jak zarabiać na ankietach w internecie

Jak zarabiać na ankietach czyli ciekawy sposób

jak zarabiać na ankietach w internecie

 

Pragniesz wiedzieć jak zarabiać na ankietach nawet bez 18 lat? – Dzisiaj zdradzę ci parę stron do zarabiania na ankietach. Zostań do końca, bo mam dla ciebie niespodziankę (dzięki temu więcej zarobisz).

Ile mogę zarobić na ankietach dzięki tej stronie

Ogólnie ta strona pozwala zarobić całkiem niezłe pieniądze. Niewątpliwie nie jest do jakaś kolosalnie duża kwota. Ale jak na zarabianie na wypełnianiu ankiet jest to sporo. Poniżej możesz dostrzec przykładową osobę która zarobiła 126$ (prawie 600 zł) na stronie którą dziś ci pokaże. W związku z tym zostań do końca, aby jak najwięcej się dowiedzieć o zarabianiu. Zarabianie na ankietach na tej stronie jest z pewnością proste. Wszystko opiera się na kilku prostych krokach

ile możesz zarobić wypełniając ankiety w internecie
prawie 600 zł na ankietach

Czy ta jest dozwolona jest dla osób poniżej 18 lat

Tak, bez problemu możesz wypłacać swoje zarobione pieniądze na tej stronie. Nie musisz mieć 18 lat by na niej zarabiać. Niewątpliwie jest to bardzo prosty i przyjemny sposób na zarobek. Zarabianie na ankietach, granie w gry, robienie zadań – to rzeczy które z pewnością mogą wykonywać osoby bez 18 lat. Dlatego będziesz mógł na niej bezspornie zarabiać wypełniając ankiety. To ile czasu poświęcisz na zarabianie zależy tylko i wyłącznie od ciebie.

Jak zarabiać na wypełnianiu ankiet w internecie

Wiele osób marzy o zarabianiu w internecie. Jednak większość z nich nie wie jak to zrealizować. Dlatego dzisiaj przedstawię ci jak zarabiać na ankietach w internecie. Podam ci kilka zaufanych stron i powiem ci jak na nich zarabiać. Pierwsza strona to ysense. Jest to jedna z najpopularniejszych stron odnośnie zarabiania w internecie. Wszystko polega na wypełnianiu jakiś ankiet bądź robieniu krótkich i prostych zadań albo oglądaniu filmów.

ysense - strona do zarabiania na wypełnianiu ankiet

Naciśnij, aby się za darmo zarejestrować.

Czy strona na pewno nam wypłaci na zarabianiu na ankietach?

Na rynku ta strona istnieje już od 2007 roku z tego co pamiętam. Serwis ten wypłacił już ogromną kwotę swoim odbiorcom. Niewątpliwie jest to zaufana strona, na której możesz zarabiać. Wypłaca ona bez problemu. Ankiety są oczywiście różnorakiej długości. Ale to nie tylko na ankietach możemy zarabiać na tej stronie. Jednak my skupimy się na zarabianiu na wypełnianiu ankiet. Niewątpliwie po to tu jesteś, aby dowiedzieć się jak na tym zarabiać.

Jest jeszcze jeden sposób na całkiem niezły zarobek na tej stronie. Zostań do końca, a przedstawię ci go. Ogólnie jest to strona po angielsku. Jednak możesz to automatycznie przetłumaczyć, jeżeli masz na przykład przeglądarkę google chrome. Ta strona do zarabiania na ankietach pozwala na tłumaczenie jej na język polski. Musisz tylko automatycznie ją przetłumaczyć.

Pierwsze kroki do zarabiania na wypełnianiu ankiet

Zarejestruj się, aby zarabiać na ankietach

Pierwsze co musisz niewątpliwe zrobić, to zarejestrować się na tej stronie. Po prostu wypełnij formularz, który znajduje się na górnej stronie odnośnie ankiet. Będziesz musiał przejść przez 3 proste kroki. Kiedy się już zarejestrujemy to wyświetli się nam już panel do zarabiania pieniędzy na ankietach. Musisz jeszcze pamiętać o tym by potwierdzić swój adres email który podałeś przy rejestracji.

rejestracja na stronie do zarabiania na ankietach

Gdy już potwierdziłeś swój adres email, możemy już powoli przejść do zarabiania na tej stronie. W zakładce „Surveys” – czyli ankiety będziesz mógł za darmo wypełniać różne ankiety. Pamiętaj jeszcze o jednej też bardzo ważnej rzeczy. Wyróżniamy 2 rodzaje ankiet na tej stronie. Są m. in. ankiety stałe – czyli które możemy normalnie wypełniać na tej stronie z tej zakładki. Są też ankiety, które dostajemy np. na adres mailowy. Czym one się różnią?

zakładka do zarabiania na ankietach

Druga opcja jest o wiele lepsza. Niewątpliwie będzie ona bardziej płatna. Dzięki temu zarobisz jeszcze więcej na wypełnieniu tej ankiety. Pojawiają się one też osobą, które mają już długo konto na tej stronie. Oprócz tego oczywiście muszą być aktywni. Dlatego możesz starać się o takie ankiety wykazując swoją aktywność na tej stronie. Niewątpliwie wtedy więcej zarobisz na ankietach w internecie.

Ważna rzecz odnośnie wypełniania ankiet – musisz to wiedzieć

Jeśli pominiesz tą kwestię ta strona może ci nie wypłacić pieniędzy. Chodzi o to byś wypełniał te ankiety w pełni prawdziwymi informacjami. Nie możesz cały czas klikać losowej odpowiedzi. Nad każdą musisz się niewątpliwie zastanowić. W związku z tym nie pomijaj odpowiedz, nie strzelaj. Wszystko musi być autentyczne i dobrze uzupełnione. Pamiętaj, od tego zależy to czy wypłacą ci pieniądze za wypełnianie ankiet. Udzielaj szczerych i przemyślanych odpowiedzi.

Jeszcze jest ogólnie zakładka „Offers”. Za pomocą tej zakładki możemy zarabiać nie tylko na ankietach. Zarabiać będziesz mógł wykonując jakieś proste zadania w internecie. Według mnie fajnie gdybyś zarabiał na tym i na ankietach. Zarobisz jeszcze więcej w krótkim czasie. Zadanie są bardzo proste. Musisz zrobić jakie quiz czy oglądnąć jakiś film. Całkiem niezły i prosty sposób na zarobek w internecie, co nie?

podstrona dla zarabiania

Zarabianie na ankietach w internecie

Jeszcze przed samym zarobkiem chciałbym ci powiedzieć jak możesz wypłacać zarobione pieniądze. Po prostu przejdź do zakładki „Cashout”. Tam zobaczysz różne karty i nie tylko. Jest tam też PayPal, Payoneer. Pewnie większość z was będzie wypłacała swoje środki na paypala. Niewątpliwe jest to dobry pomysł. Oprócz tego mamy różne karty podarunkowe. W związku z tym też będziesz mógł je zdobyć o ile chcesz.

Dobra jak więc zarabiać na ankietach w internecie?

  1. Przejdź do zakładki „Surveys” – czyli ankiety
  2. Naciśnij na pierwszą ankietę
  3. Uzupełnij tą ankietę (pamiętaj o prawdziwych informacjach)
  4. Zarób pieniądze na tej ankiecie
  5. Powtórz ten proces zarabiania na ankietach

Jak widzisz cały proces jest wręcz banalny. Będziesz mógł zarabiać na ankietach nie wychodząc z domu. Pamiętaj o tym, by wybierać najbardziej płatne ankiety. Zwracaj też uwagę na czas trwania takiej ankiety. Czasami trafiają się takie ankiety, które trwają krótko i szybko możesz je uzupełnić. Oprócz tego zarobki za taką ankietę są na prawdę całkiem niezłe. Chciałbym ci jeszcze przedstawić 2 strony na których możesz zarabiać wypełniając ankiety. Ankiety do zarabiania – toluna.  Strona z ankietami – opinie.

 

BONUS – jak zarabiać na ankietach i nie tylko

Teraz przedstawię ci bonusowy sposób na zarobek. Jak widzisz na tej stronie możesz zarabiać na ankietach czy różnych zadaniach. Ja jednak pokaże ci sposób, dzięki któremu zarobisz też niezła kwotę. Nie jest on związany z żadnymi zadaniami. Całość polega na tym, że będziesz promować unikalny link z tej strony.

Wszystko działa na zasadzie afiliacji. Dostępny jest on w zakładce „Affiliates”. Dzięki temu będziesz mógł wysyłać ten link znajomym. Za każdego znajomego otrzymasz, aż 30% jego zarobku na wypełnianiu ankiet. Zastanów się nad tym. Możesz to promować na przykład na grupach o tematyce zarabiania, forach i nie tylko.

Film na temat zarabiania na ankietach

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie tutaj. Zobacz też ten artykuł o zarabianiu.

zarobek

Podobne wpisy