jak zarabiać na oglądaniu filmów

Jak Zarabiać na oglądaniu filmów prostym sposobem

jak zarabiać na oglądaniu filmów

Chcesz wiedzieć jak szybko zarobić na oglądaniu filmów i ich promowaniu? – obejrzyj tą stronę do końca, bo wyjaśnię Ci sekret tej metody.

Ile możesz zarobić oglądając filmy

Zarobić na oglądaniu i promowaniu filmów możesz całkiem sporo. Widziałem takie osoby, które zarobiły mniej więcej 133 dolary. Niektórzy zarobili nawet 300 dolarów (jakieś 1347 zł!) za samo oglądanie filmów i ich promowanie. Wyliczyłem także średnią z ostatnich kilku dni i wyszły 34 dolary (około 152 zł). Myślę, że jest to całkiem sporo. Jeżeli oczywiście się postarasz też będziesz mógł zarabiać takie duże kwoty. Niewątpliwie wszystko zależy od Ciebie. To ile czasu na to poświęcisz, ile filmów oglądniesz i roześlesz przełoży się na twój zarobek. Poniżej przedstawiam wyliczoną średnią zarobków i osoby które zarobiły na tym całkiem spore pieniądze. ile możesz zarobić oglądająć filmyDzisiaj przedstawię Ci sposób który polega na oglądaniu i promowaniu filmów. Możesz zarobić całkiem fajną sumę, jeżeli oczywiście się postarasz. Niewątpliwie zarabianie na oglądaniu filmów jest proste i przyjemne. Aby zarabiać będziesz potrzebować jedynie laptopa, komputera lub smartfona z dostępem do internetu. Wyjaśnię Ci krok po kroku jak zarabiać na tej metodzie. Powiem Ci gdzie będziesz mógł ją przetestować i nie tylko. W związku z tym oglądaj do końca, aby zrozumieć każdy szczegół tego sposobu, który chce Ci przekazać. Z pewnością uda ci się na tym zarobić.

Czy ta strona wypłaca za oglądanie i promowanie filmów

Jeszcze przed tym jak będziemy zajmować się tym jak na niej zarobić, to zobaczmy czy ona wypłaca. Z pewnością jest to jedna z najważniejszych rzeczy. Bez wypłaty nasze wysiłki w zarabianiu będą marne. W związku z tym przejdźmy do zakładki „Payment proof” – czyli dowodu wypłacalności. Jak możesz zauważyć wiele osób wypłaciło sobie jakąś kwotę za zarobek na oglądaniu i promowaniu filmów w internecie. dowody wypłacalności zarobku z oglądania Są tutaj ostatnie transakcje – ile wypłacono ostatnio osobom. Niewątpliwie najczęściej pojawia się tu PayPal. Myślę, że wy też będziecie wypłacać pieniądze z zarobku właśnie dzięki niemu. Są oczywiście też inne portfele. Na przykład Payoneer, Payeer. Sam wybierzesz gdzie będziesz wypłacać pieniądze za zarobek z oglądania filmów. Nazwy użytkowników są oznaczone gwiazdkami. Po prostu zrobili tak ze względów bezpieczeństwa. Ale to są realne konta, na których ktoś zarobił pieniądze. Obok nich są kwoty – ile kto wypłacił. Jak widzisz kwoty są różnorakie, ale całkiem duże. Niewątpliwie ty też możesz na tym tyle zarobić, jeżeli się postarasz. Dlatego obiecaj sobie, że będziesz sumiennie promował i oglądał te filmy. Jak więc zarabiać na oglądaniu i promowaniu filmów? – Przeczytaj resztę artykułu.

Jak na tym zarabiać

Pierwsze co musisz zrobić to przejść na stronę, kliknij tutaj. To właśnie dzięki niej będziemy zarabiać oglądając filmy m. in. na YouTubie. Na tej stronie macie większość rzeczy opisanych. Niewątpliwie jest na przykład tekst „Jak zacząć na tym zarabiać”. Możesz to przeczytać i dowiedzieć się dokładnie jak możesz zarabiać oglądając i promując filmy w sieci. Załóż konto, skróć swój link do filmu i zarabiaj pieniądze. Tak w skrócie to brzmi. Niewątpliwie wydaje się to bardzo proste. I zapewniam Cię, że tak jest. W związku z tym zobacz poniższe zdjęcie ilustrujące proces zarabiania na tej stronie. proces zarabianie pieniędzy dzięki oglądaniu i promowaniu filmów Pierwszym krokiem jaki musisz zrobić, aby zarabiać to zarejestrować się. Cały proces jest na prawdę prosty. Strona dała nawet instrukcję w zakładce „How-it-works” – czyli jak to działa. Zarejestruj się i wróć tu za chwilę. Jest też taki plus, że nie musicie od razu potwierdzać swojego maila. W związku z tym możecie się od razu zalogować na swoje konto i szybciej będziecie mogli zarabiać. Zaznacz też przycisk „Remember me” – abyś był automatycznie logowany na tą stronę odnośnie zarabiania na oglądaniu filmów. jak stworzyć konto na stronierejestracja na stronie o zarabianiu na oglądaniu filmów

Jaki jest sposób na zarobek dzięki oglądaniu i promowaniu filmów

Zarobicie w taki sposób, że będziecie polecać określony link do jakiejś strony. Oczywiście w tym linku może znajdować się cokolwiek. Jednak my skupimy się na filmach na serwisie YouTube. Niewątpliwie film ten może być dowolny. Dam Ci jednak kilka cennych wskazówek za pomocą których zarobisz jeszcze więcej na oglądaniu i promowaniu. Dlatego przeczytaj to do końca. Powiem Ci co najlepiej opłaca się promować w tym linku.
statystyki zarobków dzięki oglądaniu filmów
statystyki zarobków
Po rejestracji ukaże Ci się taki oto panel. Właśnie tam będziesz mógł sprawdzać swoje ogólne zarobki na oglądaniu i promowaniu. Jest to zakładka „Statistics” – czyli statystyki. Macie tam liczbę wyświetleń z danego linku, ile zarobiliście na tym linku oraz to ile zarobili wasi polecający. I tu jest kolejny sposób na zarobek. W zakładceReferrals macie swój unikalny link za pomocą którego możecie zaprosić na przykład swoich znajomych do zarabiania. Niewątpliwie na tym też możecie dużo zarobić. Wystarczy, że skopiujecie link, który jest tam podany i wyślecie go komuś. Jeżeli on się zarejestruje z tego linku dostajecie jakiś procent z jego zarobków lub po prostu od razu jakąś kwotę. Myślę, że jest to też całkiem niezły sposób na zarabianie.

Krótki opis tego, jak możesz zarabiać na oglądaniu i promocji filmów

  1. Zarejestruj się
  2. Stwórz swój unikalny link do jakiegokolwiek filmu
  3. Promuj go i zarabiaj za każdą osobę, która wejdzie w ten link
  4. Możesz też stworzyć swój link w zakładce „Referrals”, aby polecać tą stronę innym – opcjonalne

Jak dodać link do filmu

Jeżeli chcemy zarabiać na oglądaniu filmów, musimy stworzyć link do tego filmu. Z pewnością ten proces jest bardzo prosty. Najpierw musisz przejść do zakładki „Manage link” – czyli menadżer linków i „All links” (wszystkie linki). Następnie będziemy mogli stworzyć swój pierwszy link. Dlatego wpisujemy jego nazwę w polu „Alias”. Pamiętaj, musi to być unikalna nazwa. Ja to nazwałem „Muzyka do snu”.  Kolejnym etapem jest dodanie to tego linku z filmy na YouTube. Dużo osób zarabia na promowaniu muzyki do snu. Myślę, że my na tym też możemy zarobić. Po prostu kopiujesz jakiś link z dowolnego filmu na YouTube np. Muzyka relaksacyjna i go tam wklejasz. Później wszystko zatwierdzasz i po tym powstanie Twój unikalny link do tego filmu. Jak zarabiać na oglądaniu filmów promując link

Jak promować taki film, aby na nim zarobić

Ogólnie metod promocji takiego linku jest mnóstwo. Ja na początek polecam Ci promować to na grupkach na facebooku. Tyczy się to również linków z sekcji „Referrals”. Tylko pamiętaj, aby ta grupa była odpowiednia. Jeżeli na przykład chcesz promować film z muzyką, szukaj grup których tematyka to muzyka. W ten sposób znacznie więcej zarobisz, bo dotrzesz do odpowiedniej grupy docelowej. Taki link możesz promować także na różnych portalach społecznościowych, forach itd. Wszystko możesz znaleźć w internecie wpisując na przykład takie frazy: „Jak szybko zasnąć”. Możesz oczywiście próbować promowania na różnych serwisach. Ten na którym najlepiej to wyjdzie będzie Twoją główną stroną zarobku.

Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz na temat takiego zarabiania

Ten link może zostać wychwycony w social media jako spam. Po prostu boty które kontrolują tamtejszy ruch wychwycą ten link i po prostu go usuną. Spokojnie mam na to sposób. Niewątpliwie jest dosyć ciekawy. Przedstawiłem go w jednym z moich filmów na temat zarabiania. Zobacz ten film, aby dowiedzieć się jak więcej zarobić oglądając filmy. Dzięki temu będziesz wiedzieć też jak stworzyć taki link. Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do mnie tutaj w zakładce kontakt.
https://www.youtube.com/watch?v=_892KBFBRG4&t=196s
zarobek

Podobne wpisy