bonus western union

Jak Zdobyć Bonus 100 zł Na Western Union

Cześć, dziś powiem ci jak zdobyć za darmo 100 zł w aplikacji Western Union. Jest to niewątpliwie całkiem spory bonus i możesz zdobyć go za darmo. Nic tutaj nie tracisz, tylko zyskujesz 100 zł. Po otrzymaniu bonusu możesz sobie zamknąć konto. No chyba, że będziesz chcieć nadal korzystać z tej aplikacji.

bonus western union


Jak zdobyć bonus na Western Union

Aby zdobyć bonus 100 zł na Western Union, musisz najpierw założyć konto. Cały proces jest niewątpliwie prosty i powiem ci jak to zrobić. Ale przed tym musisz wiedzieć o paru ważnych rzeczach. Po pierwsze, musisz mieć jeszcze konto na Revolut lub w aplikacji ZEN.

Konto Revolut będzie ci potrzebne do wypłacenia pieniędzy z Western Union. Natomiast później bezpośrednio z Revolut przelejesz sobie pieniądze na, na przykład twoje konto bankowe. Jeśli jeszcze nie masz konta na Revolut czy ZEN, to zobacz poniższy film. Mówię tam też o kolejnym bonusie w aplikacji.Cały proces wypłaty pieniędzy zajmie ci maksymalnie 15 minut. Czyli w niecałe półgodziny zarobisz 100 zł za darmo. Teraz powiem ci w skrócie jak to wygląda. Wszystko jest bardzo proste i przejrzyste. Jeśli czegoś nie będziesz wiedzieć, to spokojnie we wszystkim Ci pomogę. Wtedy skontaktuj się ze mną tutaj (kliknij tutaj).
Kod do odbioru 100 zł: Up02gbuQiL5WsRr

Proces odbierania bonusu

  1. Pobierasz aplikacje
  2. Zakładasz konto i przechodzisz weryfikacje
  3. Wpłacasz 10 euro – spokojnie, od razu możesz je wypłacić
  4. Robisz przelew na swoje konto Revolut (o wartości 10 euro) i wpisujesz kod bonusowy i natychmiastowo dostajesz bonus (100 zł)
  5. Wypłacasz od razu 20 euro (100 zł)

Instrukcja – jak otrzymać bonus Western Union

1. Na samym początku pobieramy aplikację z Google Play. Nazwa to: WU Plus. Naciśnij tutaj, aby ją pobrać. I teraz bardzo ważny krok. Kiedy odpalimy aplikację musimy zmienić kraj/język na Polske. Później wpisujemy email oraz numer telefonu. Następnie w „Twój dokument tożsamości” wybieramy Polskę.

Western Union

Weryfikacja konta Western Union

2.Pamiętaj, żeby nacisnąć – „Weryfikacje przez Selfie”. Nie masz się niczego obawiać, bo to zwykła weryfikacja. Wystarczy tutaj tylko zrobić selfie i zdjęcie dowodu. Później wypełniamy nasze dane osobowe. Przy tym musimy dodać adres niemiecki – kraj NIEMCY.

Jest to konieczne przy dostaniu darmowych 100 zł. Aby wygenerować taki adres przejdź tu: https://www.bestrandoms.com/random-address-in-de

Spokojnie, wszystko jest bezpieczne i nie ma żadnych konsekwencji. Jeśli wpisałeś już adres to teraz pora na ostatni proces weryfikacji. Po prostu trzymaj prosto swoją twarz. Następnie wykonaj podany ruch głową, zgodnie z pokazaną strzałką.

weryfikacja

Ostatnia prosta do założenia konta

3. Teraz do uzupełnienia zostało parę szczegółów. Musisz określić na przykład swój stan zatrudnienie, ja tu wybrałem, że jestem studentem. W źródle dochodu dałem oszczędności.

W kraje główne lub wysyłające z dajcie Polska/Litwa. Teraz akceptujemy i przechodzimy dalej. W tym etapie będzie weryfikacja naszego wniosku. Mój kolega jak i każdy przeszedł ten etap bez problemu. Weryfikacja trwa około 15 minut. Jednak czasem może trwać dłużej, choć bardzo rzadko się to zdarza.

Tutaj możesz wyłączyć telefon na 15 minut i wrócić po 15 minutach. Po prostu musisz to odczekać, aż ci zaakceptują wniosek. Po tym czasie po prostu zaloguj się do konta na aplikacji jeszcze raz. Jeśli masz jakieś problemy to napisz do mnie.

szczegóły WU

Skup się – przedostatni, najważniejszy etap do 100 zł

4.Jeśli już twój wniosek został przyjęty, to teraz się skup, bo to bardzo ważne. Wyświetli ci się ekran z napisem „Czy chcesz również uaktualnić konto?”. Tam klikamy „Zdecyduj później”.

Teraz nastąpi kolejny, ważny krok. Kiedy przejdziesz do etapu z kartą fizyczną, to wyłącz aplikacje. Na zdjęciu poniżej masz wszystko wyjaśnione, kiedy wyłączyć aplikację. Po prostu ją wyłącz, a następnie jeszcze raz włącz. Dzięki temu, nie dostaniemy darmowej karty fizycznej.

Jeszcze tylko 3 kroki, które zajmą ci z 10 minut, by odebrać 100 zł. Teraz wejdź w „Add tax ID details”. Tam wpisz losowe 11 cyfr. Nie jest to w ogóle istotne przy na przykład zamykaniu konta.

etap końcowy

Ostatni krok – odbierz darmowe 100 zł w Western Union

5. Teraz jeden z ostatnich etapów. Musimy wpłacić 10 euro. Następnie kilkamy „Z użyciem karty kredytowej lub debetowej”. Tutaj wpłacimy za pomocą naszej wirtualnej karty Revolut. Możesz też oczywiście wykorzystać kartę z innej aplikacji, na przykład ZEN.

Wpisujemy 10 euro do wpłaty. Gdy wpłacamy za pomocą karty, to musimy zapłacić jeszcze prowizję 1.99 euro (około 10 zł). Czyli finalnie wpłacamy 11.99 euro (ok. 60zł). Ale spokojnie, dosłownie za 3 minuty będziesz mieć te pieniądze wraz z bonusem na koncie Revolut.

wpłata na WU+

Odbierz bonus – ostatni krok

6. Teraz przyszedł moment na odebranie bonusu 100 zł. Całość zajmuje jakieś 5 minut wraz z wpisaniem kodu i przesłaniem pieniędzy na Revolut. Aby otrzymać bonus 100 zł, musisz wykonać przelew międzynarodowy. Przelew ten, robisz po prostu na swoje konto bankowe. Może być oczywiście konto w Revolut. Potrzebny jest Ci IBAN. Jeśli nie wiesz skąd go wziąć w Revolut, to kliknij tutaj.

  1. Przejdź do środkowej zakładki „Wyślij”
  2. Dodajemy nowy kontakt, zaznaczamy „Firma” i klikamy „Zaakceptuj”. Zostawiamy, tak jak jest, czyli „Firma spółki”
  3. Następnie napisz swoje dane konta (kraj, walutę, itp.), z numerem IBAN (w Polsce zaczyna się od „PL”) i wykonaj przelew
  4. Ważne – przelew musi być w innej walucie niż Euro, czyli np. PLN na nasze konto Revolut

Jak wykonasz przelew to postępuj zgodnie z tym, co teraz napiszę. Przejdź teraz do 4 zakładki na dole, zdjęcie masz poniżej. Po przejściu zjedź trochę na dół. Będziesz mieć tam coś takiego jak „Zrealizuj polecenie”.

Teraz wpisz tam obowiązkowo ten kod: Up02gbuQiL5WsRr (bez niego nie otrzymasz bonusu)

wypłata z aplikacji

Po wpisaniu kodu pojawi się u ciebie 40 euro na głównym koncie. Te pieniądze możesz od razu wypłacić na swoje konto Revolut za pomocą karty wirtualnej. Swoją kartę zobaczysz w panelu głównym, tam gdzie pieniądze. Jest to ostatnie zdjęcie, które wysłałem powyżej. Po prostu przesyłamy te środki za pomocą karty wirtualnej z Western Union do Revolut.

Jeśli masz z tym problem, czegoś nie rozumiesz to napisz do mnie. We wszystkim ci pomogę, od rejestracji, do wypłaty środków za pomocą Revoluta.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie tutaj. Zobacz też ten artykuł o zarabianiu na youtube shorts.

Podobne wpisy