Jak zarabiać na słuchaniu muzyki

Jak zarabiać na słuchaniu muzyki – zarabianie w internecie

Jak zarabiać na słuchaniu muzyki

Pragniesz wiedzieć jak zarabiać na słuchaniu muzyki? – Przeczytaj ten post do końca, bo dowiesz się wielu cennych rzeczy na temat zarabiania dzięki słuchaniu muzyki.

Ile możesz zarobić słuchając muzyki

Za samo słuchanie muzyki możesz zarobić nawet ponad 250 dolarów (około 1100zł). Niewątpliwie jest to duża kwota jak na samo słuchanie muzyki. Możesz wypłacać punkty z tej aplikacji do słuchania muzyki w przeróżny sposób. Na przykład możesz je wymienić na produkt fizyczny jakim jest zegarek smartwatch. Są też doładowania do różnych gier, które też możesz wykorzystać zarabiając na słuchaniu muzyki.

ile można zarobić na słuchaniu muzyki

Słuchasz na co dzień muzyki? Wyobraź sobie, że istnieje aplikacja, dzięki której możesz zarobić pieniądze. Wszystko za samo słuchanie muzyki i nie tylko. Jedyne czego potrzebujesz to telefonu lub komputera z dostępem do internetu. Niewątpliwie wszystko jest darmowe.

Nie potrzebujesz żadnej karty kredytowej, ani nic w tym stylu. Możesz zarabiać z praktycznie każdego miejsca na świecie. Dzisiaj przedstawię Ci jak zarabiać na słuchaniu muzyki. W związku z tym oglądaj do końca, bo zrozumiesz jak to działa.

Czy ta strona wypłaca za słuchanie muzyki

Aplikacja ta ma ponad 2,5 mln pozytywnych opinii.  Niewątpliwie jest to całkiem spora liczba. Opinie te są na prawdę realne i ocenione na 5 gwiazdek (większość). Aplikacja do zarabiania na słuchani muzyki „Mode earn app”. Zobacz jej recenzję na temat zarabiania na słuchaniu muzyki.  musi więc być wypłacalna. Jeszcze sama ilość pobrań tej aplikacji wynosi ponad 10 mln. Zastanów się sam, czy aplikacja o takim zainteresowaniu miałaby oszukiwać innych? Zatem tak, ta aplikacja wypłaca pieniądze za słuchanie muzyki.

wypłacalnośc aplikacji do zarabiania na słuchaniu muzyki

Jak zarabiać słuchając muzyki

Najpierw przedstawię Ci pewną stronę związaną z zarabianiem przez słuchanie muzyki. Jest to oficjalna strona aplikacji, dzięki której będziemy zarabiać na słuchaniu muzyki. Kliknij, aby zobaczyć tą stronę do zarabiania. Jak widzicie będziecie mogli pobrać aplikacje zarówno na androida jak i IOS. Różnica jest tylko pomiędzy nazwą. W IOS jest to „Current”, natomiast w Google Play to „Mode earn app”.

strona do zarabiania na słuchaniu muzyki

Ja przedstawię Ci sposób na zarobek słuchając muzyki na androidzie. Niewątpliwie robię tak, bo sam mam androida jak i pewnie większość z was go ma. Ale bez problemu będziesz mógł zarabiać też na IOS. Tutaj jest link do tej aplikacji. Aplikacja do zarabiania na słuchaniu muzyki. Niewątpliwie zaraz przejdę do telefonu, aby wytłumaczyć Ci jak zarabiać na słuchaniu muzyki.

proces zarabiania na słuchaniu muzyki

Cały proces zarabiania jest na prawdę prosty. Powyższe zdjęcie ilustruje proces zarabiania dzięki słuchaniu muzyki. Niewątpliwie jest to przedstawione w dużym uproszczeniu. Jak widzisz w tej aplikacji jest na prawdę sporo stacji muzycznych. W związku z tym znajdziesz tam na pewno swoich ulubionych twórców. Będziesz mógł zarabiać słuchając muzyki swoich przebojowych autorów.

stacje do słuchania muzyki

Na samym dole tej strony macie odpowiedzi na najczęstsze pytania. Oczywiście pojawiają się tam takie pytania jak na przykład: „Jak zarobić na słuchaniu muzyki”, „Jak mogę wydawać swoje punkty” itd. Wszystko wytłumaczę Ci zaraz w następnym rozdziale tego artykułu. Dlatego zostań do końca, aby móc zarabiać na słuchaniu muzyki.

 

Zarabianie na aplikacji do słuchania muzyki

Pierwsze co musisz zrobić, to pobrać tą aplikację. Wpisz w Google Play „Current” a powinna Ci wyskoczyć taka aplikacja do zarabiania. Klikasz „Zainstaluj” i po chwili włączasz tą aplikacje. Jak już mówiłem ma ona ogrom opinii pozytywnych. Niewątpliwie możesz je poczytać. Większość z nich mówi na przykład o tym, że wypłacili już pieniądze z tej aplikacji.

jak zarabiać słuchając muzyki na telefonie

Włącz aplikację, aby zarabiać na słuchaniu muzyki

Teraz przyszedł czas na włączenie aplikacji do zarabiania. Niestety aplikacja ta nie ma języka polskiego, ale to nic, bez niego też sobie poradzimy. Pierwsze wyskoczy nam regulamin. Oczywiście zachęcam cię do przeczytania go. Następnie klikamy „Yes, I agree” i przechodzimy dalej. Teraz przyszła pora na rejestrację. Ja polecam Ci się zarejestrować za pomocą konta Google Play. Będzie to szybki i łatwy sposób na rejestrację. Dzięki temu jeszcze szybciej zarobisz na słuchaniu muzyki.

Krótki opis tego, jak możesz zarabiać na słuchaniu muzyki

  1. Pobierz aplikację i zarejestruj się
  2. Ukończ krótki poradnik na temat zarabiania na słuchaniu muzyki
  3. Włącz swoją ulubioną stację muzyczną
  4. Włącz dodatki (aby zarobić więcej) i zarabiaj słuchając muzyki

Przejdź krótki poradnik, aby zarabiać na muzyce

Po tym jak już się zarejestrujemy będziemy musieli przejść krótki poradnik. Będzie on dotyczył tego jak zarabiać na słuchaniu muzyki. Zawiera on kilka etapów. Nie będę omawiać każdego z osobna. W związku z tym przejdziesz przez ten poradnik sam. W skrócie to będziesz musiał tam określić swój cel zarobku (ile chcesz zarabiać). Dostajecie też za to punkty.

Później odpalacie tutorial. Będziesz musiał przez chwilę wysłuchać jakieś muzyki. Ciekawe jest to, że będziesz mógł zwiększyć swoje zarobki dzięki dodatkom. Możesz zagrać przez chwilą na przykład w jakąś grę, lub oglądnąć jakiś film. Dzięki temu wasze zarobki ze słuchania muzyki się z pewnością zwiększą. Po tym jak ukończycie tutorial możecie już zarabiać na słuchaniu muzyki.

poradnik jak zarabiać na słuchaniu muzyki

 

Jak słuchać muzyki w tej aplikacji

Jest to bardzo proste. Całość polega na wyborze jakieś konkretnej stacji muzycznej. W związku z tym przejdź do zakładki „Music” (jest ona w lewym dolnym rogu). Tam będziesz mógł zarabiać na słuchaniu muzyki. Możesz wpisać też w lupę swojego ulubionego wykonawcę. Niewątpliwie jest to bardzo prosty i przyjemny interfejs. Na górze masz napisanie ile będziesz mógł zarobić za każdą wysłuchaną minutę. Zaraz powiem Ci dokładnie jak zwiększyć takie zarobki na słuchaniu muzyki.

jak słuchać muzyki w tej aplikacji

 

Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz o tej aplikacji muzycznej

Chciałbym Ci przedstawić sposób, dzięki któremu będziesz mógł kolosalnie zwiększyć swoje zarobki. Wszystko znajdziesz w zakładce „Boosters”. Będziesz tam mógł ogromnie zwiększyć dochód ze słuchania muzyki. Przejdź więc do tej zakładki. Tam będziesz mógł wykonać przeróżne zadania dzięki którym więcej zarobisz. Możesz wykonywać proste ankiety, zadania, grać w gry i nie tylko. Zobacz sam i zarabiaj więcej na słuchaniu muzyki.

jak zwiększyć zarobki ze słuchania muzyki
BONUS: Dodatkowy sposób na zarobek dzięki tej aplikacji

Na koniec przedstawię ci bardzo ciekawy sposób na zarabianie. Niewątpliwie poza słuchanie muzyki będziesz mógł zarabiać na czymś innym. Mowa tu o pewnym linku. Przejdź teraz do zakładki „Invite” (prawy dolny róg). Tam wyświetli ci się krótka instrukcja jak zarabiać na polecaniu linków. W zakładce „Invite friend” wyświetli ci się twój unikalny link. Dzięki niemu będziesz mógł zarabiać na polecaniu tej aplikacji innym. Cały proces przedstawiam poniżej.

Jak zarabiać nie tylko na słuchaniu muzyki

  1. Skopiuj swój unikalny link w zakładce „Invite”
  2. Wyślij go znajomym
  3. Otrzymuj punkty za każdego zarejestrowanego

Oglądnij ten film, aby zarabiać na słuchaniu muzyki

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie tutaj. Zobacz też ten artykuł o zarabianiu.

zarobek

Podobne wpisy