Aplikacje do zarabiania w wakacje – jak zarabiać w internecie

aplikacje do zarabiania w wakacje

 

Dzisiaj przedstawię ci aplikacje do zarabiania pieniędzy w wakacje. Chcesz wiedzieć jak zarabiać pieniądze przez aplikację? – Przeczytaj ten artykuł do końca bo powiem ci jeszcze o dodatkowym sposobie na zarobek.

Ile mogę zarobić dzięki aplikacjom na telefonie

Dzięki tym aplikacjom będziesz mógł zarobić całkiem niezłą sumę w wakacje. Przedstawię ci dziś 3 aplikacje do zarabiania w ciepły dzień lata. Będziesz mógł zarabiać nie wychodząc z domu. Każda z aplikacji, które ci przedstawię pozwoli ci zarobić pieniądze.

Niektóre z nich są bardziej opłacalne od pozostałej części aplikacji do zarobku. Niektórzy zarabiają dzięki nim nawet kilkaset dolarów. Niewątpliwie ty oczywiście też tak możesz. Poniżej przedstawiam dowód wypłaty na jedną z aplikacji.

ile możesz zarobić wypełniając ankiety w internecie
prawie 600 zł na ankietach

Czy mogę zarabiać bez 18 lat na aplikacjach w wakacje

Jednoznaczna odpowiedź to: tak.  Te aplikacje tworzone są z myślą o młodych ludziach. Mają bardzo prostą obsługę do zarabiania. Dzięki tym aplikacjom będziesz mógł zarabiać w wakacje mając poniżej 18 lat. Zarobione pieniądze będziesz mógł wypłacić m. in. na różne portfele internetowe na przykład PayPal.

Oprócz tego będziesz mógł wymieniać punkty z zarobku na różnego rodzaju kupony, karty do gier itp. Cały zarobek jest bardzo prosty. W związku z tym bez problemu będziesz mógł zarabiać na tych aplikacjach będąc w młodym wieku. Czytaj do końca, aby dowiedzieć się więcej o tym zarobku z aplikacji.

Jak zarabiać na aplikacjach w wakacje

Chcesz zarabiać pieniądze dzięki aplikacjom na telefonie?Przedstawię ci dziś 3 aplikacje do zarabiania pieniędzy w internecie. Powiem ci jak dzięki nim zarabiać. Przedstawię ci po kolei te aplikację. Jak już wspomniałem zarobki na poszczególnych aplikacjach są różne. Sam z resztą się o tym przekonasz.

Pierwsza aplikacja do zarabiania w wakacje

Pierwszą aplikacją którą ci przedstawię to „Cash app – aplikacja do zarabiania w wakacje”.  Aplikacja ta ma ponad 5 mln pobrań. Niewątpliwie jest to całkiem spora liczba. To samo tyczy się jej recenzji, których jest ponad 1 mln. Niewątpliwie większość z nich jest pozytywna.

Dzięki tej aplikacji będziesz zarabiać w wakacje nie mając 18 lat. Zainstaluj ją teraz. Po zainstalowaniu aplikacji odpal ją. Zostanie ona dziwnie przetłumaczona na język polski. Dzieje się tak, bo jej domyślny język to angielski i nie ma dostatecznego wsparcia. Ale nie przejmuj się tym poradzisz sobie nawet z tym.

pierwsza aplikacja do zarabiania w wakacje

Jak zarabiać w tej aplikacji

Na dole masz trzy główne panele. Zarabiać pieniądze będziemy w pierwszej zakładce. Tutaj ogólnie masz wiele zadań, które możesz wykonać. Za każde zadanie dostajesz jakąś ilość monet. Jak widzisz niektóre z tych zadań są na prawdę sporo warte. Jeszcze przed tym chce ci powiedzieć, że jest takie coś jak codzienna nagroda.

Dzięki niej będziemy otrzymywać codziennie bonus w postaci monet. Możesz też otrzymać dodatkowe monety za recenzję tej aplikacji. Wystarczy, że klikniesz na codzienną nagrodę, a następnie „tak”. Wtedy będziesz musiał przyznać im 5 gwiazdek. Dzięki temu dostaniesz nagrodę w postaci 10 tysięcy punktów na twoje konto.

funkcja aplikacji do zarabiania w wakacje

Teraz możesz przejść do wykonywania prostych zadań i otrzymywania punktów. Dzięki temu będziesz mógł zarabiać na aplikacjach w wakacje. Na początek radzę ci wykonywać ankiety, a później te zadania które są najwięcej warte. Niewątpliwie zarobisz dzięki temu jeszcze więcej pieniędzy w krótkim czasie.

Oprócz tego każde zadanie ma jakiś stopień trudności. Możesz podjąć się zadań o różnym stopniu. Ja polecam ci robić te które są najwyżej punktowane. Niewątpliwie jest to oczywiście twoja decyzja jakie wybierzesz. Sam więc zdecyduj które zadania będziesz robił w tej aplikacji, aby zarobić.

Jak wypłacać pieniądze z tej aplikacji

Wypłacanie pieniędzy jest bardzo proste w tej aplikacji. Wystarczy, że naciśniesz ikonkę paypala w prawym górnym rogu. Dzięki temu będziesz mógł zamienić swoje monety w prawdziwie pieniądze. W związku z tym najpierw uzbieraj odpowiednią ilość monet.

wypłata pieniędzy w aplikacji do zarabiania

Druga aplikacja do zarabiania

Chcesz poznać aplikacje do zarabiania w wakacje? – Kolejna aplikacja do zarabiania w wakacje to „Modern earn app” – czyli aplikacja do zarabiania w wakacje. Zarabiać dzięki niej będziesz mógł na bardzo ciekawy sposób. Zaraz dokładnie opowiem ci co to za sposób. Powiem ci także jak zarobić jeszcze więcej na tej aplikacji, dlatego zostań do końca.

Ogólnie to ta aplikacja ma ponad 10 mln pobrań. Jest ona najczęściej pobieraną aplikacją do zarabiania z naszej listy. Niewątpliwie jej recenzję oraz ilość pobrań powalają. W związku z tym ciężko powiedzieć, że nie jest to zaufana aplikacja. Z pewnością wiele osób na niej zarabia i jest ona zaufana.

aplikacja do zarabiania w wakacje bez 18 lat

Pierwszą rzeczą którą musisz zrobić to oczywiście zainstalować tą aplikację. Później zarejestruj się na niej. Możesz to zrobić używając na przykład swojego konta Google. Niewątpliwie tak będzie szybciej. Zarejestruj więc się w tym momencie.

Po rejestracji będziesz musiał przejść krótki samouczek. Tutorial ten jest na prawdę prosty i myślę, że nikt nie będzie miał z tym problemu. Będziemy zarabiać przez to, że posłuchamy jakiś stacji radiowych. Po prostu aplikacja ta służy do słuchania muzyki. Za słuchanie muzyki będziemy dostawać jakąś kwotę.

zakładki potrzebne do zarabiania w wakacje

Po krótkim tutorialu ukaże się nam o to taki panel. Do zarabiania interesują nas 2 zakładki. Jest to pierwsza i druga licząc od lewej. W pierwsze będziemy mogli słuchać stacji muzycznych. Druga pozwala nam aktywować jakieś dodatki. W skrócie po zagraniu w grę lub oglądnięciu filmu będziemy mogli zarobić więcej na słuchaniu muzyki.

Krótkie streszczenie tej aplikacji do zarabiania w wakacje

  1. Pobierz aplikację i zarejestruj się
  2. Przejdź samouczek
  3. Zobacz 2 pierwsze zakładki od lewej 
  4. Słuchaj muzyki
  5. Zarabiaj pieniądze

Jeżeli chciałbyś wypłacić pieniądze z tej aplikacji przejdź do zakładki „Reedem”. Tam będziesz mógł przekształcić swoje punkty w na prawdę ciekawe rzeczy. Może być to nawet smartwatch. Oczywiście możesz też przelać środki na przykład na PayPal.

wypłacanie pieniędzy z aplikacji do zarobku w wakacje

Ostatnia aplikacja do zarabiania

Ostatnią aplikację do zarabiania w wakacje jest Premise. Dzięki niej będziesz mógł zarabiać w bardzo ciekawy sposób o który wiele osób nie wie. Ma ona oczywiście wiele podobnych funkcji do poprzednich aplikacji do zarobku. Niemniej jednak jest bardzo fajna metoda na zarabianie w wakacje dzięki tej apce.

Zainstaluj teraz tą aplikacje. Następnie będziesz musiał się zarejestrować. Już na sam start możesz wypełnić krótką ankietę za którą dostaniesz pieniądze. Robi się ją szybko i bardzo przyjemnie. Pamiętaj, żeby udostępnić swoją lokalizację. Będzie ci ona potrzebna do robienia niektórych zadań w wakacje.

jak zarabiać na tej aplikacji w wakacje

Jak zarabiać w wakacje na tej aplikacji

  1. Pobierz ją i zarejestruj się
  2. Przejdź do zakładki odnośnie zarabiania
  3. Rób ciekawe zadania
  4. Wypłać pieniądze na przykład na PayPal

Bonus – dodatkowy sposób na zarobek na tych aplikacjach

To nie są jedyne sposoby na zarabianie w wakacje dzięki tym aplikacjom. Mam dla ciebie jeszcze jeden bardzo popularny sposób. Dzięki niemu też niewątpliwie będziesz mógł sporo zarobić. Całość polega na promowaniu unikalnego linku z każdej z tych podanych aplikacji. Działa to na zasadzie afiliacji.

Powiedzmy wysyłasz komuś jakiś link z zaproszeniem do tej aplikacji. Ta osoba, powiedzmy twój znajomy się zarejestruje i ty za to dostajesz jakiś procent jego zarobków lub określoną kwotę. W związku z tym to też jest dodatkowy sposób na zarabianie w wakacje.

Film odnośnie zarabiania pieniędzy przez aplikacje w wakacje

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie tutaj. Zobacz też ten artykuł o zarabianiu.

zarobek
Scroll to Top