jak zarabiać na kopiowaniu filmów

Jak zarabiać kopiując filmy w internecie

jak zarabiać na kopiowaniu filmów

 

Dzisiaj w artykule opowiem ci o tym jak zarabiać kopiując filmy w internecie. Niewątpliwie jest to całkiem ciekawy sposób na zarabianie w internecie. W związku z tym oglądaj do końca, aby wszystko dokładnie zrozumieć. Powodzenia w zarabianiu na kopiowaniu filmów.

 

Ile mogę zarobić kopiując filmy w internecie

Zarobki te są bardzo zróżnicowane. Niektórzy na kopiowaniu filmów wyciągają nawet kilka tysięcy dolarów na miesiąc. Z pewnością, ty też tak możesz. Wszystko zależy od twojej determinacji i chęci zarabiania takich pieniędzy. Im bardziej się postarasz kopiując filmy, tym więcej będziesz zarabiać w skali miesiąca.

Powiedzmy, że średnio 500 osób wejdzie na twój link (o nim powiem później). Każda z tych osób znajdzie go przez YouTube lub inną stronę, gdzie jest skopiowany film. Następnie wykona pożądaną tam akcję. Każda akcja w tym programie to jakieś 3,54 zł. Resztę sam możesz sobie przeliczyć.

zarobki na kopiowaniu filmów
nawet 1771 zł w miesiąc na kopiowaniu filmów

 

Czy mogę zarabiać 100 zł dziennie bez 18 lat

Portal za pomocą którego będziemy zarabiać ma taką opcję. Czyli tak, będziesz mógł zarabiać bez 18 lat tym sposobem. Niewątpliwie wiele osób w młodym wieku tak zarabia. Jest to jeden z najlepszych sposobów. My skupimy się dziś na kopiowaniu filmów i umieszczaniu ich z powrotem i zarabianiu na nich.

 

Jak zarabiać kopiując filmy

Przedstawię ci ciekawą stronę do zarabiania dzięki kopii filmów. Już wcześniej przedstawiałem tą stronę. Mianowicie jest to MyLead. Dzięki niej będziemy zarabiać na kopiowaniu różnych filmów. Ale najpierw musimy poznać technikę brania i edytowania takich filmów. W związku z tym czytaj dalej.

Wszystko opiera się na kilku prostych krokach. Wiele osób wykorzystuje ogólnie tą metodę. Jednak nie każdy wie, jak promować takie skopiowane filmy i co w nich zawrzeć. Ja ci dziś przedstawię moją strategię. Sam zarobiłem na niej ponad 1000 zł. Nie poświęcałem więcej czasu niż godzina dziennie.

moje zarobki

Opowiem ci też o bardzo oglądanych filmach. Czyli jakiego typu filmy będziesz mógł kopiować. Sposobów na tematykę jest niesamowicie dużo. Dam ci kilka fajnych pomysłów odnośnie kopiowanych materiałów. Powiem ci też o metodzie zachęcania odbiorców do kliknięcia w link.

Zarobione pieniądze będziesz mógł bez problemu wypłacić. Wypłacać pieniądze z kopiowania filmów możesz na przykład na portfel kryptowalut, czy PayPala. Niewątpliwie tych sposobów jest sporo. Jeżeli chcesz wiedzieć jak zarabiać na kopiowaniu filmów to oglądaj do końca.

 

Skąd brać filmy do skopiowania

Teraz przedstawię ci bardzo ciekawy sposób na znalezienie filmów do skopiowania. Dam wam też gotowy pomysł na wrzucanie filmów i zarabianiu na nich. Pierwszy sposób to twoja tematyka. Zastanów się co lubisz robić. Po tym wpisz daną frazę w wyszukiwarkę YouTube. Jeżeli na przykład interesujesz się muzyką, możesz wrzucać muzykę.

Jednak skąd kopiować taką muzykę za darmo? – Takich stron jest mnóstwo. Możesz ją przykładowo skopiować z jakiegoś marketu. Znalazłem taką przykładową stronę do skopiowania muzyki. Jest to strona pixabay – zarób na kopiowaniu filmów.

Ja jednak przedstawię ci moje gotowe pomysły do kopiowania i zarabiania na filmach. Niewątpliwie znasz pewnie ekipę friza. To właśnie ich filmy możemy wrzucać na swój kanał. W jaki sposób? – Możesz brać takie filmy z TikToka. Na tym portalu jest ich na prawdę masa.

wyświetlenia ekipy

 

Znalazłem taki film do skopiowania, ale jak go pobrać

Całość jest na prawdę banalna. Myślę, że każdy sobie z tym poradzi. Skopiować taki film możesz w bardzo prosty sposób. Wejdź na tą stronę, którą widzisz poniżej. Wklej link do filmu z tiktoka. Następnie kliknij przycisk pobierania. Po tym twój skopiowany film zostanie pobrany i będziesz mógł na nim zarabiać.

Ciekawym tematyką mogą być też odcinki z rodzinki.pl. Pewnie znasz ten serial, emitowany jest na antenie TVP2. Niewątpliwie będziesz mógł zarobić dzięki niemu też fajną kwotę. Wejdź po prostu na tiktoka, wpisz rodzinka i skopiuj takie filmy.

 

Jak edytować skopiowane filmy, aby na nich zarabiać

Nawet nie będziesz potrzebował programu do edycji. Jest wiele gotowych rozwiązań online, które pomogą ci w zarabianiu na kopiowaniu filmów. Jedną z takich stron jest kapwing. Nie będę tłumaczył ci dokładnie jak to się edytuję, ponieważ nie widzę w tym żadnego sensu.

W internecie jest masa takich poradników, nie tylko do tej strony. Jeżeli na przykład edytujesz filmy w innym programie bez problemu rób to w nim. Ja przedstawiłem ci tylko gotowe, alternatywne rozwiązanie. To już twoja decyzja czy skorzystasz z tego rozwiązania.

Ważna rzecz odnośnie montażu skopiowanego filmu

Teraz powiem ci o bardzo ważnej rzeczy w trakcie edycji kopii innego filmu. Musisz pamiętać, by umieścić w nim taki napis. Zobacz ten napis na zdjęciu poniżej. Jak widzisz kieruje on bezpośrednio do opisu. Jest to tekst wymyślony na szybko. Niewątpliwe ty sam możesz wymyśleć coś bardziej zachęcającego i kreatywniejszego.

 

Na czym dokładne będziemy zarabiać w skopiowanym filmie

Jeżeli skopiowałeś już taki film tzn. pobrałeś go. Po pobraniu edytowałeś taki film i umieściłeś w nim napis. Po tych czynnościach musisz stworzyć swój kanał na YouTube. Pamiętaj o jakieś chwytliwej nazwie. Oczywiście zależeć będzie ona od tematyki twojego kanału. Oczywiście jeżeli masz już taki kanał będziesz mógł przejść do zarabiania na kopiowaniu filmów.

Cały proces polega na tym, aby promować nasze filmy. W tych filmach będziemy umieszczać właśnie taką informację w filmie kierującą do opisu. W opisie takiego skopiowanego filmu będziemy umieszczać link afiliacyjny. Jest to link który będzie prowadzić do wtyczki do przeglądarki google chrome.

zarobek z filmów

Wtyczka ta informuje o danych rabatach na różnych stronach w internecie. Jeżeli ktoś doda taką wtyczkę do przeglądarki z naszego linku, to otrzymujemy za to aż 3,54 zł. Niewątpliwie jest to dużo jak na dwa kliknięcia.

 

Skąd wziąć link do promowania

Tak jak na początku wspomniałem będziemy zarabiać na stronie MyLead. Właśnie stamtąd będziemy mogli brać gotowe, unikalne linki do promocji naszych skopiowanych filmów. Będziemy umieszczać je w opisie każdego skopiowanego filmu. Właśnie dzięki temu będziemy zarabiać na kopiowaniu filmów.

Wystarczy, że 100 osób doda tą wtyczkę. Jeśli tak będzie zarobimy już ponad 350 zł. Niewątpliwie jest to całkiem sporo jak na samą jedną wtyczkę. W związku z tym warto się nad tym zastanowić. Jednak skąd wziąć link do promowania skopiowanych filmów?

Cały proces jest niewątpliwie prosty. Opiera się na kilku prostych krokach. Niewątpliwie pierwsze musisz założyć konto na tej stronie. Następnie przejdź do kampanii i wpisz „alerabat”. Następnie będziesz musiał dostać się do tego programu

wtyczka do zarobku

Cały proces weryfikacji dostawania pozwolenia na promowanie nie jest długi. Jednak pamiętaj, że ich firma działa tylko w dni robocze. Wtedy tylko będą mogli cię zweryfikować. W związku z tym zgłoś się do tego programu i chwilę odczekaj. Po zatwierdzeniu otrzymasz darmowe linki do promocji tej kampanii.

Cały proces może wydawać się całkiem skomplikowany. Jednak nagrałem film odnośnie tego jak dostać się do takiego programu. Wrzucam go poniżej. Zobacz też inny film odnośnie kopiowania filmów i zarabiania na nich. Mam dla ciebie jeszcze najlepsze aplikacje do zarabiania. Zobacz najlepsze aplikacje do zarabiania w internecie.

 

Film odnośnie zarabiania na kopiowaniu filmów w internecie

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie tutaj. Zobacz też ten artykuł o zarabianiu.

zarobek

Podobne wpisy