jak zarabiać na tiktoku

Jak zarabiać na tiktoku – mocarne sposoby

jak zarabiać na tiktoku

Dzisiaj powiem ci jak zarabiać na tiktoku. Zdradzę ci parę moich sposobów na zarobek na tiktoku. Powiem ci o kilku sposobach zarabiania na tiktoku. W związku z tym czytaj do końca.

Ile mogę zarobić na tiktoku

Na tiktoku zarabiać możesz na przeróżne sposoby. Wszystko zależy od tego co będziesz nagrywać i ile masz obserwujących. Jednak nie zawsze twoje zarobki będą uzależnione od obserwujących.

Powiedzmy, że zaczniesz nagrywać na temat kryptowalut. Niewątpliwie możesz wtedy zarobić znacznie więcej przy mniejszej ilości obserwujących. Zarobki więc też uzależnione są od twojej wybranej niszy.

W związku z tym wybierz odpowiednią niszę do zarabiania na tiktoku. Być może już nagrywasz. Spokojnie, mam w sumie sposób dla każdej niszy. Jest to metoda, dzięki której możesz zarabiać praktycznie niezależnie od tego co nagrywasz. Poniżej przedstawiam mój przykład zarabiania.

przykład zarabiania na tiktoku

 

Czy mogę zarabiać na tiktoku bez 18 lat

Zarabiać na tiktoku będziesz mógł nawet bez 18 lat. Oczywiście są też inne sposoby, dzięki którym będziesz mógł zarabiać pełnoletnim. Możesz na przykład sprzedawać kursy. Niewątpliwie jeśli nagrywasz coś o kryptowalutach, to możesz zrobić o nich poradnik.

Ja przedstawię ci dziś różne sposoby na zarabianie na tiktoku. Będą to metody zarówno dla osób młodszych i starszych. W związku z tym każdy będzie mógł zarabiać na tiktoku dzięki tym sposobom. Dlatego czytaj do końca, by jak najwięcej z tego wynieść.

Jak zarabiać na tiktoku

Dzisiaj zdradzę ci mój sposób na zarabianie na tiktoku. Powiem ci jakiego typu filmy możesz wrzucać, skąd brać takie filmy i nie tylko. Bardzo możliwe, że już wrzucasz własne, oryginalne produkcje. Jeżeli tak to możesz pominąć etap skąd brać filmy na tiktoka.

Oczywiście zarabiać możesz na swoich filmach lub kogoś innego. Możesz zarabiać nawet bez pokazywania twarzy. Oczywiście łatwiejszy sposób na zarobek jest wtedy, kiedy wrzucamy nie swoje filmy. Jest tak dlatego, bo nie poświęcamy tyle czasu na montowanie takiego filmu, wymyślania scenariusza itd.

Ja przez dłuższy czas wrzucałem nieswoje filmy. Oczywiście ostatnio sam nagrywam oryginalne filmy. Powiem ci, że czas który na to poświęcam kolosalnie się zwiększył. Także to już twoja decyzja jakiego rodzaju filmy będziesz wrzucał.

 

Przed zarabianiem na tiktoku musisz o tym wiedzieć

Jeżeli na prawdę chcesz mieć dobre wyniki i zarabiać na tiktoku to przeczytaj ten fragment. Oczywiście chodzi tu o to, by wyciągnąć jak najwięcej wyświetleń, polubień, komentarzy itd. Twój film po prostu musi być profesjonalny.

W związku z tym powiem ci w skrócie co musisz robić, aby wybić się na tiktoku. Później powiem ci jak będziesz mógł na tym zarabiać. Po pierwsze musisz spersonalizować swój profil. Czyli opisać jakiego rodzaju filmy będziesz wrzucał. Zrób to teraz, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Pamiętaj też o algorytmie na tiktoku.

opis na tiktoku
Przykład opisu na tiktoku

Kolejną rzeczą której musisz się trzymać to jest czas oglądania twojego filmu. Musi być on niewątpliwie jak największy. W związku z tym używaj muzyki dynamicznej w swoim filmie. Oprócz tego pamiętaj o tym, by twój film ogólnie był dynamiczny. Najlepiej zmieniaj scenę co 3-4 sekundy.

Pamiętaj także o zachęcaniu swoich odbiorców do interakcji z twoim filmem. Zmuś swoich fanów do komentowania, udostępniania. Ja wykorzystałem fajny trik. Po prostu w procesie montażu filmu na tiktok dodałem taką fajną strzałkę, aby zostawili obserwującego. Zdjęcie tej strzałki zobacz poniżej.

strzałka

Oczywiście są jeszcze inne, ważne czynniki, które odnoszą się do tego co przed chwilą pisałem. Napisałem ogólnie osobny artykuł na temat tiktoka. Nie mówiłem tak jak na nim zarabiać, ale przedstawiłem proces wybijania się na tiktoku. Kliknij tutaj, aby zobaczyć ten tekst o tiktoku.

Zarabianie na tiktoku

Tak jak mówiłem sposobów na zarabianie na tiktoku jest mnóstwo. Ja powiem ci dziś o kilku. Pierwszym sposobem będzie afiliacja. Zarabiać możesz dzięki temu, że będziesz promować link do jakiejś konkretnej oferty. Ja powiem ci dziś o szczególnej ofercie skierowanej do praktycznie wszystkich osób.

Pierwsze co musisz zrobić, aby zarabiać na tiktoku to zarejestrować się tutaj. (Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i zacząć zarabiać na tiktoku). Dzięki tej stronie dostaniesz swój unikalny link i będziesz mógł dzięki niemu zarabiać.

promocja kampanii

Kiedy się zarejestrujesz przejdź do zakładki kampanie. Następnie wyszukaj kampanii alerabat. To właśnie tą kampanie będziesz promować na tiktoku i na tym zarabiać. Jest to ogólnie wtyczka do przeglądarki. Dzięki niej będziesz mógł zarabiać na tym, że ktoś doda ją do przeglądarki z twojego linku.

Oczywiście musisz jeszcze stworzyć taki unikalny link. Jest to bardzo proste. Całość przedstawiłem w filmie, który znajdziesz na dole tej strony. Zjedź teraz na dół i obejrzyj ten film. Żeby zacząć zarabiać na tiktoku będziesz musiał umieścić taki link w opisie profilu na tiktoku.

zarobek na tiktoku

Oczywiście ten link, który ci przedstawiłem powyżej prowadzi na jakiś kanał na youtube. Ty jednak musisz umieścić tam swój własny link afiliacyjny. Dzięki temu właśnie zaczniesz zarabiać na tiktoku. Wiesz już więc jak zarabiać na tiktoku.

Niewątpliwie ruch z twoich filmów musisz kierować na twój profil. W związku z tym zachęć swoich widzów do odwiedzania twojego profilu i wchodzenia na ten link. Dzięki temu zarobisz na tiktoku.

Inne sposoby zarabiania na tiktoku

  1. Sprzedaż własnych kursów
  2. Promocja innych kampanii afiliacyjnych
  3. Sprzedaż e-booków
  4. Kierowanie ruchu na stronę i zarabianie z google adsense
  5. Promowanie swoich usług

Film odnośnie zarabiania na tiktoku i branie darmowych filmów

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie tutaj. Zobacz też ten artykuł o zarabianiu.

zarobek

Podobne wpisy