Paxful

Paxful – Zobacz Opinie i Informacje o Kryptowalutach

Chcesz pewnie szybko poznać opinie o Paxful. Oprócz tego chcesz dowiedzieć się czy opłaca się tam kupować kryptowaluty. W tym artykule dowiesz się co to jest Paxful i poznasz o nim opinie. W związku z tym zostań do końca, bo mam dla ciebie jeszcze ciekawy film. Tutaj dowiesz się wszystkiego o stronie Paxful.

Paxful

Czy na Paxful mogę kupić kryptowaluty

Tak, na Paxful możesz bez problemu kupować kryptowaluty. Jednak wiąże się to z pewną sprawą, którą dostatecznie Ci wyjaśnię. Kupowanie kryptowalut na Paxful jest bezpieczne, jednak musisz wiedzieć o paru rzeczach. Transakcje będą na pewno bezpieczne, jeśli przeczytasz ten artykuł do końca.

Po pierwsze, jeśli chcesz kupować na Paxful musisz wiedzieć o tym jak to zrobić. Następnie poznasz system escrow i dowiesz się jak nie martwić się o kradzież twoich pieniędzy. Niewątpliwie są to bardzo ważne kwestie i omówię Ci je teraz po kolei.

Hej, aktualnie są wolne miejsca i możesz zacząć zarabiać z nami. Praca jest bardzo prosta i w 100% online. Wymagane jest tylko 18 lat i posiadanie dostępu do internetu. Naciśnij tutaj, po więcej informacji.

Jak kupić kryptowaluty na Paxful

Aby kupić kryptowaluty (Bitcoin, USDT) na Paxful najpierw się zarejestruj. Link do rejestracji znajdziesz poniżej. Później należy zweryfikować swoje konto. Jest to bardzo prosty proces i weryfikacja jest w miarę szybka. Po weryfikacji możesz zacząć kupować kryptowaluty w zakładce „Kup”.

Bitcoin Paxful

Bezpieczny proces kupowania kryptowalut

Po kliknięciu w przycisk „Kup” wyświetlą Ci się aktualne oferty dotyczące handlu kryptowalutami. Tutaj znajdziesz także mnóstwo opinii o samych sprzedawcach. Zacznijmy od tego na czym dokładnie polega system Paxful.

Na Paxful każdy może zostać sprzedawcą i kupującym. Jeśli chcesz kupić krypto, to musisz kupić je u sprawdzonego sprzedawcy. Zależy też to od tego za pomocą jakiej metody płatności kupujesz. Przykładowo możesz kupować za pomocą Blika lub PayPal.

Każda z metod płatności jest inna i są różne ceny na niej. Na przykład przy użyciu przelewu kupisz kryptowalute za bardzo niską cenę. W związku z tym powiem ci u kogo kupować kryptowaluty.

U kogo kupić kryptowalute na Paxful

Kryptowaluty kupuj u osób zweryfikowanych i mających dużo opinii. Teraz będę chciał kupić kryptowalute za pomocą przelewu. Po lewej stronie masz do wybrania wiele opcji. Mianowicie jaką kryptowalute chcesz kupić (BTC, USDT, Ethereum).

Oprócz tego możesz wybrać skąd ma pochodzić sprzedawca i jaką metodę płatności preferujesz. Oczywiście to nie jest wszystko. Jednak możesz doczytać też o innych, ciekawych opcjach.

kryptowaluty

Aktualne oferty na Paxful

Następnie klikamy przycisk „Znajdź oferty”. Po tym wyświetlą się nam aktualne oferty użytkowników. Jest ich bardzo dużo i nie każdy wie u kogo kupić. Najpierw wejdź na profil tej osoby i zobacz czy jest w pełni zweryfikowany. Ja przykładowo wszedłem na profil, który jest zaznaczony poniżej.

profil

Kiedy wejdziemy na profil użytkownika, to wyświetli się nam mnóstwo informacji o nim. Na przykład to ile ma pozytywnych opinii, przeprowadzonych transakcji itd. Najważniejsze z pewnością są opinie. Im więcej tym lepiej. Kupuj u ludzi mających minimum 5 pozytywnych opinii i 0 negatywnych.

Aby sprzedawać na Paxful musisz mieć w pełni zweryfikowane konto. Jednak są osoby, które mogą nas oszukać. Nigdy nie kupuj od osób z Kenii, Nigerii czy Kamerunu. Tam po prostu jest najwięcej oszustów.

oferty na Paxful

Powyżej na zdjęciu masz zaznaczone najważniejsze informacje o osobie. Jak wspomniałem najczęstszym i niewątpliwie ważnym czynnikiem są opinie. Przeanalizuj dany profil Paxful, zanim kupisz kryptowalute u danej osoby.

Osoba ta sprzedaje Bitcoiny w różnych formach płatności. Jest to m. in. Revolut, SEPA, Blik. Jest to jedna z najlepszych ofert w Polsce, więc możesz z pewnością kupić u tej osoby.

zarobek

Proces kupowania na Paxful

  1. Zarejestruj się na Paxful
  2. Przejdź weryfikację
  3. Naciśnij na zakładkę „Kup”
  4. Wybierz odpowiednią osobę (zobacz opinie o tej osobie)
  5. Wybierz metodę płatności i kup u tej osoby

Po kupnie kryptowalut u danej osoby będziesz je miał na twoim portfelu Paxful. Zaraz dokładnie Ci powiem jak wypłacić te pieniądze z Paxful. Pamiętaj jeszcze jednak o tym, aby wystawić pozytywną opinie osobie u której kupujesz. Po zakończonej transakcji przypomnij sobie o tym.

Jak przesłać kryptowaluty na Paxful

Aby przesłać kryptowaluty na Paxful naciśnij na swój portfel. Następnie wybierz jaką kryptowalute chcesz przesłać. Pamiętaj jeszcze o tym, że aby wysyłać krypto musisz mieć zweryfikowane konto Paxful. Bez tego nie będziesz mógł nigdzie wysyłać swoich kupionych kryptowalut.

wypłata krypto

Później wybierzesz po prostu do kogo chcesz przesłać pieniądze. Wpisz tam adres odbiorcy. Przykładowo jeśli chcesz przesłać na swój portfel, to wpisz swój adres. Następnie wybierz ile chcesz dokładnie przesłać. Możesz to wpisać w postaci krypto lub w danej walucie np. PLN.

bitcoin

Ile wynosi podatek Paxful

Podatek Paxful wynosi średnio 1%. Jest to prowizja dla tych bardziej popularnych metod płatności. Jest to procent dla kart kredytowych, portfeli internetowych oraz dla na przykład waluty cyfrowej.

Najmniej płacimy za przelew bankowy, bo tylko 0,5%. Jednak są metody płatności, gdzie zapłacimy już nawet 5% prowizji. Dotyczy się to wszystkich kart podarunkowych.

Opinie o Paxful z różnych stron

Paxful ma z pewnością wiele pozytywnych opinii. Jest to legalna firma, która promuje handel p2p kryptowalutami. Każdy, kto jest pełnoletni może u nich kupować oraz sprzedawać kryptowaluty.

Negatywne opinie na Paxful wynikają tylko z niewiedzy użytkowników. Jeśli będziesz stosować się do określonych zasad tutaj opisanych, to nie zostaniesz oszukany. Wiele użytkowników okradziono, tylko z ich głupoty.

Rachunek escrow chroni wszystkich użytkowników. Jeśli na przykład ktoś nie wysłałby ci kryptowaluty, to możesz uruchomić spór dla niego. Dlatego ważne jest, aby o tym pamiętać i mieć to na uwadze.opinie o Paxful

Pełny poradnik o Paxful

Przygotowałem dla ciebie poradnik o Paxful. Zawarłem tutaj wiele cennych rzeczy, które na pewno pomogą ci w świecie kryptowalut. Jeśli chcesz kupować lub sprzedawać na Paxful, to wiesz już o najważniejszych rzeczach.

Aby sprzedawać na Paxful, zaznajom się jeszcze z całą dostępną stroną. Jest to niewątpliwie bardzo ważne. Uwierz mi, że więcej osób daje się nabrać na głupie sztuczki kupujących.

Sam prawie kiedyś zostałem oszukany na tym serwisie. Jednak udało mi się z tego wybrnąć i wiem już jak się trzeba dobrze zabezpieczać. Paxful to niesamowity serwis do handlu krypto. Każdy z pewnością się tam odnajdzie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie tutaj. Zobacz też ten artykuł o zarabianiu.

Podobne wpisy