skupić na produktach typowo pod daną niszę. Jeśli sprzedajesz jakieś kursy w internecie, to z pewnością możesz zrobić grupę na discord i tam je też sprzedawać. Pamięta, by twój serwer wyglądał ładnie i profesjonalnie. Większość osób na to patrzy.

Zarabiaj na afiliacji – prosty sposób

Na discordzie możesz również zarabiać na afiliacji. Jeśli nie wiesz, co to afiliacja i jak na niej zarabiać, już Ci mówię. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak zarabiać na afiliacji. Mówiąc w skrócie będziesz polecać darmowe programy partnerskie. Dzięki temu zarobisz znacznie więcej. Jest to darmowy i bardzo fajny sposób.

Ogólnie sam zarabiam na afiliacji i jest z tego wysoki potencjał. Na discordzie możesz zrobić wiele zakładek odnośnie programów partnerskich. Oczywiście najpierw znajdź jakąś kampanie adekwatną do twojego discorda. Jeśli twój discord jest o zarabianiu, to daj link na przykład do darmowych ankiet.

mój przykład

Ja na przykład dałem link afiliacyjny do paru zakładek. Jest to link do mojej strony, z której później prowadzę do linku afiliacyjnego. Jest to najlepsza metoda na początek, jeśli chodzi o zarabianie na discordzie. Oczywiście możesz wypróbować też inną, ciekawszą metodę zarabiania.

Sygnały premium na grupach discord

Jedną z ciekawszych metod są sygnały premium na discordzie. Nie jest to może najlepszy sposób, ale na pewno da się na nim zarobić. Całość polega na tym, że tworzycie kategorie wraz z kanałami. Piszecie tam o jakiś sygnałach.

discord premium

Jeśli macie serwer o zarabianiu, to możecie na przykład rozdawać sygnały o inwestowaniu w kryptowaluty i nie tylko. Pomysłów jest na prawdę sporo i każdy z pewnością coś wymyśli. Zastanów się nad tematyką twojego serwera i zrealizuj to.

Zdobądź jeszcze więcej osób na serwer

Pamiętaj, aby mieć więcej zamówień, rejestracji itd. musisz mieć więcej osób. Metod na pozyskanie osób na discordzie jest mnóstwo. Możesz nagrywać filmy na YouTube i stamtąd zgarniać ruch. Dobrym sposobem jest także TikTok, gdzie możesz polecać discorda.

Pamiętam, jak kiedyś pozyskałem około 150 osób w jeden dzień dzięki TikTokowi. Jest to na prawdę potężna moc zdobywania ruchu. Musisz też wiedzieć jak wszystko nagrywać, aby film się wybił. Jest to z pewnością kluczowy moment.

Dlatego rób wszystko, aby zdobyć jak najwięcej ruchu na swój serwer. Zarabianie w internecie możesz przenieść na discorda. Jeśli prowadzisz kursy, to zrób swój serwer dla swoich kursantów. Niewątpliwie jest to dobra metoda na jeszcze większe grono fanów.

Jeden prosty trik na zarobek

Tak jak mówiłem, metod jest masa i będzie ich jeszcze więcej. To jak zarabiasz zależy od ciebie. Możesz wykorzystać wszystkie opisane tu metody lub tylko jedną. Na pewno każda z nich zasługuje na większą uwagę. Jednak to od ciebie zależy, którą wybierzesz. Ja na początku polecam wybrać afiliację.

opinie discord

Ogólnie to ludzie zawsze patrzą na opinie. Zrób teraz osobną zakładkę na discordzie odnośnie opinii. Ja nazwałem ją przykładowo, tak jak widzisz na obrazku powyżej. Jest to na pewno coś, dzięki czemu więcej zarobisz. Trik, który przyniesie ci jeszcze więcej rejestracji itd. Pamiętaj o tym, bo ponad 80% osób patrzy zawsze na opinie o czymś.

Sposoby zarabiania na discord – lista

  1. Płatne kanały – reklama innych osób na serwerze
  2. Stwórz własny sklep na discord
  3. Afiliacja – metoda dla początkujących
  4. Sygnały premium – ciekawy sposób zarobku

Film o zarabianiu na discord

Przygotowałem dla ciebie specjalny film o zarabianiu na serwerze. Omawiam tam wszystkie poruszone kwestie szczegółowo. W związku z tym oglądaj do końca, by wszystko zrozumieć.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie tutaj. Zobacz też ten artykuł o zarabianiu.

Scroll to Top